Today's Suggestion on TV

László Fekete

László Fekete

Mini-Biography:
László Fekete was born in 1889 in Marosnémeti. He was a Hungarian Operatőr, known for Baccarat (1917), A Tolonc (1915), A vén bakancsos és fia, a huszár (1917), László Fekete's first movie on record is from 1914. László Fekete died on , 1947 in Kolozsvár. His last motion picture on file dates from 1918.
Ossi 												Oswalda

Ossi Oswalda

Mini-Biography:
Ossi Oswalda was born under the given name Oswalda Stäglich on Februar 2, 1897 in Niederschönhausen. She was a German Herec, known for L' étoile de Valencia (1933), Ich möchte kein Mann sein (1918), Die Austernprinzessin (1919), Ossi Oswalda's first movie on record is from 1916. Ossi Oswalda died on July 17, 1947 in Praha. Her last motion picture on file dates from 1943.
Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - KinoTV.com Check Page Rank Pagerank Anzeige