Today's Suggestion on TV

Jana BrejchovŠ

Jana BrejchovŠ

Mini-Biography:
Jana BrejchovŠ was born on Januar 20, 1940 in Praha. She is a Czech Herec, known for Ticha Radost (1985), Das Haus in der Karpfengasse (1964), ZŠmek Gripsholm (1964), Jana BrejchovŠ's first movie on record is from 1953. Her last motion picture on file dates from 2006.
June 												Duprez

June Duprez

Mini-Biography:
June Duprez was born on May 14, 1918 in Teddungton, Middlesex. She was an English Herec, known for The Thief of Bagdad (1940), Forever and a day (1943), ...and then there were none (1945), June Duprez's first movie on record is from 1939. June Duprez died on October 30, 1984 in London. Her last motion picture on file dates from 1946.
Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - KinoTV.com