Jean Tedesco

No Photo

Režisér, Scénárista - France
Narodil 23. březen 1895
Zemžel 1959

Mini-Biography:
Jean Tedesco was born on March 23, 1895. He was a French Režisér, Scénárista, known for La petite marchande d'alumettes (1929), La Magie du fer blanc (1946), L' Enquete du 58 (1948), Jean Tedesco's first movie on record is from 1929. Jean Tedesco died on , 1959. His last motion picture on file dates from 1948.
Zivotopisné poznámky (v němčině): Realisierte zusammen mit Jean Renoir 1929 den Film "Das Mädchen mit den Schwefelhölzern" nach Hans Christian Andersens Märchen. Vizepräsident der Cinémathèque Francaise.

Jean Tedesco Filmografie [Auszug]
1948: L' Enquete du 58 (Ředitel), with Charles Vanel, Daniel Gélin, Julien Carette,
1947: Mort ou Vif (Ředitel), with , , ,
1946: La Magie du fer blanc (Ředitel),
1943: La Main de l'homme (Ředitel), Režie François Ardoin, with , , ,
1929: La petite marchande d'alumettes (Ředitel), Režie Jean Renoir, with Catherine Hessling, , ,

. Poster_petite marchande d'alumettes

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Jean Tedesco - Biography KinoTV Movie Database (M) Check Page Rank Pagerank Anzeige