Hermann Wagner

No Photo

Herec - Německo
Narodil 24. duben 1913 v Essen
Zemžel 16. listopad 1999 v Berlin

Mini-Biography:
Hermann Wagner was born on April 24, 1913 in Essen. He was a German Herec, known for Verwehte Spuren (1938), Das Lied der Wüste (1939), Sie kommen immer in der Nacht (1954), Hermann Wagner's first movie on record is from 1920. Hermann Wagner died on November 16, 1999 in Berlin. His last motion picture on file dates from 1954.

Hermann Wagner Filmografie [Auszug]
1954: Sie kommen immer in der Nacht (Herci), Režie Hans Waldemar Bublitz,
1954: Zwischenfall im Roxy (Herci), Režie Hans Waldemar Bublitz, with Maria Axt,
1954: Mädchen mit dem Brokatmantel (Herci), Režie Hans Waldemar Bublitz, with Maria Axt,
1939: Das Lied der Wüste (Herci), Režie Paul Martin, with Herbert Wilk, Herbert Klatt, Ernst Karchow,
1938: Verwehte Spuren (Herci), Režie Veit Harlan, with Klaus Detlef Sierck, Hildegard Imhof, Hilla Hofer,
1924: Das Geschöpf. Der Leidensweg eines armen Reichen (Napsal), Režie Siegfried Philippi, with Charlotte Ander, Olga Engl, Ilka Grüning,
1920: Die Rächer (Příběh: Roman ), Režie Franz Eckstein, with Rosa Porten, Olga Limburg, Erich Kaiser-Titz,

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Hermann Wagner - KinoTV (M)