Herbert O. Carleton

No Photo

Operatőr, Scénárista - USA
Narodil 23. říjen 1887 v New York City, New York, USA
Zemžel 19. duben 1962 v Los Angeles, California, USA
Also known as : Herbert Oswald Carleton, H.O. Carleton, Herbert Carlton,

Mini-Biography:
Herbert O. Carleton was born on October 23, 1887 in New York City, New York, USA. He was an American Operatőr, Scénárista, known for A Magdalene of the Hills (1917), The Call of her people (1917), The Beautiful Lie (1917), Herbert O. Carleton's first movie on record is from 1914. Herbert O. Carleton died on April 19, 1962 in Los Angeles, California, USA. His last motion picture on file dates from 1918.

Herbert O. Carleton Filmografie [Auszug]
1918: The Birth of a Race (Kamera), Režie John W. Noble, with Louis Dean, Harry Dumont, Carter B. Harkness,
1918: My own United States (Kamera), Režie John W. Noble, with Arnold Daly, Charles Graham, Duncan McRae,
1917: Shame (Kamera), Režie John W. Noble, with Zena Keefe, Lionel Belmore, Paul Doucet,
1917: The Beautiful Lie (Kamera), Režie John W. Noble, with Frances Nelson, Harry S. Northrup, Edward Earle,
1917: The Call of her people (Kamera), Režie John W. Noble, with Ethel Barrymore, Robert Whittier, William B. Davidson,
1917: A Magdalene of the Hills (Kamera), Režie John W. Noble, with Mabel Taliaferro, William Garwood, Frank Montgomery,
1917: The Power of Decision (Kamera), Režie John W. Noble, with Frances Nelson, Richard Tucker, John Davidson,
1916: The Awakening of Helena Richie (Kamera: (AKA H. O. Carleton )), Režie John W. Noble, with Ethel Barrymore, Robert Cummings, Frank Montgomery,
1916: The Brand of Cowardice (Kamera: (AKA H.O. Carleton)), Režie John W. Noble, with Lionel Barrymore, Grace Valentine, Robert Cummings,
1916: The Light of Happiness (Kamera: (AKA H. O. Carleton)), Režie John H. Collins, with Viola Dana, George D. Melville, Lorraine Frost,
1916: The Wall between (Kamera: (AKA H.O. Carleton)), Režie John W. Noble, with Francis X. Bushman, Beverly Bayne, Edward Brennan,
1916: The Red Mouse (Titel not confirmed) (Kamera: (AKA H.O. Carleton)), Režie John W. Noble, with Francis X. Bushman, Beverly Bayne, J. W. Davidson,
1916: Man and his soul (Kamera), Režie John W. Noble, with Francis X. Bushman, Beverly Bayne, Edward Brennan,
1915: One Million Dollars (Kamera), Režie John W. Noble, with William Faversham, Henri Bergman, George LeGuere,
1915: The Bigger Man (Kamera: (AKA Herbert Oswald Carleton)), Režie John W. Noble, with Henry Kolker, Elsie Balfour, Orlando Daly,
1915: The Right of Way (Kamera: (AKA H. O. Carleton )), Režie John W. Noble, with William Faversham, Jane Grey, Edward Brennan,
1915: Fighting Bob (Kamera: (AKA H.O. Carleton)), Režie John W. Noble, with Orrin Johnson, Olive Wyndham, Edward Brenon,
1915: The High Road (Kamera: (AKA Herbert Oswald Carleton)), Režie John W. Noble, with Valli Valli, Frank Elliott, C.H. Brenon,
1915: Satan Sanderson (Kamera), Režie John W. Noble, with Orrin Johnson, Mabel Taliaferro, Irene Warfield,
1914: The Three of Us (Kamera: (AKA H. O. Carleton )), Režie John W. Noble, with Mabel Taliaferro, Creighton Hale, Master Stuart,

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Herbert O. Carleton - Biography KinoTV Movie Database (M) Check Page Rank Pagerank Anzeige