Aleksej Fajko

No Photo

Scénárista - Russia
Narodil 10. září 1893 v Moskva
Zemžel 25. leden 1978
Also known as : Алексей Михайлович Файко,

Mini-Biography:
Aleksej Fajko was born under the given name Aleksej Mikhailovich Fajko on September 10, 1893 in Moskau. He was a Russian Scénárista, known for Aelita (1924), Papirosnitsa ot Mosselproma (1924), Serdtsa chetyryokh (1941), Aleksej Fajko's first movie on record is from 1924. Aleksej Fajko died on Januar 25, 1978. His last motion picture on file dates from 1941.

Aleksej Fajko Filmografie [Auszug]
1941: Bojevoj kinosbornik 3 (Napsal), Režie Peter Bayliss, Boris Barnet, with Nikolaj Khrjashchikov, V Mironov, Vladimir Shishkin,
1941: Serdtsa chetyryokh (Napsal), Režie Konstantin Yudin, with Valentina Serova, Jevgenij Samojlov, Ljudmila Tselikovskaja,
1924: Papirosnitsa ot Mosselproma (Napsal), Režie Jurij Zheljabuzhskij, with Igor Ilinskij, Julia Solntseva, Anna Dmokhovskaja,
1924: Aelita (Napsal), Režie Jakov Protazanov, with Julia Solntseva, Igor Ilinskij, Nikolaj Tsereteli,

. Poster_Aelita. Poster_Papirosnitsa ot Mosselproma

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Aleksej Fajko - Biography KinoTV Movie Database (M) Check Page Rank Pagerank Anzeige