Greenbaum-Film GmbH, Berlin

No Photo

Produktion - Německo
Borndate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of Greenbaum-Film GmbH, Berlin is not on record. a German Produktion, known for Marionetten (1915), Der Günstling von Schönbrunn (1929), Das Wiegenlied (1915), Greenbaum-Film GmbH, Berlin's first movie on record is from 1915. His last motion picture on file dates from 1930.

Greenbaum-Film GmbH, Berlin Filmografie [Auszug]
1930: Es gibt eine Frau, die Dich niemals vergisst (Produkce), Režie Leo Mittler, with Franz Weber, Hadrian Maria Netto, Ernst Legal,
1930: Liebe und Champagner (Produkce), Režie Robert Land, with Brita Appelgren, Agnes Esterhazy, Rina Marsa,
1929: Spielereien einer Kaiserin (Produkce), Režie Vladimir Strizhevskij, with Eugen Burg, Peter Voss, Lydia Smirnoff,
1929: Der Günstling von Schönbrunn (Produkce), Režie Erich Waschneck, with Ivan Petrovich, Lil Dagover, Henry Stuart,
1928: Der Adjutant des Zaren (Produkce), Režie Vladimir Strizhevskij, with Ivan Mosjoukin, Carmen Boni, Fritz Alberti,
1927: Der goldene Abgrund (Produkce), Režie Mario Bonnard, with Liane Haid, André Roanne, Claude Mérelle,
1926: Der Meister der Welt (Produkce), Režie Gennaro Righelli, with Alfred Solm, Olga Tschechowa, Xenia Desni,
1926: Der Feldherrenhügel (Produkce), Režie Hans Otto Löwenstein, Erich Schönfelder, with Elga Brink, Mizzi Zwerenz, Géza L. Weisz,
1926: Mädel auf der Schaukel (Produkce), Režie Felix Basch, with Ossi Oswalda, Harry Liedtke, Lotte Lorring,
1925: ... und es lockt ein Ruf aus sündiger Welt (Produkce), Režie Carl Boese, with Fern Andra, Otto Gebühr, Kurt Prenzel,
1921: Der Eid des Stephan Huller, Teil 2 (Produkce), Režie Reinhard Bruck, with Carl de Vogt, Marija Leiko, Evi Eva,
1921: Der Frauenarzt (Produkce), Režie Reinhard Bruck, with Albert Bassermann, Colette Corder, Elsa Bassermann,
1920: The Urne Nr. 13 (Produkce), Režie Mutz Greenbaum, with Rolf Loer, Wilhelm Kaiser-Heyl, Lulu Korff-Kyser,
1920: Masken (Produkce), Režie William Wauer, with Albert Bassermann, Elsa Bassermann, Kurt Keller-Nebri,
1920: Die Stimme (Produkce), Režie Adolf Gärtner, with Loo Hardy, Charlotte Schultz, Hella Tornegg,
1919: Die Duplizität der Ereignisse (Produkce), Režie Adolf Gärtner, with Albert Bassermann, Elsa Bassermann, Gertrud Welcker,
1919: Der Seelenverkäufer (Produkce), Režie Carl Boese, with Bernd Aldor, Magnus Stifter, Reinhold Schünzel,
1919: Der Eid des Stephan Huller (Produkce), Režie Reinhard Bruck, with Anton Edthofer, Hanni Weisse, Alexander Areuss,
1919: Das Werk seines Lebens (Produkce), Režie Adolf Gärtner, with Hella Tornegg, Albert Bassermann, Elsa Bassermann,
1919: Der letzte Zeuge (Produkce), Režie Adolf Gärtner, with Irmgard Bern, Elsa Bassermann, Albert Bassermann,
1918: Das Schicksal der Margarete Holberg (Produkce: N° 1081), Režie Jaap Speyer, with Eduard von Winterstein, Mia Pankau, Thea Sandten,
1918: Aus dem Leben einer Schulreiterin (Produkce), Režie N. N., with Lori Leux,
1918: Die Brüder von Zaarden (Produkce: N° 1074), Režie William Wauer, with Albert Bassermann, Elsa Bassermann, Marija Leiko,
1918: Der Teilhaber (Produkce), Režie Jaap Speyer, with Rolf Loer, Hugo Werner-Kahle, Blandine Ebinger,
1918: Ein nächtliches Ereignis (Produkce: n° 1069), Režie Jaap Speyer, with Rolf Loer, Max Ruhbeck, Grete Sellin,
1918: Die erwachende Venus (Produkce), Režie Adolf Gärtner, with Rolf Loer, Ria Jende,
1918: Die Dame im Schaufenster (Produkce), Režie Danny Kaden, with Leonhard Haskel, Claire Waldoff, Erich Schönfelder,
1918: Das Tagebuch des Apothekers Warren (Produkce), Režie N. N., with Carl Auen, Bruno Ziener, Erner Hübsch,
1918: Die Glocken der Katharinenkirche (Produkce), Režie Adolf Gärtner, with Erich Kaiser-Titz, Hanni Weisse, Anna von Palen,
1918: Das gestohlene Hotel (Produkce), Režie Jaap Speyer, with Rolf Loer,
1917: Der Eiserne Wille (Produkce), Režie Adolf Gärtner, with Albert Bassermann, Max Ruhbeck, Rose Liechtenstein,
1917: Herr und Diener (Produkce), Režie Adolf Gärtner, with Albert Bassermann, Elsa Bassermann, Margarete Ferida,
1917: Du sollst keine anderen Götter haben (Produkce), Režie Adolf Gärtner, with Albert Bassermann, Hanni Weisse, Ewald Brückner,
1917: Die schwarze Loo (Produkce), Režie Max Mack, Louis Neher, with Maria Orska, Theodor Loos, Bruno Kastner,
1917: Am Hochzeitsabend (Produkce: N° 1054), Režie Adolf Gärtner, with Erich Kaiser-Titz, Sacy von Blondel,
1917: Die Nichte des Herzogs (Produkce), Režie Max Mack, Danny Kaden, with Hanni Weisse, Karl Brenk, Leonhard Haskel,
1917: Ein scharfer Schuss (Produkce), Režie Adolf Gärtner, with Rolf Loer, Erich Kaiser-Titz, Bruno Ziener,
1917: Else als Detektiv (Produkce), Režie Louis Neher, with Else Eckersberg,
1917: Else und ihr Vetter (Produkce), Režie Louis Neher, with Else Eckersberg,
1917: Ein Tropfen Gift (Produkce: N° 1052), Režie Adolf Gärtner, with Erich Kaiser-Titz,
1917: Zimmer Nummer sieben (Produkce: N° 1050), Režie Adolf Gärtner, with Erich Kaiser-Titz, Heinz Sarnow, Lina Salten,
1917: Das Nachtgespräch (Produkce: N° 1048), Režie Adolf Gärtner, with Erich Kaiser-Titz, Else Eckersberg, Bruno Ziener,
1916: Der lebende Tote (Produkce), Režie Max Mack, with Maria Orska, Paul Otto, Heinz Sarnow,
1916: Der Erbe von Het Steen (Produkce: No 1046), Režie Louis Neher, with Erich Kaiser-Titz, Ferdinand Bonn, Werner Krauss,
1916: Adamants letztes Rennen (Produkce: N° 1044), Režie Max Mack, with Maria Orska, Ludwig Hartau, Ernst Ludwig,
1916: Die Sektwette (Produkce: N° 1043), Režie Max Mack, with Paul Ludwig, Maria Orska, Heinz Sarnow,
1916: Ramara (Produkce), Režie Ernst Mátray, with Erich Kaiser-Titz, Sacy von Blondel, Arnold Czempin,
1916: Schloss Phantom (Produkce: N° 1042), Režie Ernst Mátray, with Erich Kaiser-Titz,
1916: Das Geständnis der grünen Maske (Produkce), Režie Max Mack, with Maria Orska, Reinhold Schünzel, Heinz Sarnow,
1916: Der Fakir im Frack (Produkce), Režie Max Mack, with Sybille Binder, Bruno Ziener, Maria Orska,
1916: Der Sumpf (Produkce: N° 1038 ), Režie Max Mack, with Maria Orska, Paul Otto, Hans Walter,
1916: Die verkaufte Braut (Produkce: N° 1033), Režie Ernst Mátray, with Ernst Mátray, Alice Hechy, Sigmund Nunberg,
1916: Die Glücksschmiede (Titel not confirmed) (Produkce), Režie N. N., with Rudolph Schildkraut, Guido Herzfeld, Else Roscher,
1916: Komtess Else (Produkce), Režie Paul Otto, with Else Eckersberg, Kurt Vespermann,
1916: Elses letzter Hauslehrer (Produkce), Režie Paul Otto, with Else Eckersberg, Kurt Vespermann,
1916: Fritzis toller Einfall (Produkce), Režie Max Mack, with Magde Lessing, Senta Söneland, Hans Junkermann,
1916: Das tanzende Herz (Produkce: N° 178), Režie Max Mack, with Maria Orska, Julius Falkenstein, Rudolph Schildkraut,
1916: Amaranth (Produkce: (--??--)), Režie Martin Harras, with Aud Egede-Nissen, Nils Chrisander, Tatjana Irrah,
1915: Das Phantom der Oper (Produkce), Režie Ernst Mátray, with Nils Chrisander, Ernst Mátray, Aud Egede-Nissen,
1915: Das Wiegenlied (Produkce), Režie Max Mack, Fritz Freisler, with Leopoldine Konstantin, Aud Egede-Nissen, Joseph Schildkraut,
1915: Der Erbförster (Produkce), Režie Hans Oberländer, with Hans Mierendorff, Wilhelm Dieterle,
1915: Aschenbrödel (Produkce), Režie Hans Oberländer,
1915: Schlemihl (Produkce), Režie Richard Oswald, with Rudolph Schildkraut, Ellen Richter, Guido Herzfeld,
1915: Abgründe (Produkce: N° 1011), Režie Hans Oberländer, with Toni Sylva,
1915: Marionetten (Produkce), Režie Richard Löwenbein, with Katta Sterna, Ernst Mátray, Adolf Wohlbrück,
1915: Der Fund im Neubau. 2. Bekenntnisse eines Mörders (Produkce: N° 1020), Režie Richard Oswald, with Erich Kaiser-Titz, Friedrich Kühne, Tatjana Irrah,
1915: Der Fund im Neubau. 1. Der Fingernagel (Produkce: N° 1020), Režie Richard Oswald, with Erich Kaiser-Titz, Friedrich Kühne, Arthur Wellin,
1915: Die bösen Buben (Produkce), Režie Richard Löwenbein, with Else Eckersberg, Ernst Mátray,
1915: Der fesche Rudi (Produkce), Režie Franz Schmelter,
1915: Das Sportsmädel (Produkce: N° 1017), Režie Ernst Mátray, with Ernst Mátray, Paul Hartmann, Ilse Bois,
1915: Die wilde Blume (Produkce), Režie Ernst Mátray, with Aud Egede-Nissen, Nils Chrisander,
1915: Teufelchen (Produkce: N° 1022), Režie Ernst Mátray, with Ernst Mátray, Katta Sterna, Wilhelm Diegelmann,
1915: Lumpenliesel (Produkce), Režie Hans Oberländer, with Aud Egede-Nissen, Julius Falkenstein,
1915: Hampels Abenteuer (Produkce: N° 112), Režie Richard Oswald, with Georg Basselt, Anna Müller-Lincke, Heinrich Peer,
1915: Die Goldfelder von Jacksonville (Produkce), Režie Richard Löwenbein, with Ernst Mátray, Eddie Seefeld,
1915: Die Sage vom Hund von Baskerville (Produkce), Režie Richard Oswald, with Alwin Neuss, Friedrich Kühne, Erwin Fichtner,
1915: Dämon und Mensch (Produkce), Režie Richard Oswald, with Rudolph Schildkraut, Maria Orska,
1915: Der Hund von Baskerville, 3. Teil - Das unheimliche Zimmer (Produkce: N° 116), Režie Richard Oswald, with Alwin Neuss, Friedrich Kühne, Erwin Fichtner,
1915: Mädels, ran an die Front! (Produkce), Režie Otto Rippert,
1915: Das Laster (Produkce: N° 101), Režie Richard Oswald, with Alfred Abel, Rosa Valetti, Arthur Wellin,

. Poster_Teufelchen. Poster_Lumpenliesel. Poster_goldene Abgrund

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Greenbaum-Film GmbH, Berlin - Biography KinoTV Movie Database (M) Check Page Rank Pagerank Anzeige