Johnny Hines

Portrait Johnny Hines
Herec - USA
Narodil 25. červenec 1895 v Golden, CO, US
Zemžel 24. říjen 1970 v Los Angeles, California, USA
Also known as : John Hines,

Mini-Biography:
Johnny Hines was born on July 25, 1895 in Golden, CO, US. He was an American Herec, known for Too hot to handle (1938), Chinatown Charlie (1928), Tillie wakes up (1917), Johnny Hines's first movie on record is from 1914. Johnny Hines died on October 24, 1970 in Los Angeles, California, USA. His last motion picture on file dates from 1938.

Johnny Hines Filmografie [Auszug]
1938: Too hot to handle (Herci: Parsons), Režie Jack Conway, with Philip Terry, Walter Pidgeon, Marjorie Main,
1937: Rhythm Racketeer (Herci: Nifty ), Režie James Seymour, with Harry Roy, Princess Pearl, James Carew,
1935: Society Doctor (Herci: Hardy), Režie George B. Seitz, with Chester Morris, Robert Taylor, Virginia Bruce,
1928: Chinatown Charlie (Herci), Režie Charles Hines, with Anna May Wong,
1923: Luck (Herci: Robert Carter), Režie N. N., with Violet Mersereau, Polly Moran, Flora Finch,
1919: What Love Forgives (Herci: Jonathan Hall), Režie Perry N. Vekroff, with John Bowers, Hazel Coates, Bobby Connelly,
1918: Just Sylvia (Herci: Henry Hicks), Režie Travers Vale, with Barbara Castleton, Gertrude Berkeley, Eloise Clement,
1918: The Power and the Glory (Herci: Charley Conroy), Režie Lawrence C. Windom, with June Elvidge, Frank Mayo, Madge Evans,
1918: Merely Players (Herci: Sammy Meyers), Režie Oscar Apfel, with Kitty Gordon, Irving Cummings, George MacQuarrie,
1918: Neighbors (Herci: Paul Harding), Režie Frank Hall Crane, with Madge Evans, Violet Palmer,
1918: The Golden Wall (Herci: Frank Lathropp (as John Hines)), Režie Dell Henderson, with Carlyle Blackwell, Evelyn Greeley,
1918: Sunshine Nan (Herci: Dan Lewis), Režie Charles Giblyn, with Ann Pennington, Richard Barthelmess,
1918: The Studio Girl (Herci: Obediah Daw), Režie Charles Giblyn, with Constance Talmadge, Earle Foxe, Edna Earle,
1917: Youth (Herci: Kamura), Režie Romaine Fielding, with Carlyle Blackwell, June Elvidge,
1917: Tillie wakes up (Herci: Mr. Pipkins), Režie Harry Davenport, with Ruth Barrett, Frank Beamish, Jack Brown,
1917: Yankee Pluck (Herci: Lieutenant Tommy Patterson), Režie George Archainbaud, with Ethel Clayton, Edward T. Langford,
1917: The Dancer's Peril (Herci: Ivan), Režie Travers Vale, with Alice Brady, Philip Hahn, Harry Benham,
1917: A Girl's Folly (Herci: Hank ), Režie Maurice Tourneur, with Robert Warwick, Doris Kenyon, June Elvidge,
1916: All Man (Herci: Snap Higgins), Režie Émile Chautard, with Robert Warwick, Mollie King, Gerda Holmes,
1916: The Weakness of Man (Herci: Sam Perkins (AKA John Hines)), Režie Barry O'Neil, with Holbrook Blinn, Eleanor Woodruff, Richard Wangermann,
1916: The Pawn of Fate (Herci: Giradot (AKA John Hines)), Režie Maurice Tourneur, with George Beban, Doris Kenyon, Charles W. Charles,
1915: A Price for Folly (Herci: Butler (AKA John Hines)), Režie George D. Baker, with Edith Storey, Antonio Moreno, Louise Beaudet,
1915: The Gray Mask (Herci: (AKA John Hines)), Režie Frank Hall Crane, with Edwin Arden, Barbara Tennant, Frank Monroe,
1915: A Butterfly on the Wheel (Herci), Režie Maurice Tourneur, with Holbrook Blinn, Vivian Martin, George Ralph,
1915: The Family Cupboard (Herci: Dick Le Roy (as John Hines) ), Režie Frank Hall Crane, with Holbrook Blinn, Clinton Preston, Frances Nelson,
1915: The Cub (Herci: Steve Oldham (AKA John Hines)), Režie Maurice Tourneur, with Martha Hedman, Robert Cummings,
1915: The Little Miss Brown (Herci: Bellboy (AKA John Hines)), Režie James Young, with Vivian Martin, Julia Stuart, Edward Kimball,
1915: The Man Who Found Himself (Herci: Johnny Hines, Cameo Apperance (/xx/) ), Režie Frank Hall Crane, with Robert Warwick, Paul McAllister, Douglas MacLean,
1915: The Arrival of Perpetua (Herci: Pipkin (AKA John Hines)), Režie Émile Chautard, with Vivian Martin, Julia Stuart, Nora Cecil,
1915: Alias Jimmy Valentine (Herci: Red Joclyn), Režie Maurice Tourneur, with Robert Warwick, Robert Cummings, Ruth Shepley,
1914: As Ye Sow (Herci: Luther Ludlam (AKA John Hines) ), Režie Frank Hall Crane, with Alice Brady, Walter Fischter, Douglas MacLean,
1914: The Wishing Ring: An Idyll of Old England (Herci: A Jolly Boy (AKA John Hines)), Režie Maurice Tourneur, with Vivian Martin, Alec B. Francis, Chester Barnett,
1914: The Man of the Hour (Herci: Perry Carter Wainwright (AKA John Hines)), Režie Maurice Tourneur, with Robert Warwick, Alec B. Francis, Ned Burton,
1914: Lincoln, the Lover (Herci), Režie Ralph Ince, with Ralph Ince, Anita Stewart, Logan Paul,

. Poster_Alias Jimmy Valentine. Poster_Studio Girl

Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Johnny Hines - Biography KinoTV Movie Database (M) Check Page Rank Pagerank Anzeige