Jevgenij Ivanov-Barkov

No Photo

Režisér, Scénárista, Architekt - Russia
Narodil 19. únor 1892 v Kostroma
Zemžel 20. květen 1965 v Ashkhabad
Also known as : Jevgenij Ivanov,

Mini-Biography:
Jevgenij Ivanov-Barkov was born on Februar 19, 1892 in Kostroma. He was a Russian Režisér, Scénárista, Architekt, known for Juda (1930), Trekhsotletije tsarstvovanija doma Romanovykh (1913), Moroka (1925), Jevgenij Ivanov-Barkov's first movie on record is from 1913. Jevgenij Ivanov-Barkov died on May 20, 1965 in Ashkhabad. His last motion picture on file dates from 1957.

Jevgenij Ivanov-Barkov Filmografie [Auszug]
1957: Osoboje poruchenije (Ředitel), with Pavel Strelin,
1955: Sharf ljubimoj (Ředitel),
1941: Prokuror (Ředitel),
1941: Daljokaja Nevjesta (Ředitel), with Alty Karlijov, Vasilij Nashchiplenko, ,
1940: Dursun (Dursun) (Ředitel), with , Nina Alisova, Marija Goricheva,
1936: Namestnik Buddy (Ředitel), with Ivan Kyrlja, ,
1930: Juda (Ředitel), with Boris Ferdinandov, Emma Tsesarskaja, Aleksandr Antonov,
1928: Geroi domny (Ředitel), with Ivan Shtraukh, , ,
1927: Jad (Ředitel), with Nina Shaternikova, Georgij Bobynin, ,
1926: Mabul (Ředitel), with , , ,
1926: Lesnaja Byl' (Napsal), Režie Jurij Tarich, with , Galina Kravchenko, ,
1925: Moroka (Ředitel), Režie Jurij Tarich, with , , ,
1924: Iz Iskry Plamja (Architekt), Režie Dmitrij Bassalygo, with , Vladimir Krivtsov,
1919: Zheleznaja pjata (Ředitel), Režie Leonid Leonidov, with Andrej Gorchilin, Olga Preobrazhenskaja, Leonid Leonidov,
1917: Trud (Architekt),
1913: Trekhsotletije tsarstvovanija doma Romanovykh (Napsal), Režie Nikolaj Larin, Aleksandr Uralskij, with Mikhail Chekhov, Lidija Sycheva, ,

. Poster_Lesnaja Byl'

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Jevgenij Ivanov-Barkov - Biography KinoTV Movie Database (M) Check Page Rank Pagerank Anzeige