Pavel Pol

No Photo

Herec - Russia
Narodil 10. květen 1887
Zemžel 1955
Also known as : Павел Николаевич Поль,

Mini-Biography:
Pavel Pol was born on May 10, 1887. He was a Russian Herec, known for Aelita (1924), Moskevská modistka (1927), Torgovtsi slavoj (1929), Pavel Pol's first movie on record is from 1924. Pavel Pol died on , 1955. His last motion picture on file dates from 1929.

Pavel Pol Filmografie [Auszug]
1929: Torgovtsi slavoj (Herci: Berlureau, Spekulant), Režie Leonid Obolenskij, with Jakov Volkov, Vsevolod Aksjonov, Anel Sudakjevich,
1927: Moskevská modistka (Djevushka s korobkoi) (Herci: Nikolaj Matveitch, Irenes Mann), Režie Boris Barnet, with Anna Sten, Vladimir Mikhajlov, Vladimir Fogel,
1924: Aelita (Herci: Spekulant Ehrlich), Režie Jakov Protazanov, with Julia Solntseva, Igor Ilinskij, Nikolaj Tsereteli,

. Poster_Aelita. Poster_Djevushka s korobkoi

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Pavel Pol - Biography KinoTV Movie Database (M) Check Page Rank Pagerank Anzeige