Paul P. Perry

No Photo

Operatőr - USA
Narodil 13. prosinec 1891 v Denver, Colorado, USA
Zemžel 24. říjen 1963 v Hollywood, Los Angeles, California, USA
Also known as : Paul Perry,

Mini-Biography:
Paul P. Perry was born on Dezember 13, 1891 in Denver, Colorado, USA. He was an American Operatőr, known for Joan the Woman (1916), The Cruise of the Make-Believes (1918), Such a Little Pirate (1918), Paul P. Perry's first movie on record is from 1916. Paul P. Perry died on October 24, 1963 in Hollywood, Los Angeles, California, USA. His last motion picture on file dates from 1922.

Paul P. Perry Filmografie [Auszug]
1922: Singed Wings (Kamera), Režie Penrhyn Stanlaws, with Conrad Nagel, Mabel Trunnelle, Bebe Daniels,
1920: Behold My Wife (Kamera: (AKA Paul Perry)), Režie George Melford, with Mabel Julienne Scott, Milton Sills, Winter Hall,
1918: Such a Little Pirate (Kamera), Režie George Melford, with Lila Lee, Theodore Roberts, Harrison Ford,
1918: The Cruise of the Make-Believes (Kamera: (AKA Paul Perry)), Režie George Melford, with Lila Lee, Harrison Ford, Raymond Hackett,
1918: The City of Dim Faces (Kamera), Režie George Melford, with Sessue Hayakawa, Doris Pawn, Marin Sais,
1918: Sandy (Kamera: (AKA Paul Perry)), Režie George Melford, with Jack Pickford, Louise Huff, James Neill,
1918: The Bravest Way (Kamera: (AKA Paul Perry)), Režie George Melford, with Sessue Hayakawa, Florence Vidor, Tsuru Aoki,
1918: The Hidden Pearls (Kamera: (AKA Paul Perry)), Režie George Melford, with Sessue Hayakawa, Margaret Loomis, Florence Vidor,
1917: Nan of Music Mountain (Kamera), Režie George Melford, Cecil B. DeMille, with Wallace Reid, Ann Little, Theodore Roberts,
1917: Ghost House (Kamera), Režie William C. de Mille, with Jack Pickford, Louise Huff, Olga Grey,
1917: What Money Can't Buy (Kamera), Režie Lou Tellegen, with Jack Pickford, Louise Huff, Theodore Roberts,
1917: Lost and Won (Kamera), Režie Frank Reicher, Cecil B. DeMille, with Marie Doro, Elliott Dexter, Carl Stockdale,
1916: Joan the Woman (Kamera), Režie Cecil B. DeMille, with Geraldine Farrar, Raymond Hatton, Hobart Bosworth,
1916: Unprotected (Kamera), Režie James Young, with Blanche Sweet, Theodore Roberts, Ernest Joy,
1916: The Lash (Kamera), Režie James Young, with Marie Doro, Elliott Dexter, James Neill,
1916: The Thousand-Dollar Husband (Kamera), Režie James Young, with Blanche Sweet, Theodore Roberts, Tom Forman,

. Poster_Hidden Pearls. Poster_Bravest Way. Poster_Such a Little Pirate

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Paul P. Perry - Biography KinoTV Movie Database (M) Check Page Rank Pagerank Anzeige