Henry Sharp

No Photo

Operatőr - USA
Narodil 13. květen 1892 v New York City, New York, USA
Zemžel 6. srpen 1955 v Los Angeles, California, USA
Also known as : Генри Шарп,

Mini-Biography:
Henry Sharp was born on May 13, 1892 in New York City, New York, USA. He was an American Operatőr, known for Ministry of Fear (1944), The Black Pirate (1926), Duck Soup (1933), Henry Sharp's first movie on record is from 1921. Henry Sharp died on August 6, 1955 in Los Angeles, California, USA. His last motion picture on file dates from 1947.

Henry Sharp Filmografie [Auszug]
1947: The Guilty (Kamera), Režie John Reinhardt, with Wally Cassell, Don Castle, Bonita Granville,
1944: Ministry of Fear (Kamera), Režie Fritz Lang, with Percy Waram, Marjorie Reynolds, Alan Napier,
1937: Hotel Haywire (Kamera), Režie George Archainbaud, with Leo Carrillo, Lynne Overman, Mary Carlisle,
1934: It's a gift (Kamera), Režie Norman Z. McLeod, with W.C. Fields, Kathleen Howard, Jean Rouverol,
1934: Six of a kind (Kamera), Režie Leo McCarey, with Gracie Allen, Mary Boland, George Burns,
1933: Duck Soup (Kamera), Režie Leo McCarey, with Marx Brothers, Groucho Marx, Chico Marx,
1932: Madame Racketeer (Kamera), Režie Alexander Hall, Harry Wagstaff Gribble, with Alison Skipworth, Richard Bennett, George Raft,
1931: Mordprozess Mary Dugan (Kamera), Režie Arthur Robison, with Nora Gregor, Egon von Jordan, Peter Erkelenz,
1929: The Iron Mask (Kamera), Režie Allan Dwan, with Gordon Thorpe, Lon Poff, Henry Otto,
1929: Where East is East (Kamera), Režie Tod Browning, with Lon Chaney, Lupe Velez, Estelle Taylor,
1929: Speedway (Kamera), Režie Harry Beaumont, with William Haines, Anita Page, Ernest Torrence,
1927: The Crowd (Kamera), Režie King Vidor, with Eleanor Boardman, James Murray, Bert Roach,
1926: The Black Pirate (Kamera), Režie Albert Parker, with Douglas Fairbanks, Billie Dove, Tempe Pigott,
1924: Christine of the Hungry Heart (Kamera), Režie George Archainbaud, with Florence Vidor, Clive Brook, Ian Keith,
1923: Soul of the Beast (Kamera), Režie John Griffith Wray, with Noah Beery jr., Vola Vale, Larry Steers,
1922: Lorna Doone (Kamera), Režie Maurice Tourneur, with Madge Bellamy, John Bowers, Joan Standing,
1922: The Hottentot (Kamera), Režie Del Andrews, James W. Horne, with Madge Bellamy, Truly Shattuck, Douglas MacLean,
1921: Hail the Woman (Kamera), Režie John Griffith Wray, with Florence Vidor, Charles Meredith, Edward Martindel,

. Poster_Lorna Doone. Poster_Black Pirate. Poster_Crowd. Poster_Speedway. Poster_Ministry of Fear

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Henry Sharp - Biography KinoTV Movie Database (M) Check Page Rank Pagerank Anzeige