Today's Suggestion on TV

Hilde Krahl

Hilde Krahl

Mini-Biography:
Hilde Krahl was born on Januar 10, 1915 in Brod an der Save, YU. She was a German Herec, known for Das andere Ich (1941), Die Barmherzige Lüge (1939), Liliom (1970), Hilde Krahl's first movie on record is from 1934. She was married to Wolfgang Liebeneiner. Hilde Krahl died on June 28, 1999 in Wien. Her last motion picture on file dates from 1996.
Françoise 												Spira

Françoise Spira

Mini-Biography:
Françoise Spira was born on Dezember 7, 1928 in Paris. She was a French Herec, known for Année dernière à Marienbad (1960), Zwei Mütter (1957), Capitaine Pantoufle (1953), Françoise Spira's first movie on record is from 1953. Françoise Spira died on Januar 5, 1965. Her last motion picture on file dates from 1960.
Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - KinoTV.com Check Page Rank Pagerank Anzeige