Today's Suggestion on TV

Kurt Früh

Kurt Früh

Mini-Biography:
Kurt Früh was born on April 12, 1915 in St. Gallen. He was a Swiss Režisér, Scénárista, Herec, known for Dällebach Kari (1970), Der Fall (1972), Manden, der ikke ku sige ney (1958), Kurt Früh's first movie on record is from 1937. Kurt Früh died on March 24, 1979 in Boswil. His last motion picture on file dates from 1972.
Leonid 												Obolenskij

Leonid Obolenskij

Mini-Biography:
Leonid Obolenskij was born on Januar 21, 1902 in Arzamas, Nishni Novgorod. He was a Russian Režisér, Herec, known for Luch smerti (1925), Njeobichajnie prikljuchenja mistjera Vesta v Stanje Bolshevikov (1924), Sibirjaki (1940), Leonid Obolenskij's first movie on record is from 1920. Leonid Obolenskij died on November 17, 1991 in Miass, Cheljabinsk. His last motion picture on file dates from 1940.
Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - KinoTV.com Check Page Rank Pagerank Anzeige