Kurt Vonnegut

Portrait Kurt Vonnegut, Archiv KinoTVScénárista - USA
Narodil 11. listopad 1922 v Indianapolis, Indiana, US
Zemžel 11. duben 2007 v New York, NY, US

** This site has moved... **


Mini-Biography:
Kurt Vonnegut was born on November 11, 1922 in Indianapolis, Indiana, US. He was an American Scénárista, known for Slaughterhouse Five (1972), Slapstick (1982), Kurt Vonnegut's first movie on record is from 1972. Kurt Vonnegut died on April 11, 2007 in New York, NY, US. His last motion picture on file dates from 1982.

Filmografie [Auszug]
1982: Slapstick
1972: Slaughterhouse Five


updated Tue 25. Apr. 2017

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Kurt Vonnegut als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Kurt Vonnegut bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Kurt Vonnegut - KinoTV © February 22, 2018 by Unicorn Media