Westdeutscher Rundfunk (WDR), Köln

Produktion - Německo
Borndate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of Westdeutscher Rundfunk (WDR), Köln is not on record. a German Produktion, known for Der kleine Kuckuck (1988), Tatort - Zabou (1986), Babes in Toyland (1986), Westdeutscher Rundfunk (WDR), Köln's first movie on record is from 1957. His last motion picture on file dates from 2013.

Westdeutscher Rundfunk (WDR), Köln Filmografie [Auszug]
2013: [03.27] Im Netz (Produkce), Režie Isabel Kleefeld, with Caroline Peters, Ulrike Krumbiegel, ,
2012: [03.28] Halbe Hundert (Produkce), Režie Matthias Tiefenbacher, with Martina Gedeck, Johanna Gastdorf, Leslie Malton,
2011: [12.25] Aschenputtel (Produkce), Režie Uwe Janson, with , , Barbara Auer,
2011: [09.25] Tatort - Auskreuzung (Produkce), Režie Torsten C. Fischer, with Klaus J. Behrendt, Dietmar Bär, ,
2011: [] Süsses Gift (Produkce), Režie Peter Heller,
2010: [07.06] Mord mit Aussicht - Blutende Herzen (Produkce), Režie Torsten Wacker, with Caroline Peters, Bjarne Ingmar Mädel, ,
2010: [] Schimanski - Schuld und Sühne (Produkce), Režie Thomas Jauch, with Götz George,
2010: [] Im Alter von Ellen (Produkce), Režie Pia Marais, with Jeanne Balibar, , Georg Friedrich,
2010: [06.16] Eine Insel namens Udo (Produkce), Režie Markus Sehr, with , Fritzi Haberlandt, Bernd Moss,
2009: [10.15] Hangtime – Kein leichtes Spiel (Produkce), Režie Wolfgang Groos, with , Mišel Matičević, ,
2009: [09.16] Bloch - Tod eines Freundes (Produkce), Režie Züli Aladag, with Dieter Pfaff, Ulrike Krumbiegel, Jochen Nickel,
2009: [] Tatort - Kaltes Herz (Produkce), Režie Thomas Jauch, with Klaus J. Behrendt, Dietmar Bär, Tessa Mittelstaedt,
2009: [] Tatort - Klassentreffen (Produkce), Režie Kaspar Heidelbach,
2009: [] Tatort - Familienbande (Produkce), Režie Thomas Jauch,
2008: [] Schimanski - Schicht im Schacht (Produkce), Režie Thomas Jauch, with Götz George,
2008: [01.27] Tatort - Verdammt (Produkce), Režie Maris Pfeiffer, with Klaus J. Behrendt, Dietmar Bär, Tessa Mittelstaedt,
2007: [] Mein Führer - Die wirklich wahrste Wahrheit über Adolf Hitler (Produkce), Režie Dani Levy, with Helge Schneider, Ulrich Mühe, Sylvester Groth,
2007: [04.03] Hardcover (Produkce), Režie Christian Zübert, with Lucas Gregorowicz, Wotan Wilke Möhring, ,
2006: [09.21] Der unbekannte Soldat (Produkce), Režie Michael Verhoeven,
2006: [] Die Mauer - Berlin '61 (Produkce), Režie Hartmut Schoen, with Iris Berben, Heino Ferch, Inka Friedrich,
2005: [10.28] Arnies Welt (Produkce), Režie Isabel Kleefeld, with Caroline Peters, Jörg Schüttauf, Enno Hesse,
2005: [] Kebab Connection (Produkce), Režie Anno Saul, with Nora Tschirner, Denis Moschitto, Güven Kirac,
2005: [] Mathilde liebt (Produkce), Režie Wolfram Paulus, with Christiane Hörbiger, Michael Mendl, ,
2005: [06.29] Liebe Amelie (Produkce), Režie Maris Pfeiffer, with Maria Kwiatkowsky, Gabriela Maria Schmeide, ,
2005: [04.03] Tatort - Der Frauenflüsterer (Produkce), Režie Kaspar Heidelbach, with Axel Prahl, Teresa Harder, Claus Dieter Clausnitzer,
2004: [12/05] Tatort - Eine Leiche zuviel (Produkce), Režie Kaspar Heidelbach, with Axel Prahl, Jan Josef Liefers, Claus Dieter Clausnitzer,
2004: [] Das Lächeln der Tiefseefische (Produkce), Režie Till Endemann, with , , ,
2004: [] Alles auf Zucker (Produkce), Režie Dani Levy, with , Steffen Groth, Udo Samel,
2004: [] Der Dicke (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Josh Broeker, Susanne Hake, with Dieter Pfaff, Burcu Dal, Katrin Pollitt,
2004: [] Allein (Produkce), Režie Thomas Durchschlag, with , Maximilian Brückner, Richy Müller,
2003: [] Zwei Tage Hoffnung (Produkce), Režie Peter Keglevic, with , Cornelia Schmaus, Udo Schenk,
2003: [] Sugar Orange (Produkce), Režie Andreas Struck, with Kai Müller,
2002: [12.01] Tatort - Fakten, Fakten (Produkce), Režie Susanne Zanke, with , Vasiliki Roussi, Gertrud Roll,
2002: [10.30] Die Mutter (Produkce), Režie Matti Geschonneck, with , Erni Mangold, Lena Lauzemis,
2002: [/ /1] Blueprint (Produkce), Režie Rolf Schübel, with , Wanja Mues, Franka Potente,
2002: [] Cinemania (Produkce), Režie Angela Christlieb, Stephen Kijak, with Jack Angstreich, Eric Chadbourne, Bill Heidbreder,
2002: [] Bloch - Silbergraue Augen (Produkce), Režie Markus Rosenmüller, with Sebastian Bezzel, Rosemarie Fendel, Ulrike Krumbiegel,
2002: [] Goodbye Lenin (Produkce), Režie Wolfgang (II) Becker, with , Maria Simon, Christine Schorn,
2001: [09.18] Bloch - Ein begrabener Hund (Produkce), Režie Peter Schulze-Rohr, with Catherine H. Flemming, Christoph Herzog, David Kötter,
2001: [06.16] Tatort - Schlaf, Kindchen, schlaf! (Produkce), Režie Peter Fratzscher, with Hugo Egon Balder, Udo Samel, Joachim Raaf,
2001: [01.23] Weil ich gut bin (Produkce), Režie Miguel Alexandre, with Dirk Borchardt, Tom Schilling, Nina Petri,
2001: [12.27] Unser Pappa (Produkce), Režie Thomas Jauch, with Dieter Pfaff, Tatjana Blacher, Arndt Schwering-Sohnrey,
2001: [12.09] Schimanski - Kinder der Hölle (Produkce), Režie Edward Berger, with Karina Fallenstein, Denise Virieux, ,
2001: [] Besuch aus Bangkok (Produkce), Režie Susanne Hake, with Anna Brass, Dirk Harper, Alissa Jung,
2001: [] Fickende Fische (Produkce), Režie Almut Getto, with Tino Mewes, Sven Pippig, Sophie Rogall,
2001: [] Die Reise (Produkce), Režie Pierre Koralnik, with Joachim Bissmeier, Michael Brandner, Agata Buzek,
2001: [] Solino (Produkce), Režie Fatih Akin, with Antonella Attili, Moritz Bleibtreu, Lucas Gregorowicz,
2001: [] Zwischen den Sternen (Produkce), Režie Seyhan Derin, with Fatih Alas, Arzu Bazman, Volker Büdts,
2001: [06.30] Tatort - Eine unscheinbare Frau (Produkce), Režie Martin Gies, with Péter Franke, Heidrun Gärtner, Henry Hübchen,
2000: [12.03] Schimanski - Schimanski muss leiden (Produkce), Režie Matthias Glasner, with Jale Arikan, Tayfun Bademsoy, Götz George,
2000: [11.26] Tatort - Quartett in Leipzig (Produkce), Režie Kaspar Heidelbach, with Dietmar Bär, Klaus J. Behrendt, Fabian Busch,
2000: [11.12] Schimanski - Tödliche Liebe (Distribution), Režie Andreas Kleinert, with Götz George, Katrin Sass, Inga Busch,
2000: [10.25] Die Polizistin (Produkce), Režie Andreas Dresen, with , Heidemarie Schneider, Gabriela Maria Schmeide,
2000: [09.17] Polizeiruf 110 - Bruderliebe (Produkce), Režie Ulrich Stark, with , Andrea Sawatzki, Dirk Salomon,
2000: [07.16] Tatort - Trittbrettfahrer (Produkce), Režie Markus Fischer, with Dietmar Bär, Klaus J. Behrendt, Martin Glade,
2000: [] L' Amour, L'Argent, L'Amour (Produkce), Režie Philip Gröning, with Marquard Bohm, Gerhard Fries, Sabine Hagenbüchle,
2000: [] Unbesiegbar (Produkce), Režie Werner Herzog, with Jouko Ahola, Udo Kier, Max Raabe,
2000: [] Die Manns - Ein Jahrhundertroman (Produkce), Režie Heinrich Breloer, with Armin Mueller-Stahl, Monica Bleibtreu, Jürgen Hentsch,
2000: [] Private Lies (Produkce), Režie Sherry Horman, with John Corbett, Sarah Fischer, Martina Gedeck,
2000: [] Liam (Produkce), Režie Stephen Frears, with Anthony Borrows, Russel Dixon, Claire Hackett,
2000: [] Lammbock – Alles in Handarbeit (Produkce), Režie Christian Zübert, with Moritz Bleibtreu, Lucas Gregorowicz, Wotan Wilke Möhring,
2000: [06.08] Tatort - Direkt ins Herz (Produkce), Režie Wolfgang Panzer, with Dietmar Bär, , ,
2000: [05.07] Polizeiruf 110 - La Paloma (Produkce), Režie Ulrich Stark, with Dieter Brandecker, Astrid M. Fünderich, Rainer Grenkowitz,
1999: [01.26] Die Stunde des Wolfs (Produkce), Režie Hermine Huntgeburth, with Thomas Reisinger, Richy Müller, Zeze Möhring,
1999: [12.05] Tatort - Martinsfeuer (Produkce), Režie Niki Stein, with Klaus J. Behrendt, Dietmar Bär, ,
1999: [09.26] Tatort - Drei Affen (Produkce), Režie Kaspar Heidelbach, with Henning Baum, Dietmar Bär, Klaus J. Behrendt,
1999: [09.23] Biedermanns Reich (Produkce), Režie Wilfried Huismann,
1999: [] Gloomy Sunday (Produkce), Režie Rolf Schübel, with Ben Becker, Erika Marozsán, Wanja Mues,
1999: [/ /1] Abendland (Produkce), Režie Fred Kelemen, with Adolf Assor, Thomas Baumann, Isa Hochgerner,
1999: [/ /1] Gangster (Produkce), Režie Volker Einrauch, with Rufus Beck, Laura Tonke, Andreas Schmidt,
1999: [/ /1] Oi! Warning (Produkce), Režie Dominik Reding, with Sascha Backhaus, Sandra Borgmann, Britta Dirks,
1999: [/ /1] Anna Wunder (Produkce), Režie Ulla Wagner, with Alice Deekeling, Stephan Dellgrün, Wolf Hofer,
1999: [/ /1] Jonas et Lila, à demain (Produkce), Režie Alain Tanner, with Heinz Bennent, Philippe Demarle, Natalia Dontcheva,
1999: [/ /1] Liebes Luder (Produkce), Režie Detlev Buck, with Pierre Besson, Detlev Buck, Bruno Cathomas,
1999: [] Abschied (Produkce), Režie Jan Schütte, with Josef Bierbichler, Margit Rogall, Birgit Minichmayr,
1999: [] Die Nachtschwester (Produkce), Režie Bernd Heiber, with Hildegard Alex, Paul Fassnacht, Wilfried Hochholdinger,
1999: [] Kimono (Produkce), Režie Hal Hartley, with Valerie Celis, Miho Nikaido-Ling, Yun Shen,
1999: [] Recycled (Produkce), Režie Maria von Heland, with Anna Böttcher, Ingo Hasselbach, Dieter Laser,
1999: [] Tatort - Almeidaweg (Produkce), Režie Niki Stein, with xxx yyy, Jochen Nickel, Natalia Wörner,
1999: [] Eine Handvoll Gras (Produkce), Režie Roland Suso Richter, with Yasmin Asadi, Ercan Durmaz, Arman Inci,
1999: [] La noce (Produkce), Režie Pavel Lungin, with Marat Basharov, Maria Golubkina, Natalja Kaljakanova,
1999: [] Vom Himmel das Blaue (Produkce), Režie Jörn Hintzer, with Joana Adu-Gyamfi, Martin Armknecht, Bernd-Michael Lade,
1998: [06.01] Das vergessene Leben (Produkce), Režie Claudia Prietzel, with , Christel Peters, Niklas Münzner,
1998: [05.05] Dunkle Tage (Produkce), Režie Margarethe von Trotta, with Marie-Helen Dehorn, Andras Fricsay Kali Son, Steffen Groth,
1998: [02.18] CityExpress (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Norbert Skrovanek, Cornelia Dohrn, with , Salvatore Caci, Marny Bergerhoff,
1998: [02.14] Tatort - Restrisiko (Produkce), Režie Claus-Michael Rohne, with Dietmar Bär, Marie-Lou Sellem, Alexander Radszun,
1998: [11.26] Der Tod des Pharao (Produkce), Režie Wilfried Huismann,
1998: [11.15] Schimanski - Rattennest (Produkce), Režie Hajo Gies, with Tonio Arango, , Denise Virieux,
1998: [10.25] Schimanski - Muttertag (Produkce), Režie Mark Schlichter, with Götz George, Sylvester Groth, Robert Viktor Minich,
1998: [/ /1] Tatort - Manila (Produkce), Režie Niki Stein, with Dietmar Bär, Klaus J. Behrendt, Mathieu Carrière,
1998: [/ /1] Schimanski - Sehnsucht (Produkce), Režie Hajo Gies, with Götz George, Robert Viktor Minich, Matthias Redlhammer,
1998: [/ /1] Die Giraffe (Produkce), Režie Dani Levy, with Nicole Heesters, Dani Levy, Maria Schrader,
1998: [/ /1] Paula und das Glück (Produkce), Režie Ute Hirschberg, with Luis Dieuzayde, Jana Radau, Zofia Rysiówna-Hanuszkiewicz,
1998: [/ /1] Die Anrheiner (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Klaus Wirbitzky, Herwig Fischer, with Thomas Engel, Kerstin Gähte, Heinrich Cuipers,
1998: [/ /1] Yara (Produkce), Režie Yilmaz Arslan, with Necmettin Cobanoglu, Füsun Demirel, Halil Ergün,
1998: [/ /1] Der Strand von Trouville (Produkce), Režie Michael Hofmann, with Boris Aljinovic, Harvey Friedman, Karina Krawczyk,
1998: [/ /1] Gisebert (Produkce), Režie Hape Kerkeling, with Hape Kerkeling, Maren Kroymann,
1998: [/ /1] Hans im Glück (Produkce), Režie Rolf Losansky, with Walfriede Schmitt, Kalle Pohl, Günter Naumann,
1998: [/ /1] Die Häupter meiner Lieben (Produkce), Režie Hans-Günther Bücking, with , Lisa Kreuzer, Stephan Hornung,
1998: [/ /1] Mein liebster Feind (Produkce), Režie Werner Herzog, with Claudia Cardinale, Klaus Kinski, Eva Mattes,
1998: [] Creme Frech (Produkce), with Anne Rothäuser,
1998: [06.21] Tatort - Bildersturm (Produkce), Režie Niki Stein, with , Anna Loos, Sven Kunze,
1998: [06/12] Schimanski - Geschwister (Produkce), Režie Mark Schlichter, with Götz George, Roman Knizka, Steffen Wink,
1998: [06.03] Abgehauen (Produkce), Režie Frank Beyer, with , Ute Lubosch, Peter Lohmeyer,
1998: [05.25] Machtspieler (Produkce), Režie Wilfried Huismann,
1998: [03.07] Lola rennt (Produkce), Režie Tom Tykwer, with , Armin Rohde, Franka Potente,
1997: [09.07] Zugvögel ... einmal nach Inari (Produkce), Režie Peter Lichtefeld, with Péter Franke, Joachim Król, Peter Lohmeyer,
1997: [05.06] Zucker für die Bestie (Produkce), Režie Markus Fischer, with Martin Armknecht, Matthias Habich, Volker Hein,
1997: [04.01] Liebe Lügen (Produkce), Režie Martin Walz, with Meret Becker, Ralph Herforth, Bernd-Michael Lade,
1997: [12.10] Tatort - Bombenstimmung (Produkce), Režie Kaspar Heidelbach, with Thomas Anzenhofer, , Katharina Schüttler,
1997: [11.16] Schimanski - Blutsbrüder (Produkce), Režie Hajo Gies, with Götz George, Geno Lechner, Robert Viktor Minnich,
1997: [10.06] Im Gläsernen Käfig - Opposition auf Kuba (Produkce), Režie Wilfried Huismann,
1997: [09.11] Schimanski - Die Schwadron (Produkce), Režie Joseph Rusnak, with Hermann Beyer, Steffen Wink, Diego Wallraff,
1997: [08.27] Ausgerastet (Produkce), Režie Hanno Brühl, with Roman Knizka, Peter Kremer, Philippa Milton,
1997: [/ /1] Meschugge (Produkce), Režie Dani Levy, with , Daniel Mastroianni, Dani Levy,
1997: [/ /1] Maestro (Produkce), Režie Bernhard Sinkel, with Henry Arnold, Marie-Christine Barrault, Nina Hoss,
1997: [/ /1] Portrait eines Richters (Produkce), Režie Norbert Kückelmann, with Winfried Frey, Robert Giggenbach, Dorothee Hartinger,
1997: [/ /1] Romani Kris (Produkce), Režie Bence Gyöngyössy, with Diliana Dimitrova, Djocko Rossich, ,
1997: [/ /1] Der Laden (Produkce), Režie Jo Baier, with , Jonathan Feurich, Christian Doermer,
1997: [/ /1] Lonny der Aufsteiger (Produkce), Režie Tom Toelle, with , Wilfried Hochholdinger, Michael Hanemann,
1997: [/ /1] La Tregua (Produkce), Režie Francesco Rosi, with Claudio Bisio, , ,
1997: [/ /1] Zeit ohne Schatten (Produkce), with Péter Franke, Joachim Król, Peter Lohmeyer,
1997: [/ /1] Lola + Bilidikid (Produkce), Režie Kutlug Ataman, with , Hasan Ali Mete, Inge Keller,
1997: [/ /1] The Harpist (Produkce), Režie Hansjörg Thurn, with Christian Anholt, Stephen McGann, Geraldine O'Rawe,
1997: [/ /1] Und im Keller gärt es (Produkce), Režie Klaus Wirbitzky, with Matthias Haase, Alexander Osteroth,
1997: [/ /1] Rokoko (Produkce), Režie Ulrike Pfeiffer, with , Karl Heil, Uwe Irmscher,
1997: [/ /1] Verrückt bleiben Verliebt bleiben (Produkce), Režie Elfi Mikesch, with Torsten Ricardo Engelholz,
1997: [/ /1] Der Fahnder - Eine Nummer zu gross (Produkce), Režie Peter Adam, with Thomas Arnold, , Sascha Posch,
1997: [06.18] Jagd nach CM 24 (Produkce), Režie Peter Ristau, with Hans-Dieter Brückner, Eric P. Caspar, Michael Greiling,
1997: [03.27] Tatort - Brüder (Produkce), Režie Hartmut Griesmayr, with Rita Lengyel, Martin Lüttge, Veronika Aryana Neugebauer,
1997: [03.12] Winterkind (Produkce), Režie Margarethe von Trotta, with Benjamin Kaatz, , ,
1996: [05.03] Schrei der Liebe (Produkce), Režie Matti Geschonneck, with Eva Mattes, Sontje Peplow, Jürgen Prochnow,
1996: [03.20] Das Leben ist eine Baustelle (Produkce), Režie Wolfgang (II) Becker, with , Bernd Stegemann, Andreas Schmidt,
1996: [01.29] Sanfte Morde (Produkce), Režie Bernd Schadewald, with Julia Jäger, Herbert Knaup, Renate Krössner,
1996: [10.04] Adieu, mon ami (Produkce), Režie Franz Peter Wirth, with Petra Berndt, Jörg Panknin, Hans Kremer,
1996: [] Winterschläfer (Produkce), Režie Tom Tykwer, with Ulrich Matthes, Heino Ferch, Floriane Daniel,
1996: [/ /1] Mit einem Bein im Grab (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Thomas Nennstiel, Frank Strecker, with Ulrike Boldt, , Heinz Schubert,
1996: [/ /1] East Side Story (Produkce), Režie Dana Ranga, with Chris Doerk, Erich Gusko, Ljubov Orlova,
1996: [/ /1] Für immer und immer (Produkce), Režie Hark Bohm, with Jeannette Arndt, Liliana Bohm, Robert Giggenbach,
1996: [/ /1] Winterblume (Produkce), Režie Kadir Sözen, with Gandi Mukli, Menderes Samancilar, Cengiz Sezici,
1996: [/ /1] Mein Herz - niemandem! (Produkce), Režie Helma Sanders, with Cornelius Obonya, Anna Sanders, Leonard Schnitmann,
1996: [/ /1] Der rote Schakal (Produkce), Režie Hajo Gies, with Thomas Chemnitz, Hans Diehl, Catherine H. Flemming,
1996: [/ /1] Der Gnadenengel (Produkce), Režie Bernd Schadewald, with Eva-Maria Kerkhoff,
1996: [/ /1] Go for Gold (Produkce), Režie Lucian Segura, with Antonio Carmona, Maria de Medeiros, Carlos Hipolito,
1996: [/ /1] Jedermanns Fest (Produkce), Režie Fritz Lehner, with Klaus Maria Brandauer, Ellen Umlauf, ,
1996: [/ /1] Tanger (Produkce), Režie Peter Goedel, with Ulrich Klaus Günther, Martin Kluge, Lisa Martino,
1996: [/ /1] Tanz des Windes (Produkce), Režie Rajan Khosa, with Kaushalya Gidwani, Bhaveen Gossain, Vinod Nagpal,
1996: [/ /1] Through Roses (Ausstattung), Režie Jürgen Flimm, with Ellen Flimm, Evelyn Matzura, Maximilian Schell,
1996: [/ /1] Tykho Moon (Produkce), Režie Enki Bilal, with Peter Berling, Jean-Paul Raths, Michel Piccoli,
1996: [/ /1] Warshots (Produkce), Režie Heiner Stadler, with Calvin E. Burke, , Herbert Knaup,
1996: [/ /1] Schmetterlingsgefühle (Napsal), Režie Peter Patzak, with Franz Buchrieser, Hannelore Elsner, Sissy Höfferer,
1996: [/ /1] Carpe diem (Produkce), Režie Ulf Albert, with Corinna Nilson,
1996: [04.24] Willkommen in Kronstadt (Produkce), Režie Hanns Christian Müller, with Cordula Bachl-Eberl, Wolf Brannasky, Aurelio Ferrara,
1996: [03.11] Der letzte Kurier (Produkce), Režie Adolf Winkelmann, with , Alexej Schkatow, Jurij Potjomkin,
1996: [03.04] Angst hat eine kalte Hand (Produkce), Režie Matti Geschonneck, with , Katja Riemann, Karl-Ulrich Meves,
1995: [11.29] Absprung (Produkce), Režie Hanno Brühl, with , Sarah Meyer, Arzu Kus,
1995: [10.09] Die Brennende Schnecke (Produkce), Režie Thomas Stiller, with Barbara Auer, Michael Huml, Jonas Kipp,
1995: [07.06] Nach uns die Sintflut (Produkce), Režie Sigi Rothemund, with , Nina Petri, Bert Oberdorfer,
1995: [07.01] Kommissar Klefisch - Vorbei ist vorbei (Produkce), Režie Wolf Dietrich, with Mario Adorf, Eva Maria Bauer, Dietmar Bär,
1995: [01.14] Tatort - Heilig Blut (Produkce), Režie Hartmut Griesmayr, with Martin Lüttge, , Monika Schwarz,
1995: [12.27] Vater wider Willen (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Rainer Wolffhardt, Peter F. Bringmann, with , Gerd Udo Feller, Elke Czischek,
1995: [09.27] Svens Geheimnis (Produkce), Režie Roland Suso Richter, with , Katharina Schütler, Anna Schmidt,
1995: [09.25] Der Mörder und sein Kind (Produkce), Režie Matti Geschonneck, with La Kahina Bahloul, Erika Skrotzki, Ulrich Matthes,
1995: [09.20] Zaubergirl (Herci), Režie Vivian Naefe, with Steffen Wink, , ,
1995: [08.11] Dicke Freunde (Produkce), Režie Horst Königstein, with Ludwig Boettger, Uta Schorn, Hermann Lause,
1995: [07.30] Tatort - Herz As (Produkce), Režie Ulrich Stark, with Arthur Brauss, Hajo Förster, Wilfried Hochholdinger,
1995: [07.20] Küss mich (Produkce), Režie Maris Pfeiffer, with Caroline Redl, Tobias Langhoff, Kai Scheve,
1995: [/ /1] Männerpension (Produkce), Režie Detlev Buck, with Gennadi Vengerov, Walter Jacob, Hannes Hellmann,
1995: [] Peanuts - Die Bank zahlt alles (Produkce), Režie Carlo Rola, with , Ulrich Mühe, Nele Mueller-Stöfen,
1995: [/ /1] The writing on the wall (Produkce), Režie Peter Smith, with Bernhard Bötel, Dennis Haysbert, Herbert Knaup,
1995: [/ /1] Spitzenleistung (Produkce), Režie Gernot Friedel, with Brigitte Antonius, Michael Degen, Marion Mitterhammer,
1995: [/ /1] Die Staatskanzlei (Produkce), Režie Heinrich Breloer, with Ulrich Wildgruber, Dieter Prochnow, Barbara Nüsse,
1995: [/ /1] Keine Zeit (Produkce), Režie Chris Hegedus, D.A. Pennebaker,
1995: [06.12] Der Trinker (Produkce), Režie Tom Toelle, with Mey Lan Chao, Eberhard Esche, Christian Grashof,
1995: [05.03] Einmal Macht und zurück (Produkce), Režie Heinrich Breloer, with Peter Aust, Matthias Fuchs, Ernst Jacobi,
1995: [04.17] Tatort - Die schwarzen Bilder (Produkce), Režie Erwin Keusch, with Katja Flint, Rüdiger Hacker, Lara Joy Körner,
1994: [05.18] Lisbon Story (Produkce), Režie Wim Wenders, with Patrick Bauchau, Manoel de Oliveira, Madredreus,
1994: [01.25] Spreebogen (Produkce), Režie Konrad Sabrautzky, with Dagmar Biener, Traugott Buhre, Hannelore Elsner,
1994: [01.22] Tödliches Erbe (Produkce), Režie Sigi Rothemund, with Ulrich Wildgruber, H.H. Müller, Edwin Marian,
1994: [01.03] Eine Frau will nach oben (Produkce), Režie Bodo Fürneisen, with Rolf Zacher, Heribert Sasse, Maimona Sambou,
1994: [11.13] Polski Crash (Produkce), Režie Kaspar Heidelbach, with Klaus J. Behrendt, Heinrich Schafmeister, ,
1994: [/ /1] Tatort - Mord in der Akademie (Produkce), Režie Ulrich Stark, with Rufus Beck, Heinrich Schmieder, Martin Lüttge,
1994: [/ /1] Nur Tote sind unsterblich (Produkce), Režie Peter Patzak, with Maria de Medeiros, Claus Eberth, Thomas Kretschmann,
1994: [/ /1] Mutters Courage (Produkce), Režie Michael Verhoeven, with Petra Berndt, George Tabori, Heribert Sasse,
1994: [] Christian Morgenstern (Produkce), Režie Christoph Böll, with Herbert Meurer,
1993: [05.31] Wir können auch anders (Produkce), Režie Detlev Buck, with , Reinhard Krökel, Jan Gregor Kremp,
1993: [02.02] Sportarzt Conny Knipper (Produkce), Režie Wolfgang Panzer, Dieter Kehler, with , Katja Junge, Nina Hoger,
1993: [08.31] Schicksalsspiel (Produkce), Režie Bernd Schadewald, with Monika Barth, Marny Bergerhoff, Benno Fürmann,
1993: [01.06] Maus und Katz (Produkce), Režie Hajo Gies, with Kurt Hübner, Heinrich Schafmeister, Jophi Ries,
1993: [12.19] Tatort - Deserteure (Produkce), Režie Ilse Hofmann, with Klaus J. Behrendt, Andreas Borcherding, Martin Lüttge,
1993: [09.12] Morlock - König Midas (Produkce), Režie Klaus Emmerich, with Muriel Baumeister, Edgar M. Böhlke, Maddalena Crippa,
1993: [/ /1] Auf eigene Gefahr (Produkce), Režie Frank Strecker, Bernd Böhlich, with , Janusz Cichocki, Carlton Chance,
1993: [/ /1] Missus (Produkce), Režie Alberto Negrin, with Mario Adorf, Eugenia Dobrovolskoja, Iain Glen,
1993: [] Wehner - die unerzählte Geschichte (Produkce), Režie Heinrich Breloer, with Heinz Baumann, Hans Peter Hallwachs, Esther Hausmann,
1993: [/ /1] Karakum (Produkce), Režie Arend Agthe, with Max Kullmann, Victor Marasov, Piotr Olev,
1993: [/ /1] Kaspar Hauser (Produkce), Režie Peter Sehr, with Jan Kucera, Uwe Ochsenknecht, Tilo Nest,
1993: [/ /1] Lenya (Produkce), Režie Michael Ballhaus,
1993: [/ /1] Tatort - Die Frau an der Strasse (Produkce), Režie Ilse Hofmann, with , Claudia Pielmann, Hanna Petkoff,
1993: [/ /1] Kurhotel Sonnenschein (Produkce), Režie Stefan Lukschy, with Siegfried Grönig, Nora Jensen,
1993: [05.26] Die Verflechtung (Produkce), Režie Dominik Graf, with Edgar M. Böhlke, Maddalena Crippa, Götz George,
1993: [01.04] Mr. Bluesman (Produkce), Režie Sönke Wortmann, with Rufus Beck, Marianne Sägebrecht, Ingo Naujoks,
1992: [08.09] Ich und Christine (Produkce), Režie Peter Stripp, with , , Jutta Speidel,
1992: [08.26] Kleine Haie (Produkce), Režie Sönke Wortmann, with Meret Becker, , Jürgen Vogel,
1992: [/ /1] Tisch und Bett (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Ines Anna Krämer, Markus Bräutigam, with Jeannine Burch, , ,
1992: [/ /1] Samba Syndrom (Produkce), Režie Achim Lenz, with Nuno Leal Maia, Olivia Pascal, Werner Stocker,
1992: [/ /1] Durst (Produkce), Režie Martin Weinhart, with Isolde Barth, Carla Dietl, André Eisermann,
1992: [/ /1] Negerküsse (Produkce), Režie Maria Theresia Wagner, with Valerie Buchanan, Eberhard Feik, Rosemarie Fendel,
1992: [/ /1] Haus am See (Produkce), Režie Ilse Hofmann, Maria Theresia Wagner, with , Ursela Monn, Hans Korte,
1992: [] Matrosenliebe (Produkce), Režie Edzard Onneken, with Carsten Böhme, Traute Hoess, Harald Kempe,
1992: [/ /1] Das tödliche Auge (Produkce), Režie Detlef Rönfeldt, with Rolf Becker, Ludwig Burmann, Bernd Grawert,
1992: [/ /1] Wo warst du in jener Nacht ? (Produkce), Režie Salvatore Samperi, with , Ernesto Quinto, Estrela Parades,
1992: [/ /1] Der nächtliche Besucher (Produkce), Režie Konrad Sabrautzky, with Alfred Cybulska, Barbara Frey, Moritz Reulens,
1992: [/ /1] Stunde der Füchse (Produkce), Režie Detlef Rönfeldt, with Kirsten Block, Siemen Rühaak, Katrin Sass,
1992: [/ /1] Tatort - Tod eines Wachmanns (Produkce), Režie Ilse Hofmann, with Klaus J. Behrendt, , Michael Seyfried,
1992: [04.15] Schuldlos schuldig (Produkce), Režie Rainer Wolffhardt, with Britta Fischer, Horst Kummeth, Marita Marschall,
1992: [01.16] Kühl bis ans Herz? (Produkce), Režie Wilfried Huismann,
1991: [06.10] Meine Tochter gehört mir (Produkce), Režie Vivian Naefe, with , Aleki Paizi, Nadja Nebas,
1991: [08.01] Kommissar Klefisch - Ein unbekannter Zeuge (Produkce), Režie Kaspar Heidelbach, with Wolfgang Wahl, Willy Millowitsch, Leonard Lansink,
1991: [01.29] Sie und Er (Produkce), Režie Frank Beyer, with , Katrin Sass, Gregor Mathar,
1991: [11.14] Gesucht wird... die Mafia Ost (Produkce), Režie Wilfried Huismann,
1991: [09.01] Kommissar Klefisch - Dienstvergehen (Produkce), Režie Gabriela Zerhau, with Harry Baer, Christoph M. Ohrt, Willy Millowitsch,
1991: [/ /1] Die Spur des Bernsteinzimmers (Produkce), Režie Roland Gräf, with Arno Wyzniewski, Jaecki Schwarz, Horst Schulze,
1991: [/ /1] Oppen und Ehrlich (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Hajo Gies, Franz Peter Wirth, with , Anne Kasprik, Udo Jolly,
1991: [/ /1] Die Reise von St. Petersburg nach Moskau (Produkce), Režie Viola Stephen,
1991: [/ /1] Die blaue Stunde (Produkce), Režie Marcel Gisler, with Florian Schmidt, Medusa, Dina Leipzig,
1991: [/ /1] Die Bernsteinlibelle (Produkce), Režie Ursula Winzentsen,
1991: [/ /1] Peter Strohm: Die Erben (Produkce), Režie Martin Gies, with Klaus Löwitsch,
1991: [/ /1] Peter Strohm: Historische Unkosten (Produkce), Režie Martin Gies, with Klaus Löwitsch,
1991: [/ /1] Peter Strohm: Der Grenzfall (Produkce), Režie Martin Gies, with Klaus Löwitsch,
1991: [/ /1] Tatort - Der Fall Schimanski (Produkce), Režie Hajo Gies, with Eberhard Feik, Götz George, Maja Maranow,
1991: [/ /1] Die Lok (Produkce), Režie Gerd Haag, with Isabel Dotzauer, Marcus Fleischer, Rolf Hoppe,
1991: [/ /1] Fuyu no tabi berurin monogatari (Produkce), Režie Yuji Murakami, with Dagmar Altrichter, Raiko Epperlein, Hanruko Kato,
1991: [/ /1] Nordkurve (Produkce), Režie Adolf Winkelmann, with , Bernd Stegemann, Carola Regnier,
1991: [/ /1] Kollege Otto (Produkce), Režie Heinrich Breloer, with Klaus J. Behrendt, Gert Haucke, Rainer Hunold,
1991: [/ /1] Typen wie Du und Ich (Produkce), Režie Monika Zinnenberg, with Marek Erhardt, Clemens Gerhard, Eva-Maria Kerkhoff,
1991: [/ /1] Gestatten, Heinrich Heine (Produkce), with Matthias Haase,
1991: [06.23] Elfenbein (Produkce), Režie Martin Gies, with Asiba Asiba, Peer Augustinski, Michael Brandner,
1991: [05.24] Himmelsheim (Produkce), Režie Manfred Stelzer, with , Elke Sommer, Dietmar Mössmer,
1991: [03.04] Ende der Unschuld (Produkce), Režie Frank Beyer, with , Walter A. Kreye, Hans Korte,
1991: [01.21] Bremen-Bagdad - Tödliche Fracht (Produkce), Režie Wilfried Huismann,
1990: [02.06] Mauritius-Los (Produkce), Režie Vivian Naefe, with Hansa Czypionka, Nicole Heesters, Walter Kreye,
1990: [08.15] Plagio (Produkce: TV - Zweiteiler), Režie Cinzia Th. Torrini, with Stephen Brennan, Elena Cantatore, Aurore Clément,
1990: [/ /1] Der achte Tag (Produkce), Režie Reinhard Münster, with , Fritz Schediwy, Rosalinde Renn,
1990: [/ /1] Landläufiger Tod (Produkce), Režie Michael Schottenberg, with Helmut Griem, Josef Heindrichs, Karl Ferdinand Kratzl,
1990: [/ /1] Nachtfeuer (Produkce), Režie Hans Eberhard Quelle, with Manuela Alphons,
1990: [/ /1] Winckelmanns Reisen (Produkce), Režie Jan Schütte, with Traugott Buhre, Mathias Gnädinger, Susanne Lothar,
1990: [/ /1] Hilferuf (Produkce), Režie Karl-Heinz Bahls, with Elisabeth Jaenicke, Thorsten Schade,
1990: [/ /1] Project Aphrodite (Produkce), Režie Stefan Bartmann,
1990: [05.09] Die untergetauchte Kamera (Produkce), Režie Wilfried Huismann,
1989: [09.26] Mit den Clowns kamen die Tränen (Produkce), Režie Reinhard Hauff, with , Olgierd Lukaszewicz, Karl Knaup,
1989: [07.06] Das Milliardenspiel (Produkce), Režie Peter Keglevic, with , Johanna Karl-Lory, Brigitte Janner,
1989: [/ /1] Bumerang - Bumerang (Produkce), Režie Hans W. Geissendörfer, with Johanna Baumann, Erich Hallhuber, Lambert Hamel,
1989: [/ /1] African Timber (Produkce), Režie Peter F. Bringmann, with Peter Neusser, , Claus Fuchs,
1989: [] Paradies (Produkce), Režie P Malchus, with ,
1989: [04.17] Reporter - Der Terrorist (Produkce), Režie Klaus Emmerich, with Renan Demirkan, Jürgen Holtz, Walter Kreye,
1989: [03.12] Tatort - Katjas Schweigen (Produkce), Režie Hans Noever, with Eberhard Feik, Götz George, Ulrich Pleitgen,
1988: [05.11] Radiofieber (Produkce), Režie Dietrich Haugk, with , Eva-Maria Meineke, Thomas Kretschmann,
1988: [12.28] Tatort - Moltke (Produkce), Režie Hajo Gies, with Iris Disse, Eberhard Feik, Götz George,
1988: [11.02] Der Boss aus dem Westen (Produkce), Režie Vivian Naefe, with Barbara Auer, Ute Christensen, Eberhard Feik,
1988: [07.05] Franca Magnani - Ein Porträt (Produkce), Režie Wilfried Huismann,
1988: [] Der kleine Kuckuck (Produkce),
1988: [/ /1] Crash (Produkce), Režie Tom Toelle, with Hans-Dieter Asner, , ,
1988: [/ /1] Drei D (Produkce), Režie Sönke Wortmann, with Iris Berben, Vadim Glowna, Dieter Kirchlechner,
1988: [/ /1] Camillo Castiglioni oder Die Moral der Haifische (Produkce), Režie Peter Patzak, with Manfred Böll, Riccardo de Torrebruna, Barbara Rudnik,
1988: [/ /1] Das Traumauto (Produkce), Režie Hajo Gies, with Maria Ketikidou, Ralf Komorr, Uli Krohm,
1988: [] Ich kann meinen alten Vater nicht abschieben (Produkce), Režie Bruno Jantoss,
1988: [04.03] Lias Traum vom Glück (Produkce), Režie Erika Runge, with Liane Jahn, Andrea Ligner, Lakis Matheou,
1988: [01.27] Ein ungleiches Paar (Produkce), Režie Peter Keglevic, with Michaele Gries, Judy Winter, ,
1988: [01.03] Tatort - Gebrochene Blüten (Produkce), Režie Hajo Gies, with Eberhard Feik, Götz George, Renate Krössner,
1987: [03.27] Heimatmuseum (Produkce), Režie Egon Günther, with Mario Adorf, Christian Doermer, Dolly Dollar,
1987: [] Himmel über Berlin (Produkce), Režie Wim Wenders, with Bruno Ganz, Solveig Dommartin, Otto Sander,
1987: [/ /1] Die Insel (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Eberhard Pieper, with Helmut Zierl, Christian Kohlund, Christine Kaufmann,
1987: [/ /1] Der Fuchs (Produkce), Režie Ute Wieland, with Natja Brunckhorst, Sissi Perlinger,
1987: [/ /1] Kommissar Zufall (Produkce), Režie Kristian Kühn, Hans Liechti, with Dietrich Siegl,
1987: [/ /1] Black Jack (Produkce), Režie Karin Hercher, with Bernd Stegemann,
1987: [/ /1] Sentimental Journey (Produkce), Režie Peter Patzak, with Julia Kent, Otto Sander, Kristin Scott Thomas,
1987: [/ /1] Das letzte Spiel (Produkce), Režie Celino Bleiweiss, with Matthias Haase,
1987: [/ /1] Eine geschlossene Gesellschaft (Produkce), Režie Heinrich Breloer, with Daniel Breloer, Ernst Jacobi, ,
1987: [/ /1] Ruhe im Saal (Produkce), Režie Stefan Bartmann, with Siegfried Grönig,
1987: [/ /1] Jäger der Engel (Produkce), Režie Paris Kosmidis, with Ingo Hülsmann, Michael König, Christine Ostermayer,
1987: [05.06] Gegen die Regel (Produkce), Režie Michael Verhoeven, with Claudia Amm, Hans Beerhenke, Jörg Gillner,
1986: [04.09] Das Schweigen des Dichters (Produkce), Režie Peter Lilienthal, with Peter Freistadt, Towje Kleiner, Jakov Lind,
1986: [08.01] Die letzte Rolle (Produkce), Režie Egon Günther, with Lilli Berlin, Jean-Paul Raths, Heinz Rabe,
1986: [/ /1] Tatort - Zabou (Produkce), Režie Hajo Gies, with Wolfram Berger, Eberhard Feik, Götz George,
1986: [] Babes in Toyland (Produkce), Režie Clive Donner, with , Jean Scott, Jill Schoelen,
1986: [/ /1] Paradies (Produkce), Režie Doris Dörrie, with Ernst-Erich Buder, , Sunnyi Melles,
1986: [/ /1] Die Reise (Produkce), Režie Markus Imhoof, with Angelika Bartsch, Christa Berndl, Markus Boysen,
1986: [/ /1] Das weite Land (Produkce), Režie Luc Bondy, with Dominique Blanc, Wolfgang Hübsch, Jutta Lampe,
1986: [/ /1] Tatort - Schwarzes Wochenende (Produkce), Režie Dominik Graf, with Marita Breuer, Eberhard Feik, Götz George,
1986: [/ /1] Kennwort Möwe (Produkce), Režie Tom Toelle, with Hans Christian Blech, Dieter Brandecker, Béatrice Kessler,
1986: [/ /1] Kir Royal (Produkce), Režie Helmut Dietl, with Franz Xaver Kroetz, Senta Berger, Dieter Hildebrandt,
1986: [/ /1] Der Aufstand (Produkce), Režie Peter Patzak, with Joachim Bissmeier, Monica Bleibtreu, Andras Gönczöl,
1986: [/ /1] Pattbergs Erbe (Produkce), Režie Marianne Lüdcke, with Mathias Gnädinger, Nina Hoger, Gottfried John,
1986: [/ /1] Unschärfe (Produkce), Režie E. L. Freisewinkel, with Oliver Reinhard,
1986: [] Das verlorene Gesicht (Produkce), Režie Heinrich Breloer,
1986: [04.13] Tatort - Der Tausch (Produkce), Režie Ilse Hofmann, with Nicole Ansary, Eberhard Feik, Götz George,
1986: [03.19] Das Totenreich (Produkce), Režie Karin Brandauer, with Vadim Glowna, Irm Hermann, Michael König,
1985: [02.15] Gambit (Produkce), Režie Peter F. Bringmann, with Despina Pajanou, Rolf Zacher, Dominic Raacke,
1985: [08.18] Tatort - Das Haus im Wald (Produkce), Režie Peter Adam, with Eberhard Feik, Götz George, Christiane Lemm,
1985: [/ /1] Der Tod des weissen Pferdes (Produkce), Režie Christian Ziewer, with Thomas Anzenhofer, Udo Samel, Angela Schanelec,
1985: [/ /1] Lindenstrasse (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Claus Peter Witt, Hans W. Geissendörfer, with , Günter Barton, Friederike Anne Balzer,
1985: [/ /1] China - Die Künste - Der Alltag (Produkce), Režie Ulrike Ottinger,
1985: [/ /1] Eine Heimkehrergeschichte (Produkce), Režie Michael Scharang, with Franz Morak, Willi Resetarits, Gabriele Schuchter,
1985: [/ /1] Grössenwahn (Produkce), Režie Heinrich Breloer, with Barbara Nüsse,
1985: [03.24] Morenga (Produkce), Režie Egon Günther, with Jacques Breuer, , Manfred Seipold,
1984: [09.12] Tatort - Rechnung ohne Wirt (Produkce), Režie Peter Adam, with Eberhard Feik, Guido Gagliardi, Götz George,
1984: [/ /1] Heimat (Produkce), Režie Edgar Reitz, with , Mathias Kniesbeck, Michael Kausch,
1984: [/ /1] Der Treffer (Produkce), Režie Dominik Graf, with Tayfun Bademsoy, Dietmar Bär, Beate Finckh,
1984: [/ /1] Tatort - Kielwasser (Produkce), Režie Hajo Gies, with Eberhard Feik, Götz George, Ulrich Matschoss,
1984: [/ /1] Tatort - Zweierlei Blut (Produkce), Režie Hajo Gies, with Eberhard Feik, Götz George, Brigitte Janner,
1984: [/ /1] So lebten sie alle Tage (Produkce), Režie Ulrich Schamoni, with Horst Bollmann, Hans Clarin, Alexander Hegarth,
1984: [/ /1] Treffpunkt im Unendlichen (Produkce), Režie Horst Königstein, with Barbara Nüsse, ,
1984: [05.19] Paris, Texas (Produkce), Režie Wim Wenders, with Harry Dean Stanton, Nastassja Kinski, Dean Stockwell,
1983: [08.21] Mitten ins Herz (Produkce), Režie Doris Dörrie, with Josef Bierbichler, Nuran Filiz, Joachim Höpner,
1983: [04.03] Ruhe sanft, Bruno (Produkce), Režie Hajo Gies, with Christina Amun, Constanze Engelbrecht, Harald Kuhlmann,
1983: [/ /1] Rote Erde (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Klaus Emmerich, with , Valerie Niehaus, Jochen Nickel,
1983: [/ /1] Das Beil von Wandsbek (Produkce), Režie Heinrich Breloer, Horst Königstein, with Dietmar Mues, Barbara Nüsse, Roland Schäfer,
1983: [] Mensch ärgere dich doch (Produkce), with Hans-Peter Schupp,
1983: [] Vater gesucht (Produkce), Režie Bruno Jantoss,
1983: [04.04] Tatort - Miriam (Produkce), Režie Peter Adam, with Eberhard Feik, Götz George, Sunnyi Melles,
1982: [07.03] Tatort - Der unsichtbare Gegner (Produkce), Režie Hajo Gies, with Peter Bongartz, Helga Engel, Eberhard Feik,
1982: [/ /1] Die Heartbreakers (Produkce), Režie Peter F. Bringmann, with Sascha Disselkamp, Marek Eichenseher, Uwe Enkelmann,
1982: [/ /1] Bella Donna (Produkce), Režie Peter Keglevic, with Angela Göckel, Brigitte Horney, Krzysztyna Janda,
1982: [/ /1] Eisenhans (Produkce), Režie Tankred Dorst, with Angelika Bartsch, Michael Habeck, Hannelore Hoger,
1982: [/ /1] Der Tag der Abrechnung (Produkce), Režie Bernd Schadewald, with Kornelia Boje, Hansjoachim Krietsch, Ian Moorse,
1982: [/ /1] Dazwischen (Produkce), Režie Doris Dörrie, with Rolf Berg, Carmen Eckhardt,
1982: [/ /1] Tatort - Kuscheltiere (Produkce), Režie Hajo Gies, with Y Dang, Geert de Jong, Eberhard Feik,
1982: [/ /1] Ein Pariser Abenteuer (Produkce), Režie Hajo Gies, with Verena Buss, Peter Ehrlich,
1982: [/ /1] Krimistunde: Mir gefällts in Wilmington (Produkce), Režie Egon Günther, with Heinz Meier, Peter Roggisch, Heidi Stroh,
1982: [] Bereg (Produkce), Režie Aleksandr Alov, Vladimir Naumov, with Natalja Belochwostikowa, Kornelia Boje, Bruno Dietrich,
1982: [/ /1] Im Zeichen des Kreuzes (Produkce), Režie Rainer Boldt, with Renate Schroeter,
1982: [06.27] Tatort - Das Mädchen auf der Treppe (Produkce), Režie Peter Adam, with Eberhard Feik, Götz George, Jörg Hube,
1981: [09.22] Flüchtige Bekanntschaften (Produkce), Režie Marianne Lüdcke, with Helmut Berger, Hannes Messemer, Günter Lamprecht,
1981: [10.14] Die zweite Haut (Produkce), Režie Frank Bayer, with Jana Brejchová, Hilmar Thate, Rouven Schreiber,
1981: [] Das Boot (Produkce), Režie Wolfgang Petersen, with Klaus Wennemann, Claude-Oliver Rudolph, Ralf Richter,
1981: [/ /1] Exil (Produkce), Režie Egon Günther, with Gerhard Acktun, Rainer Will, Kurt Raab,
1981: [/ /1] Tatort - Duisburg-Ruhrort (Produkce), Režie Hajo Gies, with Götz George, Eberhard Feik, Max Volkert Martens,
1981: [/ /1] Ja und Nein (Produkce), Režie Tom Toelle, with Hans-Günter Martens, Armin Mueller-Stahl, Ulli Philipp,
1981: [/ /1] Das doppelte Leben (Produkce), Režie Georg Lhotsky,
1981: [] Die Ängste sitzen tief drin (Produkce), Režie Bruno Jantoss,
1980: [11.16] Tatort - Schönes Wochenende (Produkce), Režie Wolfgang Staudte,
1980: [] Theo gegen den Rest der Welt (Produkce), Režie Peter F. Bringmann, with , Trudi Roth, Marius Müller-Westernhagen,
1980: [/ /1] Das Traumhaus (Produkce), Režie Ulrich Schamoni, with Jakobine Engel, Horst Frank, Max Grothusen,
1980: [/ /1] Tatort - Hetzjagd (Produkce), Režie Axel Corti, with Tilly Breitenbach, Ernst Jacobi, Towje Kleiner,
1980: [/ /1] Deutschland, bleiche Mutter (Produkce), Režie Helma Sanders, with Rainer Friedrichsen, Elisabeth Stepanek, ,
1980: [/ /1] Taunusrausch (Produkce), Režie Peter Adam, with Hans-Karl Friedrich, Georg Lehn, Jürgen Mumm,
1980: [/ /1] Tatort - Der Zeuge (Produkce), Režie Peter Adam, with Peter Bongartz, Claudia Demarmels, Heinz Hoenig,
1980: [/ /1] Der Jähzornige (Produkce), Režie Hajo Gies, with Liane Hielscher, Herlinde Latzko, Tilo Prückner,
1980: [/ /1] Vringsveedeler Triptychon (Produkce), Režie Helma Sanders,
1980: [/ /1] Match (Produkce), Režie Peter Patzak, with Gerti Gordon,
1980: [/ /1] Ein Mann von gestern (Produkce), Režie Tom Toelle, with Michael Degen, Eberhard Feik, Siegfried W. Kernen,
1980: [/ /1] Die Ortliebschen Frauen (Produkce), Režie Luc Bondy, with Edith Heerdegen, Leslie Malton, Klaus Pohl,
1980: [] Mein Tagebuch (Produkce), Režie Heinrich Breloer,
1980: [] Die Welt in jenem Sommer (Produkce), Režie Ilse Hofmann, with , Katrin Schaake,
1979: [11.18] Tatort - Schweigegeld (Produkce), Režie Hartmut Griesmayr, with Karin Eickelbaum, Hansjörg Felmy, Hannelore Hoger,
1979: [10.03] Die grosse Flatter (Produkce), Režie Marianne Lüdcke, with , Jochen Schroeder, Adriane Rimscha,
1979: [/ /1] Schwestern oder die Balance des Glücks (Produkce), Režie Margarethe von Trotta, with Heinz Bennent, Jessica Früh, Gudrun Gabriel,
1979: [/ /1] Messer im Kopf (Produkce), Režie Reinhard Hauff, with Hans Christian Blech, Hans Brenner, Gabriele Dossi,
1979: [/ /1] Der Lebemann (Produkce), Režie Axel Corti, with Hubert Berger, Gabriele Schuchter, Michael Schottenberg,
1979: [/ /1] Tatort - Ein Schuss zuviel (Produkce), Režie Hartmut Griesmayr, with Thomas Ahrens, Nora Barner, Hansjörg Felmy,
1979: [] Der Tag, an dem Elvis nach Bremerhaven kam (Produkce), Režie Peter F. Bringmann, with Petra Bigaj, Wolfgang Drygalla, Michael Shelley,
1979: [] Phantasten (Produkce), Režie Peter Beauvais, with , Inken Sommer, Sabine Sinjen,
1978: [01.14] Tatort - Die Kugel im Leib (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with Karin Eickelbaum, Hansjörg Felmy, Klaus Löwitsch,
1978: [] Die Ehe der Maria Braun (Produkce), Režie Rainer Werner Fassbinder, with Isolde Barth, , Hanna Schygulla,
1978: [/ /1] Aus der Ferne sehe ich dieses Land (Produkce), Režie Christian Ziewer, with Paplo Lira, Anibal Reyna, ,
1978: [////1] Amore (Produkce), Režie Klaus Lemke, with Cleo Kretschmer, Pietro Giardini, Peter Kienberger,
1978: [/ /1] Grüss Gott, ich komm von drüben (Produkce), Režie Tom Toelle, with Hans Christian Blech, Nicolas Brieger, Til Erwig,
1978: [/ /1] Tatort - Der Feinkosthändler (Produkce), Režie Hajo Gies, with Kathrin Ackermann, Addi Adametz, Karin Eickelbaum,
1978: [/ /1] Schwüle Tage (Produkce), Režie Hajo Gies, with , Daniela Neubert, Christine Neubert,
1978: [/ /1] Die Abfahrer (Produkce), Režie Adolf Winkelmann, with Anastasios Avgeris, Beate Brockstedt, Hermann Lause,
1978: [/ /1] Ein Tag mit dem Star meiner Träume (Produkce), Režie Hanno Brühl, with Axel Olsson,
1978: [] Bi und Bidi in Augsburg (Produkce), Režie Heinrich Breloer,
1978: [02.12] Tatort - Zürcher Früchte (Produkce), Režie Heinz Schirk, with , Rainer Hunold, Walther Reyer,
1977: [10.14] Der doppelte Moritz (Produkce), Režie Karl Wesseler, with Jupp Hussels, Gisela Trowe, Willy Millowitsch,
1977: [07.12] MitGift (Produkce), Režie Michael Verhoeven, with Mario Adorf, Senta Berger, Ron Ely,
1977: [] Despair (Produkce), Režie Rainer Werner Fassbinder, with Voli Geiler, Peter Kern, Gottfried John,
1977: [/ /1] Die linkshändige Frau (Produkce), Režie Peter Handke, with Edith Clever, , Bernhard Wicki,
1977: [/ /1] Heinrich (Produkce), Režie Helma Sanders, with Heinrich Giskes, Heinz Hoenig, Hannelore Hoger,
1977: [////1] Die Konsequenz (Produkce), Režie Wolfgang Petersen, with , Erwin Parker, Carsten Neumann,
1977: [/ /1] Der Hauptdarsteller (Produkce), Režie Reinhard Hauff, with Mario Adorf, Hans Brenner, Vadim Glowna,
1977: [/ /1] Das zweite Erwachen der Christa Klages (Produkce), Režie Margarethe von Trotta, with Tina Engel, Marius Müller-Westernhagen, Silvia Reize,
1977: [/ /1] Wo geht's lang, Kutti? (Produkce), Režie Tom Toelle, with Hans Beerhenke, Christoph Eichhorn, Eva-Maria Hagen,
1977: [/ /1] Tatort - Das Mädchen von gegenüber (Produkce), Režie Hajo Gies, with Karin Eickelbaum, Hansjörg Felmy, Jürgen Prochnow,
1977: [] Hitler - Ein Film aus Deutschland (Produkce), Režie Hans-Jürgen Syberberg, with Harry Baer, André Heller, Peter Kern,
1977: [] Der Bauer und der Millionär (Produkce), Režie Axel Corti, with Hilde Berger, Jaromir Borek, Franz Buchrieser,
1977: [05.22] Tatort - Spätlese (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with Hansjörg Felmy, Andrea Jonasson, Alexander Kerst,
1977: [02.13] Aufforderung zum Tanz (Produkce), Režie Peter F. Bringmann, with Guido Gagliardi, Riad Gholmie, Gudrun Landgrebe,
1976: [02.08] Glücksucher (Produkce), Režie Peter Beauvais, with Judy Winter, , ,
1976: [/ /1] Die Wildente (Produkce), Režie Hans W. Geissendörfer, with Anne Bennent, Martin Flörchinger, Bruno Ganz,
1976: [/ /1] Shirins Hochzeit (Produkce), Režie Helma Sanders, with , Renate Becker, ,
1976: [/ /1] Die Ilse ist weg (Produkce), Režie Ilse Hofmann,
1976: [/ /1] Bjelkins Erzählungen: Der Schneesturm (Produkce), Režie Hajo Gies, with Herlinde Latzko, Karl Maria Schley, Gisela Trowe,
1976: [] Das Jubiläum - Unsere Firma wird 50 (Produkce), Režie Rolf Schübel,
1976: [/ /1] Mr. Knickerbocker (Produkce), with Axel Olsson,
1976: [06.07] Tatort - Fortuna III (Produkce), Režie Wolfgang Becker, with Gerd Böckmann, Hansjörg Felmy, Gracia-Maria Kaus,
1976: [03.14] Tatort - Zwei Leben (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with , Willy Semmelrogge, Bernd Schäfer,
1975: [07.00] Familienglück (Produkce), Režie Ingo Kratisch, Marianne Lüdcke, with Tilo Prückner, Dagmar Biener, Ursula Diestel,
1975: [/ /1] Paule Pauländer (Produkce), Režie Reinhard Hauff, with Manfred Gnoth, Angelika Kulessa, Manfred Reiss,
1975: [] Lina Braake (Produkce), Režie Bernhard Sinkel, with Lina Carstens, Fritz Rasp, Wilfried Klaus,
1975: [/ /1] Totstellen (Produkce), Režie Axel Corti, with Achim Benning, Karl Paryla, Liliane Nelska,
1974: [/ /1] Zündschnüre (Produkce), Režie Reinhard Hauff,
1974: [/ /1] Schneeglöckchen blühen im September (Produkce), Režie Christian Ziewer, with Claus Eberth, Wolfgang Liere,
1974: [/ /1] Tatort - Der Mann aus Zimmer 22 (Produkce), Režie Heinz Schirk, with Monica Bleibtreu, Karin Eickelbaum, Hansjörg Felmy,
1974: [] Kein Grund zur Unruhe (Produkce), Režie Peter F. Bringmann, with Heinrich Giskes, Wolfgang Grönebaum, Manfred Günther,
1974: [04.28] Tatort - Acht Jahre später (Produkce), Režie Wolfgang Becker, with Hansjörg Felmy, Christine Ostermayer, Relja Basic,
1973: [09.25] Ein unheimlich starker Abgang (Produkce), Režie Michael Verhoeven, with Ingold Platzner, Katja Rupé, ,
1973: [/ /1] Die Verrohung des Franz Blum (Produkce), Režie Reinhard Hauff, with Burkhard Driest, Jürgen Prochnow, Tilo Prückner,
1973: [/ /1] Ein ganz perfektes Ehepaar (Produkce), Režie Ula Stöckl, with Gerd Baltus, Hans Peter Hallwachs, Doris Kunstmann,
1973: [/ /1] Ein für allemal (Produkce), Režie Peter Adam, with Karin Baal, Relja Basic, Georges Claisse,
1973: [] Martha (Produkce), Režie Rainer Werner Fassbinder, with Margit Carstensen, Karlheinz Böhm, Gisela Fackeldey,
1972: [01.07] Tatort - Tote Taube in der Beethovenstrasse (Produkce), Režie Samuel Fuller, with Sieghardt Rupp, Glenn Corbett, Christa Lang,
1972: [09.07] Tatort - Kressin und der Mann mit dem gelben Koffer (Produkce), Režie Michael Verhoeven, with Sieghardt Rupp, Ivan Desny, Paul Verhoeven,
1972: [/ /1] Adele Spitzeder (Produkce), Režie Peer Raben, with Monica Bleibtreu, Ingrid Caven, Ruth Drexel,
1972: [/ /1] Geradeaus bis zum morgen (Produkce), Režie Peter Adam, with Klaus Grünberg, Joachim Regelien,
1972: [/ /1] Liebe Mutter, mir geht es gut (Produkce), Režie Christian Ziewer, with Nikolaus Dutsch, Claus Eberth, Ernst Lenart,
1972: [/ /1] Der Angestellte (Produkce), Režie Helma Sanders, with Peter Arens, Ernst Jacobi, Wolfgang Kieling,
1972: [05.30] Tanz auf dem Regenbogen (Produkce), Režie Roger Burckhardt, with , Relja Basic, ,
1972: [05.28] Tatort - Kressin und die Frau des Malers (Produkce), Režie Pim de la Parra jr., with , Guus Oster, Jeroen Krabbé,
1971: [07.18] Operation Walküre (Produkce), Režie Franz Peter Wirth, with Joachim Hansen, Karl-Heinz von Hassel,
1971: [] Carlos (Produkce), Režie Hans W. Geissendörfer, with , Gottfried John, Ramy Jacob,
1971: [/ /1] Das Messer (Produkce), Režie Rolf von Sydow, with René Deltgen, Alexander Kerst, Hardy Krüger,
1971: [05.02] Tatort - Kressin stoppt den Nordexpress (Produkce), Režie Rolf von Sydow, with Hannes Andersen, Ivan Desny, Siegfried Fatscher,
1971: [03.07] Tatort - Kressin und der tote Mann im Fleet (Produkce), Režie Peter Beauvais, with Paul Verhoeven, Walter Richter, Eva Renzi,
1970: [11.01] Das goldene Ding (Produkce), Režie Ula Stöckl, with Christian Reitz, , ,
1970: [10.29] Eine Rose für Jane (Produkce), Režie Hans W. Geissendörfer, with Heinz Bennent, Martine Brochard, Eddie Constantine,
1970: [10.26] Sand (Produkce), Režie Peter Palitzsch, with Werner Dahms, Malte Jaeger, Valentin Jeker,
1970: [09.21] Die Person (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with Walter Taub,
1970: [/ /1] Das Millionenspiel (Produkce), Režie Tom Toelle, with Theo Fink, Friedrich Schütter, Peter Schulze-Rohr,
1970: [/ /1] Ich töte (Produkce), Režie Tom Toelle, with Eva Brumby, Volker Eckstein, Claus Hofer,
1970: [/ /1] Tatort - Kressin und der Laster nach Lüttich (Produkce), Režie Tom Toelle, with Ivan Desny, Hermann Lenschau, Sieghardt Rupp,
1970: [/ /1] Ich heisse Erwin und bin 17 Jahre (Produkce), Režie Erika Runge,
1970: [] Fassbinder produziert: Film Nr. 8 (Produkce), Režie Michael Ballhaus, Dieter Buchmann, with Rainer Werner Fassbinder,
1969: [/ /1] Ich bin ein Elephant, Madame (Produkce), Režie Peter Zadek, with Heinz Baumann, Tankred Dorst, Günther Lüders,
1969: [/ /1] Literatur (Produkce), Režie Guenter Fleckenstein, with Hans Brenner, Ingeborg Gruber, Ludwig Haas,
1969: [/ /1] Die Geschichte der 1002. Nacht (Produkce), Režie Peter Beauvais, with Hans Jaray, Walter Kohut, Johanna Matz,
1969: [/ /1] Palace-Hotel (Produkce), Režie Tom Toelle, with Luitgard Im, Hans Korte, Peter Pasetti,
1969: [/ /1] Der Kidnapper (Produkce), Režie Tom Toelle, with Lia Eibenschütz, Ralf Gregan, Rudolf Kalvius,
1969: [/ /1] Reise in die Fiktion: Petersburg und Dostojewski (Produkce), Režie Uwe Brandner,
1968: [/ /1] Tragödie auf der Jagd (Produkce), Režie Gerhard Klingenberg, with Karin Baal, Walter Kohut, Erich Schellow,
1968: [/ /1] Warum ist Frau B. glücklich ? (Produkce), Režie Erika Runge,
1968: [/ /1] Kluge, Leni und der Löwe (Produkce), Režie Alf Brustellin,
1968: [/ /1] Der Idiot (Produkce), Režie Rolf von Sydow, with ,
1968: [/ /1] Tasso (Produkce), Režie Imo Moszkowicz, with Renate Schroeter,
1967: [11.26] Die Söhne (Produkce), Režie Volker Vogeler, with Günter Lamprecht, Heidi Stroh, Ingrid Mannstaedt,
1967: [12.28] Das Bild (Produkce), Režie Volker Vogeler, with Ingrid Mannstaedt,
1967: [/ /1] Ostwind (Produkce), Režie Kurt Meisel, with Hanna Burgwitz, Hans Hessling, Siegfried Lowitz,
1967: [] Der schöne Gleichgültige (Produkce), Režie Franz Peter Wirth, with , Karl Michael Vogler,
1966: [/ /1] Die Gefährtin (Produkce), Režie Peter F. Steinbach, with Carl Lange, Hertha Martin, Hannes Siegl,
1966: [/ /1] Komtesse Mizzi (Produkce), Režie Wolfgang Glück, with Christian Futterknecht, Kurt Heintel, Hans Jaray,
1966: [/ /1] Melissa (Produkce), Režie Paul May, with Ruth-Maria Kubitschek, Günther Stoll, Hubert Suschka,
1966: [/ /1] Soll eine Frau so viel verdienen wie ein Mann ? (Produkce), Režie Erika Runge,
1965: [12.03] Lumpazivagabundus (Produkce), Režie Edwin Zbonek, with Kurt Sowinetz, Helmut Qualtinger, Alfred Böhm,
1965: [/ /1] Berta Garlan (Produkce), Režie Ludwig Cremer, with Gertrud Kückelmann, Peter Lühr, Louise Martini,
1965: [/ /1] Ein Wintermärchen (Produkce), Režie Gerhard Klingenberg, with Christoph Bantzer, Edda Seippel, Peter Lühr,
1963: [/ /1] Spiel im Morgengrauen (Produkce), Režie Ludwig Cremer, with Robert Dietl, Bert Fortell, Bruno Hübner,
1963: [/ /1] Hin und Her (Produkce), Režie Otto Schenk, with Hugo Gottschlich, Gerlinde Locker, Karl Paryla,
1962: [/ /1] Die grosse Szene (Produkce), Režie Wolfgang Liebeneiner, with Peter Arens, Jochen Brockmann, Victor De Kowa,
1962: [/ /1] Anatol (Produkce), Režie Otto Schenk, with Karl Ehmann, Christiane Hörbiger, Gerlinde Locker,
1962: [/ /1] Der Schlaf der Gerechten (Produkce), Režie Rolf Hädrich, with Dagmar Altrichter, Karl Georg Saebisch, Horst Niendorf,
1962: [04/23] Der fidele Bauer (Produkce), Režie Kurt Wilhelm, with Hermann Thimig, Albert Rueprecht, Michl Lang,
1958: [/ /1] Soweit die Füsse tragen (Produkce), Režie Fritz Umgelter, with , Hans Epskamp, Harry Engel,
1958: [] Paul kommt zurück (Produkce), Režie Peter F. Bringmann, with Heinz Hoenig, Loumi Jobobesco, Manfred Krug,
1957: [/ /1] Der Richter und sein Henker (Produkce), Režie Franz Peter Wirth, with Max Haufler, Flory Jacobi, Maria Körber,

. 65 . 87 . 92 . 151

Filmografie Westdeutscher Rundfunk (WDR), Köln nach Kategorien

Produktion Verleih Drehbuch Production Designer Darsteller

Westdeutscher Rundfunk (WDR), Köln in other Database records:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Westdeutscher Rundfunk (WDR), Köln - KinoTV