Conrad Wiene

Režisér, Herec, Scénárista, Producer - Austria
Narodil 3. únor 1878 v Wien
Zemžel březen 1934 v Österreich
Also known as : Konrad Wiene,

Mini-Biography:
Conrad Wiene was born on Februar 3, 1878 in Wien. He was an Austrian Režisér, Herec, Scénárista, Producer, known for Ich hatt' einen Kameraden (1926), Das Testament des Ive Sievers (1922), Veilchen Nr. 4 (1917), Conrad Wiene's first movie on record is from 1912. Conrad Wiene died on March , 1934 in Österreich. His last motion picture on file dates from 1932.

Conrad Wiene Filmografie [Auszug]
1932: [/ /1] Johann Strauss, K. und K. Hofballmusikdirektor (Ředitel), with Michael Bohnen, Paul Hörbiger, Lee Parry,
1931: [/ /1] So lang' noch ein Walzer von Strauss erklingt (Ředitel), with Gustav Fröhlich, Hans Junkermann, Maria Paudler,
1931: [/ /1] Madame Blaubart (Ředitel), with Lil Dagover, Lotte Deyers, Anton Edthofer,
1931: [/ /1] Durchlaucht amüsiert sich (Ředitel), with Georg Alexander, Trude Berliner, Lien Deyers,
1930: [/ /1] Das Geheimnis der Martha Lüders (Ředitel),
1930: [02/28] Eine Dirne ist ermordet worden (Ředitel), with Ivan Koval-Samborskij, Aribert Mog, Paul Askonas,
1929: [] Strauss, der Walzerkönig (Ředitel), with Alfred Abel, Imre Ráday, ,
1929: [/ /1] Revolution der Jugend (Ředitel), with Mitzi Gribbl, Rolf von Goth,
1929: [] Eros in Ketten (Ředitel), with Maly Delschaft, Emmy Flemmich, ,
1929: [02.04] Die vierte von rechts (Ředitel), with Betty Bird, Ossi Oswalda, Arthur Possy,
1928: [/ /1] Heute spielt der Strauss (Ředitel),
1927: [/ /1] Das Recht zum Leben (Ředitel), with Maly Delschaft, Anita Dorris, Walter Slezak,
1926: [07.30] Ich hatt' einen Kameraden (Ředitel), with Hans Albers, Louis Brody, Carl de Vogt,
1926: [07.30] Ich hatt' einen Kameraden (Ředitel), with Erich Kaiser-Titz, Otz Tollen, Erwin Fichtner,
1926: [/ /1] Unter Ausschluss der Öffentlichkeit (Ředitel), with Werner Krauss, Ida Wüst, Maly Delschaft,
1926: [05.28] Trude, die Sechzehnjährige (Ředitel), with Olga Engl, Max Landa, Anny Ondra,
1925: [03.27] Zapfenstreich (Ředitel), with Carl Geppert, Bernhard Goetzke, Owen Gorin,
1923: [04.00] Die Macht der Finsternis (Ředitel), with Maria Egorova, Georg Seroff, Peter Scharow,
1922: [/ /1] Das Testament des Ive Sievers (Ředitel), with Hans Albers, Friedrich Kühne, Sacy von Blondel,
1920: [04.01] Glanz und Elend der Kurtisanen (Ředitel), Režie Louis Ralph, with Louis Ralph, Rudolf Forster, Carl Goetz,
1919: [05.23] Zwei Welten (Ředitel), with Harry Walden, Julius Strobl, Frieda Walden,
1919: [03.21] Die Spinne (Ředitel), with Magda Sonja, Robert Wiene,
1919: [01.31] Der Umweg zur Ehe (Ředitel: --??--), Režie Robert Wiene, with Harry Walden, Ernst Arndt, Leonie Ley,
1918: [12.20] Am Tor des Lebens (Ředitel), with Harry Walden, Axel Plessen,
1918: [12.06] Das Haus ohne Lachen (Ředitel), with Leopold Kramer, ,
1918: [08.23] Der letzte Erbe von Lassa (Ředitel), with Viktor Kutschera, Tilly Kutschera, Julius Strobl,
1918: [04.12] Der Stärkere (Ředitel), with Magda Sonja, Fritz Kortner, Franz Höbling,
1917: [] Veilchen Nr. 4 (Ředitel), with Arnold Rieck, Käte Haack, Otto Gebühr,
1917: [12.07] Frank Boyers Diener (Ředitel), with Carl Goetz, Alfred Schreiber,
1917: [11.09] Dem Frieden entgegen (Ředitel),
1917: [03.00] Irrende Liebe (Ředitel), with Rudolf Lettinger, Wanda Treumann, Josef Danegger,
1917: [] Das verschnupfte Miezerl (Ředitel), with Frau Berger, Käthe Dorsch, Herr Nega,
1916: [03.01] Die Dame mit der Maske (Ředitel), Režie Arsen von Cserépy, with Thea Degen, Ida Perry, Ferry Sikla,
1916: [10.00] Der Mann im Spiegel (Ředitel: (--??--)), Režie Robert Wiene, with Maria Fein, Bruno Decarli, Emil Rameau,
1914: [11.00] Der Evangelimann (Ředitel), with , Grete Gerhardt,
1912: [01.10] Die Waffen der Jugend - Die Abenteuer eines kleinen Mädchens in Berlin (Ředitel: (--??--)), Režie Friedrich Müller, Robert Wiene, with Gertrud Gräbner, Curt Maler, ,

Filmografie Conrad Wiene nach Kategorien

Regie Drehbuch Kamera Darsteller

Conrad Wiene in other Database records: FilmportalGerman Early CinemaIMDb

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Conrad Wiene - KinoTV