Mark Fenton

No Photo of Mark Fenton
Herec - USA
Narodil 11. listopad 1866 v Crestline, Ohio, USA
Zemžel 29. červenec 1925 v Los Angeles, California, USA
Also known as : Marc Fenton,

Mini-Biography:
Mark Fenton was born on November 11, 1866 in Crestline, Ohio, USA. He was an American Herec, known for A Fight for Love (1919), Little Eve Edgarton (1916), Name the Man (1923), Mark Fenton's first movie on record is from 1914. Mark Fenton died on July 29, 1925 in Los Angeles, California, USA. His last motion picture on file dates from 1923.

Filmografie [Auszug]
1923: Name the Man
1923: Speed King
1921: Life's Darn Funny
1921: Eugenia Grandet (The conquering power)
1921: Čtyři příšerní jezdci z Apokalypsy (The Four Horsemen of the Apocalypse)
1921: The Red Ace
1920: 813
1920: Behold My Wife
1919: A Fight for Love
1918: $5,000 Reward
1918: Her One Mistake
1918: The Girl Who Wouldn't Quit
1918: The Kaiser, the Beast of Berlin
1918: My Unmarried Wife
1917: The High Sign
1917: John Ermine of Yellowstone
1917: The Man Trap
1917: Flirting with Death
1917: The Clean-Up
1917: The Car of Chance
1917: The Flashlight
1917: The Phantom's Secret
1917: Baseball Madness
1917: The Clock
1917: The Kidnapped Bride

Click for Filmografie

. 6 . 18 . 19 . 20 . 23 . 28 . 29 . 32 . 36 . 45


updated Tue 19. Sep. 2017

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Mark Fenton - KinoTV © November 20, 2017 by Unicorn Media