William Steele

Herec - USA
Narodil 28. březen 1888 v San Antonio, Texas, USA
Zemžel 13. únor 1966 v Los Angeles, California, USA
Also known as : William Gettinger,

Mini-Biography:
William Steele was born under the given name William Anton Gittinger on March 28, 1888 in San Antonio, Texas, USA. He was an American Herec, known for The Searchers (1956), The Soul Herder (1917), Cheyenne's Pal (1917), William Steele's first movie on record is from 1912. William Steele died on Februar 13, 1966 in Los Angeles, California, USA. His last motion picture on file dates from 1956.

William Steele Filmografie [Auszug]
1956: [] The Searchers (Herci: Nesby (/xx/)), Režie John Ford, with John Wayne, Peter Mamakos, Dorothy Jordan,
1928: [04.08] Thunder Riders (Herci: Lem Dawson), Režie William Wyler, with , Charlotte Stevens,
1926: [03.07] A Six Shootin' Romance (Herci: Currier King (AKA William A Steele)), Režie Alan James, with Jack Hoxie, Olive Hasbrouck,
1925: [] The Ace of Spades (Herci: (--??--)), Režie Henry MacRae, with William Desmond, Mary McAllister, Jack Pratt,
1921: [] Riding with Death (Herci: Chick Dillon), Režie Jacques Jaccard, with Buck Jones, Betty Francisco, Jack Mower,
1918: [01.28] The Phantom riders (Herci: Dave Bland (as Bill Gettinger)), Režie John Ford, with Harry Carey, Molly Malone,
1917: [12.24] Bucking Broadway (Herci: Foreman (aka William Gettinger)), Režie John Ford, with Harry Carey, Molly Malone, Louis M. Wells,
1917: [10.19] A marked man (Herci: Sheriff (AKA Bill Gettinger)), Režie John Ford, with Harry Carey, Molly Malone, Harry L. Rattenberry,
1917: [10.01] The secret man (Herci: The Foreman (AKA Bill Gettinger) ), Režie John Ford, with Harry Carey, , J. Morris Foster,
1917: [08.16] Cheyenne's Pal (Herci: Cowboy (as Bill Gettinger), Režie John Ford, with Harry Carey, Gertrude Astor, Jim Corey,
1917: [08.04] The Soul Herder (Herci: Bill Young (as William Gettinger)), Režie John Ford, with Harry Carey, Jean Hersholt, ,
1917: [07.17] Six-Shooter Justice (Herci: Mike Hernandez (as William Gettinger)), Režie Fred Kelsey, with Harry Carey, Claire du Brey,
1917: [07.07] The Wrong Man (Herci: Larry Malone (as William Gettinger)), Režie Fred Kelsey, with Harry Carey, , Vester Pegg,
1917: [05.22] A 44-Calibre Mystery (Herci: Deputy Sheriff Horton (as William Gettinger), Režie Fred Kelsey, with Harry Carey, Claire du Brey, Frank MacQuarrie,
1917: [04.10] Hair-Trigger Burke (Herci: The Sheriff (AKA William Gettinger) ), Režie N. N., with Harry Carey, Claire du Brey, Ted Brooks,
1917: [03.26] The Fighting Gringo (Herci: Jim (AKA Bill Gettinger) ), Režie Fred Kelsey, John Ford, with Harry Carey, Claire du Brey, George Webb,
1917: [02.08] Her Own People (Herci: Polsa Kar (AKA William Gettinger)), Režie Scott Sidney, with Lenore Ulric, Colin Chase, Howard Davies,
1916: [02.07] A Knight of the Range (Herci: Burk (AKA Bill Gettinger)), Režie Jacques Jaccard, with Harry Carey, Olive Carey, Hoot Gibson,
1915: [11.20] The Ring of Destiny (Herci: (AKA William Gettinger)), Režie Cleo Madison, with Cleo Madison, Joe King, Hoot Gibson,
1915: [04.07] His Captive (Herci: (AKA William Gettinger) ), Režie Frank Lloyd, with Frank Lloyd, Millard K. Wilson, Marc Robbins,
1914: [06.03] 'Cross the Mexican Line (Herci: (as William Gettinger)), Režie Wallace Reid, with Wallace Reid, Dorothy Davenport,
1914: [05.27] Passing of the Beast (Herci: (AKA William Gettinger)), Režie Wallace Reid, with Wallace Reid, Dorothy Davenport, Joe King,
1914: [04.08] A Gypsy Romance (Herci: (as William Gettinger)), Režie Wallace Reid, with Wallace Reid, Dorothy Davenport, Ed Brady,
1913: [10.02] His Brand (Herci: The Cowboy (as Billy Gettinger) ), Režie Lois Weber, with Phillips Smalley, Lois Weber, Antrim Short,
1913: [01.20] The Lipton Cup: Introducing Sir Thomas Lipton (Herci: (AKA Billy Gettinger) ), Režie Lem B. Parker, with Harold Lockwood, Kathlyn Williams, Henry Otto,
1912: [11.26] An Indian Outcast (Herci: Black Wolf (as William Gittenger)), Režie N. N., with Charles Inslee, Wallace Reid,

. 9 . 20 . 26

Filmografie William Steele nach Kategorien

Darsteller

William Steele in other Database records: IMDb

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - William Steele - KinoTV