World Film Corporation

Produktion - USA
Borndate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of World Film Corporation is not on record. an American Produktion, known for Uncle Tom's cabin (1914), Mères françaises (1917), The Cross Bearer (1918), World Film Corporation's first movie on record is from 1914. His last motion picture on file dates from 1921.

World Film Corporation Filmografie [Auszug]
1921: [09.01] Suspicious Wives (Distribution), Režie John M. Stahl, with Henry Hebert, Mollie King, Ethel Grey Terry,
1919: [11.24] The Steel King (Produkce), Režie Oscar Apfel, with Montagu Love, June Elvidge, Charles Mackay,
1919: [11.10] The Poison Pen (Produkce), Režie Edwin August, with June Elvidge, Earl Metcalfe, Joseph W. Smiley,
1919: [11.03] Me and Captain Kidd (Produkce), Režie Oscar Apfel, with Evelyn Greeley, Raymond McKee, William T. Carleton,
1919: [11.02] When Bearcat Went Dry (Distribution), Režie Oliver L. Sellers, with Ed Brady, Lon Chaney, Bernard J. Durning,
1919: [10.20] The Black Circle (Produkce), Režie Frank Reicher, with Creighton Hale, Virginia Valli, Jack Drumier,
1919: [10.13] The Woman of Lies (Produkce), Režie Gilbert P. Hamilton, with June Elvidge, Earl Metcalfe, Charles Mackay,
1919: [10.06] The Oakdale Affair (Produkce), Režie Oscar Apfel, with Evelyn Greeley, Eric Mayne, Maude Turner Gordon,
1919: [09.15] Forest Rivals (Produkce), Režie Harry O. Hoyt, with Dorothy Green, Arthur Ashley, Jack Drumier,
1919: [08.04] Coax Me (Produkce), Režie Gilbert P. Hamilton, with June Elvidge, Earl Metcalfe, Arthur Donaldson,
1919: [07.28] Bringing Up Betty (Produkce), Režie Oscar Apfel, with Evelyn Greeley, Lyster Chambers, Reginald Denny,
1919: [] The Demand of Dugan (Produkce), Režie N. N., with Ruth Hampton, Thomas Bellamy, ,
1919: [] Gum Drops and Overalls (Produkce), Režie N. N., with Ruth Hampton, Thomas Bellamy, ,
1919: [] Shift the Gear, Freck (Produkce), Režie N. N., with Ruth Hampton, Thomas Bellamy, ,
1919: [] Danny Asks Why (Produkce), Režie N. N., with Ruth Hampton, Thomas Bellamy, ,
1919: [06.16] The Devil's Trail (Produkce), Režie Stuart Paton, with Betty Compson, George Larkin, William Quinn,
1919: [06.09] Through the Toils (Produkce), Režie Harry O. Hoyt, with Montagu Love, Ellen Cassidy, ,
1919: [06.02] Phil-for-Short (Produkce: (An Apfel Production)), Režie Oscar Apfel, with Evelyn Greeley, , James A. Furey,
1919: [05.19] The Unwritten Code (Distribution), Režie Bernard J. Durning, with Shirley Mason, Ormi Hawley, Matt Moore,
1919: [04.21] The Quickening Flame (Produkce), Režie Travers Vale, with Montagu Love, June Elvidge, Mabel Ballin,
1919: [04.14] The Scar (Produkce), Režie Frank Hall Crane, with Kitty Gordon, Irving Cummings, Jennie Ellison,
1919: [03.31] The Love Defender (Produkce), Režie Tefft Johnson, with June Elvidge, Frank Mayo, Madge Evans,
1919: [02.03] The Rough Neck (Produkce), Režie Oscar Apfel, with Montagu Love, Robert Broderick, George De Carlton,
1919: [01.06] What Love Forgives (Produkce), Režie Perry N. Vekroff, with John Bowers, , Bobby Connelly,
1918: [12.16] The Zero Hour (Produkce), Režie Travers Vale, with June Elvidge, Frank Mayo, Armand Kaliz,
1918: [12.02] Hitting the Trail (Produkce), Režie Dell Henderson, with Carlyle Blackwell, Evelyn Greeley, Joseph W. Smiley,
1918: [12.00] Little Orphant Annie (Distribution), Režie Colin Campbell, with , Lillian Hayward, ,
1918: [11.25] The Grouch (Produkce), Režie Oscar Apfel, with Montagu Love, Dorothy Green, Al Hart,
1918: [10.21] Just Sylvia (Produkce), Režie Travers Vale, with Barbara Castleton, Gertrude Berkeley, Eloise Clement,
1918: [10.14] The Road to France (Produkce), Režie Dell Henderson, with Carlyle Blackwell, , Jack Drumier,
1918: [09.30] A Soul Without Windows (Produkce), Režie Travers Vale, with Ethel Clayton, Frank Mayo, Pinna Nesbit,
1918: [09.23] To Him That Hath (Produkce), Režie Oscar Apfel, with Montagu Love, , George De Carlton,
1918: [09.16] T'other Dear Charmer (Produkce), Režie William P.S. Earle, with Louise Huff, John Bowers, Charles Dungan,
1918: [09.09] By Hook or Crook (Produkce), Režie Dell Henderson, with Carlyle Blackwell, Evelyn Greeley, Jack Drumier,
1918: [09.02] The Power and the Glory (Produkce), Režie Lawrence C. Windom, with June Elvidge, Frank Mayo, Madge Evans,
1918: [08.19] Merely Players (Produkce), Režie Oscar Apfel, with Kitty Gordon, Irving Cummings, George MacQuarrie,
1918: [08.12] The Beloved Blackmailer (Produkce), Režie Dell Henderson, with Carlyle Blackwell, William T. Carleton, Isabel Berwin,
1918: [08.05] Heredity (Produkce), Režie William P.S. Earle, with Madge Evans, Barbara Castleton, Jennie Ellison,
1918: [07.29] Neighbors (Produkce), Režie Frank Hall Crane, with Madge Evans, Johnny Hines, Violet Palmer,
1918: [07.22] Joan of the Woods (Produkce), Režie Travers Vale, with June Elvidge, John Bowers, George MacQuarrie,
1918: [07.15] The Golden Wall (Produkce), Režie Dell Henderson, with Carlyle Blackwell, Evelyn Greeley, Johnny Hines,
1918: [07.08] Tinsel (Produkce), Režie Oscar Apfel, with Kitty Gordon, Muriel Ostriche, Frank Mayo,
1918: [07.01] The Heart of a Girl (Produkce), Režie John G. Adolfi, with Barbara Castleton, Irving Cummings, Charles Wellesley,
1918: [06.24] A Woman of Redemption (Produkce), Režie Travers Vale, with June Elvidge, Charles Martin, John Bowers,
1918: [06.17] The Man Hunt (Produkce), Režie Travers Vale, with Ethel Clayton, Rockliffe Fellowes, ,
1918: [06.16] The Unchastened Woman (Distribution), Režie William Humphrey, with Grace Valentine, Mildred Manning, ,
1918: [06.10] The Cabaret (Produkce), Režie Harley Knoles, with June Elvidge, Montagu Love, Carlyle Blackwell,
1918: [06.03] The Interloper (Produkce), Režie Oscar Apfel, with Kitty Gordon, Irving Cummings, Warren Cook,
1918: [06.02] Stolen Orders (Produkce), Režie George Kelson, Harley Knoles, with Montagu Love, Kitty Gordon, June Elvidge,
1918: [05.20] Vengeance (Produkce), Režie Travers Vale, with Montagu Love, Barbara Castleton, George MacQuarrie,
1918: [05.13] The Journey's End (Produkce), Režie Travers Vale, with Ethel Clayton, John Bowers, Muriel Ostriche,
1918: [04.22] The Purple Lily (Produkce), Režie Fred Kelsey, with Kitty Gordon, Frank Mayo, Muriel Ostriche,
1918: [04.08] The Witch Woman (Produkce), Režie Travers Vale, with Ethel Clayton, Frank Mayo, John Ardizoni,
1918: [04.01] The Cross Bearer (Produkce), Režie George Archainbaud, with Montagu Love, Jeanne Eagels, Tony Merlo,
1918: [03.11] The Wasp (Produkce), Režie Lionel Belmore, with Kitty Gordon, Rockliffe Fellowes, Charles Gerry,
1918: [02.25] His Royal Highness (Produkce), Režie Carlyle Blackwell, with Carlyle Blackwell, Evelyn Greeley, Kate Lester,
1918: [02.18] Broken Ties (Produkce), Režie Arthur Ashley, with June Elvidge, Montagu Love, Arthur Ashley,
1918: [02.11] The Whims of Society (Produkce), Režie Travers Vale, with Ethel Clayton, Frank Beamish, Jack Drumier,
1918: [02.04] The Divine Sacrifice (Produkce), Režie George Archainbaud, with Kitty Gordon, Selene Johnson, Jean Angelo,
1918: [01.21] The Beautiful Mrs. Reynolds (Produkce), Režie Arthur Ashley, with June Elvidge, Carlyle Blackwell, Arthur Ashley,
1918: [01.07] Stolen Hours (Produkce), Režie Travers Vale, with Ethel Clayton, John Bowers, Louise de Rigney,
1918: [08.05] Heredity (Distribution), Režie William P.S. Earle, with Madge Evans, Barbara Castleton, Jennie Ellison,
1917: [12.31] Diamonds and Pearls (Produkce), Režie George Archainbaud, with Kitty Gordon, Milton Sills, Curtis Cooksey,
1917: [12.10] Good for Nothing (Distribution), Režie Carlyle Blackwell, with Carlyle Blackwell, Evelyn Greeley, Kate Lester,
1917: [12.03] The Awakening (Produkce), Režie George Archainbaud, with Montagu Love, Dorothy Kelly, John Davidson,
1917: [11.19] Her Hour (Produkce), Režie George Cowl, with Kitty Gordon, Frank Beamish, Yolande Brown,
1917: [11.12] Easy Money (Produkce), Režie Travers Vale, with Ethel Clayton, John Bowers, Frank Mayo,
1917: [10.15] Shall we forgive her? (Produkce), Režie Arthur Ashley, with June Elvidge, Arthur Ashley, John Bowers,
1917: [10.14] A Maid of Belgium (Produkce), Režie George Archainbaud, with Alice Brady, Louise de Rigney, George MacQuarrie,
1917: [10.05] Rasputin, the Black Monk (Produkce), Režie Arthur Ashley, with Montagu Love, Henry Hull, June Elvidge,
1917: [10.01] The Corner Grocer (Distribution), Režie George Cowl, with Lew Fields, Madge Evans, Lillian Cook,
1917: [09.17] Betsy Ross (Produkce), Režie George Cowl, Travers Vale, with Alice Brady, John Bowers, Lillian Cook,
1917: [09.03] The Tides of Fate (Distribution), Režie Marshall Farnum, with Alexandria Carlisle, Frank Holland, William Sheer,
1917: [08.20] The Little Duchess (Produkce), Režie Harley Knoles, with Madge Evans, Pinna Nesbit, Jack Drumier,
1917: [08.13] Souls Adrift (Produkce), Režie Harley Knoles, with Ethel Clayton, Milton Sills, Frank DeVernon,
1917: [08.06] Youth (Distribution), Režie Romaine Fielding, with Carlyle Blackwell, June Elvidge, Johnny Hines,
1917: [07.30] The Iron Ring (Produkce), Režie George Archainbaud, with Edward T. Langford, Gerda Holmes, Arthur Ashley,
1917: [07.16] Beloved Adventuress (Produkce), Režie William A. Brady, George Cowl, with Kitty Gordon, Jack Drumier, Inez Shannon,
1917: [07.09] The Brand of Satan (Produkce), Režie George Archainbaud, with Montagu Love, Gerda Holmes, Evelyn Greeley,
1917: [07.02] The Price of Pride (Produkce), Režie Harley Knoles, with Carlyle Blackwell, June Elvidge, Frank Mills,
1917: [] The Twin Triangle (Distribution), Režie Harry Harvey, with Jackie Saunders, Mollie McConnell, Ruth Lackaye,
1917: [06.18] The Stolen Paradise (Produkce), Režie Harley Knoles, with Ethel Clayton, Edward T. Langford, Pinna Nesbit,
1917: [06.11] The False Friend (Produkce), Režie Harry Davenport, with Robert Warwick, Gail Kane, Jack Drumier,
1917: [06.04] The Crimson Dove (Produkce), Režie Romaine Fielding, with Carlyle Blackwell, June Elvidge, ,
1917: [05.28] Maternity (Produkce), Režie John B. O'Brien, with Alice Brady, Marie Chambers, John Bowers,
1917: [05.21] Yankee Pluck (Produkce), Režie George Archainbaud, with Ethel Clayton, Edward T. Langford, Johnny Hines,
1917: [05.14] Moral Courage (Distribution), Režie Romaine Fielding, with Muriel Ostriche, Arthur Ashley, Edward Elkas,
1917: [04.30] The Page Mystery (Distribution), Režie Harley Knoles, with Carlyle Blackwell, June Elvidge, ,
1917: [04.23] Darkest Russia (Produkce), Režie Travers Vale, with Lillian Cook, Alice Brady, John Bowers,
1917: [04.16] Forget-Me-Not (Distribution), Režie Émile Chautard, with Kitty Gordon, Montagu Love, Alec B. Francis,
1917: [04.09] The Family Honor (Produkce), Režie Émile Chautard, with Robert Warwick, June Elvidge, Alec B. Francis,
1917: [03.26] As Man Made Her (Distribution), Režie George Archainbaud, with Gail Kane, Frank Mills, Gerda Holmes,
1917: [03.12] The Dancer's Peril (Produkce), Režie Travers Vale, with Alice Brady, Philip Hahn, Harry Benham,
1917: [03.05] The Web of Desire (Distribution), Režie Émile Chautard, with Ethel Clayton, Rockliffe Fellowes, ,
1917: [03.00] Masks and Faces (Distribution: (USA)), Režie Fred Paul, with Johnston Forbes-Robertson, , Henry S. Irving,
1917: [02.26] A Girl's Folly (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Robert Warwick, Doris Kenyon, June Elvidge,
1917: [02.19] Square Deal (Produkce), Režie Harley Knoles, with Carlyle Blackwell, June Elvidge, Henry Hull,
1917: [02.05] A Hungry Heart (Distribution), Režie Émile Chautard, with Alice Brady, Edward T. Langford, George MacQuarrie,
1917: [01.17] Mères françaises (Distribution: (USA)), Režie René Hervil, Louis Mercanton, with Sarah Bernhardt, Berthe Jalabert, Gabriel Signoret,
1917: [01.15] The Man Who Forgot (Distribution), Režie Émile Chautard, with Robert Warwick, Doris Kenyon, Gerda Holmes,
1916: [12.27] The Rack (Distribution), Režie Émile Chautard, with Alice Brady, Milton Sills, June Elvidge,
1916: [12.18] The Rise of Susan (Distribution), Režie Stanner E.V. Taylor, with Clara Kimball Young, , Warner Oland,
1916: [12.04] All Man (Distribution), Režie Émile Chautard, with Robert Warwick, Mollie King, Gerda Holmes,
1916: [11.27] The Men She Married (Distribution), Režie Travers Vale, with Gail Kane, Arthur Ashley, Montagu Love,
1916: [11.20] Beyond the Wall (Distribution), Režie Travers Vale, with Earl Schenck, Julia Stuart, Maude George,
1916: [11.06] The Heart of a Hero (Distribution), Režie Émile Chautard, with Robert Warwick, Gail Kane, Alec B. Francis,
1916: [10.30] The Man Who Stood Still (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with Lew Fields, Doris Kenyon, George S. Trimble,
1916: [10.16] The Hidden Scar (Distribution), Režie Barry O'Neil, with Ethel Clayton, Holbrook Blinn, Irving Cummings,
1916: [10.02] The Revolt (Produkce), Režie Barry O'Neil, with Frances Nelson, Arthur Ashley, Madge Evans,
1916: [09.25] The World Against Him (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with E.K. Lincoln, June Elvidge, Ruth Findlay,
1916: [09.25] The Dark Silence (Produkce), Režie Albert Capellani, with Clara Kimball Young, Edward T. Langford, Paul Capellani,
1916: [09.18] Friday the 13th (Distribution), Režie Émile Chautard, with Robert Warwick, Clarence Harvey, Charles Brandt,
1916: [09.11] The Velvet Paw (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with House Peters, Gail Kane, Ned Burton,
1916: [09.04] The Almighty Dollar (Distribution), Režie Robert Thornby, with June Elvidge, Frances Nelson, George Anderson,
1916: [08.28] Husband and Wife (Distribution), Režie Barry O'Neil, with Ethel Clayton, Holbrook Blinn, Madge Evans,
1916: [08.21] The Rail Rider (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with House Peters, Bertram Marburgh, Henry West,
1916: [08.14] The Summer Girl (Distribution), Režie Edwin August, with Mollie King, Arthur Ashley, Dave Ferguson,
1916: [08.07] A Woman's Way (Distribution), Režie Barry O'Neil, with Ethel Clayton, Carlyle Blackwell, Alec B. Francis,
1916: [07.24] The Weakness of Man (Distribution), Režie Barry O'Neil, with Holbrook Blinn, Eleanor Woodruff, Richard Wangermann,
1916: [07.09] Paying the Price (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with Gail Kane, Robert Cummings, Lydia Knott,
1916: [07.03] The Crucial Test (Distribution), Režie John Ince, Robert Thornby, with Kitty Gordon, Niles Welch, J. Herbert Frank,
1916: [06.29] Fate's Boomerang (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with June Elvidge, , Charles Gotthold,
1916: [06.26] What Happened at 22 (Distribution), Režie George Irving, with Arthur Ashley, Frances Nelson, Gladden James,
1916: [06.12] The Perils of Divorce (Distribution), Režie Edwin August, with Edna Wallace Hopper, Frank Sheridan, Macey Harlam,
1916: [05.15] Sudden Riches (Distribution), Režie Émile Chautard, with Robert Warwick, Gerda Holmes, Clara Whipple,
1916: [05.08] Her Maternal Right (Distribution), Režie Robert Thornby, John Ince, with Kitty Gordon, Zena Keefe, George Relph,
1916: [05.01] Spanelska Msta (The Feast of Life) (Distribution), Režie Albert Capellani, with Clara Kimball Young, Mrs. E.M. Kimball, Edward Kimball,
1916: [04.24] The Closed Road (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with House Peters, Barbara Tennant, Lionel Adams,
1916: [04.17] Who Killed Simon Baird? (Distribution), Režie James Durkin, with Edna Wallace Hopper, Charles J. Ross, Muriel Ostriche,
1916: [04.10] The Shadow of a Doubt (Distribution), Režie Wray Bartlett Physioc, with Carlyle Blackwell, , George Anderson,
1916: [04.10] Human Driftwood (Distribution), Režie Émile Chautard, with Robert Warwick, Frances Nelson, Leonore Harris,
1916: [04.03] The Reapers (Distribution), Režie Burton L. King, with John Mason, Clara Whipple, Joan Morgan,
1916: [03.27] The Hand of Peril (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with House Peters, June Elvidge, Ralph Delmore,
1916: [03.27] The Struggle (Distribution), Režie John Ince, with Arthur Ashley, Elaine Evans, Alfred Loring,
1916: [03.13] Man and His Angel (Distribution), Režie Burton L. King, with Jane Grey, Willard Dashiell, Edward MacKay,
1916: [03.13] The Unpardonable Sin (Distribution), Režie Barry O'Neil, with Holbrook Blinn, Helen Fulton, Lila Chester,
1916: [03.06] Passers By (Distribution), Režie Stanner E.V. Taylor, with Mary Charleson, Kate Sergeantson, Marguerite Skirvin,
1916: [03.06] As in a Looking Glass (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with Kitty Gordon, Lumsden Hare, ,
1916: [02.28] The Pawn of Fate (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with George Beban, Doris Kenyon, Charles W. Charles,
1916: [02.28] The Price of Happiness (Distribution), Režie Edmund Lawrence, with Mary Boland, Marion Singer, Enid Francis,
1916: [02.21] The Question (Distribution), Režie Harry Handworth, with Marguerite Leslie, Marie Benton, Lorell Gibson,
1916: [02.21] A Woman's Power (Distribution), Režie Robert Thornby, with Mollie King, Edward Kimball, Lillian Cook,
1916: [02.14] Love's Crucible (Distribution), Režie Émile Chautard, with Frances Nelson, June Elvidge, Douglas MacLean,
1916: [02.07] The yellow Passport (Produkce), Režie Edwin August, with Clara Kimball Young, Edwin August, John St. Polis,
1916: [02.07] The Woman in 47 (Distribution), Režie George Irving, with Alice Brady, , John Warwick,
1916: [01.31] Fruits of Desire (Distribution), Režie Oscar Eagle, with Robert Warwick, Madlaine Traverse, Dorothy Fairchild,
1916: [01.24] A Circus Romance (Distribution), Režie Charles M. Seay, with Muriel Ostriche, Edwards Davis, Charles Brandt,
1916: [01.24] The Ballet Girl (Distribution), Režie George Irving, with Alice Brady, Holbrook Blinn, Robert Frazer,
1916: [01.19] La Vie de Bohème (Distribution), Režie Albert Capellani, with Alice Brady, Paul Capellani, June Elvidge,
1916: [01.17] The Ransom (Distribution), Režie Edmund Lawrence, with Julia Dean, Louise Huff, J. Albert Hall,
1916: [01.17] (Distribution), Režie Theodore Wharton, with Thurlow Bergen, Riley Hatch, Elsie Esmond,
1916: [01.10] Behind Closed Doors (Distribution), Režie Joseph A. Golden, with Marie Empress, Marian Swayne, Wright Huntington,
1916: [01.10] McTeague (Distribution), Režie Barry O'Neil, with Holbrook Blinn, Walter Greene, Philip Robson,
1915: [12.27] Camille (Distribution), Režie Albert Capellani, with Clara Kimball Young, Paul Capellani, Lillian Cook,
1915: [12.20] Over Night (Distribution), Režie James Young, with Vivian Martin, Sam Hardy, Barry O'Moore,
1915: [12.20] Sealed Lips (Distribution), Režie John Ince, with William Courtenay, Arthur Ashley, Mary Charleson,
1915: [12.13] Labyrinth (Distribution), Režie E. Mason Hopper, with Gail Kane, Dolly Larkin, Richard Neill,
1915: [12.06] The Gray Mask (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with Edwin Arden, Barbara Tennant, Frank Monroe,
1915: [] The Spirit of the Joss House (unrealized project) (Produkce), Režie Rex Ingram, with Clara Kimball Young, Warner Oland, ,
1915: [11.29] The Sins of Society (Distribution), Režie Oscar Eagle, with Robert Warwick, Alec B. Francis, Ralph Delmore,
1915: [11.22] A Daughter of the Sea (Distribution), Režie Charles M. Seay, with Muriel Ostriche, William H. Tooker, Catherine Doucet,
1915: [11.19] Hearts of Men (Distribution), Režie Perry N. Vekroff, with Arthur Donaldson, Beulah Poynter, Frank Longacre,
1915: [11.15] A Butterfly on the Wheel (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Holbrook Blinn, Vivian Martin, ,
1915: [11.15] The Cowardly Way (Distribution), Režie John Ince, with Florence Reed, Isabel MacGregor, Maude Hill,
1915: [11.08] Should a Wife Forgive? (Distribution), Režie Henry King, with Lillian Lorraine, Mabel Van Buren, Henry King,
1915: [11.01] Bought (Distribution), Režie Barry O'Neil, with Frederick Lewis, Ethel Grey Terry,
1915: [10.25] The Rose of the Misty Pool (Distribution), Režie George E. Middleton, with Beatriz Michelena, Harold Meade, Myrtle Newman,
1915: [10.24] Salvation Nell (Distribution), Režie George E. Middleton, with Beatriz Michelena, William Pike, ,
1915: [10.18] The Bludgeon (Distribution), Režie Webster Cullison, with Kathryn Osterman, , Frank Beamish,
1915: [10.17] The Heart of the Blue Ridge (Produkce), Režie James Young, with Clara Kimball Young, Chester Barnett, Robert Cummings,
1915: [10.11] The Family Cupboard (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with Holbrook Blinn, Clinton Preston, Frances Nelson,
1915: [10.10] Blue Grass (Distribution), Režie Charles M. Seay, with Thomas A. Wise, Clara Whipple, George Soule Spencer,
1915: [09.27] The Little Mademoiselle (Produkce), Režie Oscar Eagle, with Vivian Martin, Mario Majeroni, Edward Kimball,
1915: [09.27] The Flash of an Emerald (Distribution), Režie Albert Capellani, with Robert Warwick, Dorothy Fairchild, Jean Stuart,
1915: [09.27] The Lure of Woman (Produkce), Režie N. N., with Alice Brady, George Relph, June Elvidge,
1915: [09.20] Trilby (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Wilton Lackaye, Clara Kimball Young, Paul McAllister,
1915: [09.13] The Ivory Snuff Box (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Holbrook Blinn, , Norman Trevor,
1915: [09.06] The Impostor (Distribution), Režie Albert Capellani, with Jose Collins, Alec B. Francis, Leslie Stowe,
1915: [08.30] The Cotton King (Distribution), Režie Oscar Eagle, with George Nash, Julia Hay, Eric Mayne,
1915: [08.23] The Little Dutch Girl (Distribution), Režie Émile Chautard, with Vivian Martin, William J. Gross, Chester Barnett,
1915: [08/23] The Master Hand (Distribution), Režie Harley Knoles, with Nat C. Goodwin, Theodore Babcock, Julia Stuart,
1915: [08.09] The Stolen Voice (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with Robert Warwick, Frances Nelson, George Majeroni,
1915: [07.19] The Cub (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Johnny Hines, Martha Hedman, Robert Cummings,
1915: [07.12] After Dark (Produkce), Režie Frederick A. Thomson, with Alec B. Francis, , Melville Stewart,
1915: [07.05] Colonel Carter of Cartersville (Distribution), Režie Howell Hansel, with Burr McIntosh, Richard Neill, Lily Cahill,
1915: [] Marrying Money (Produkce), Režie James Young, with Clara Kimball Young, , Chester Barnett,
1915: [] The Senator (Distribution), Režie Joseph A. Golden, Charles M. Seay, with Charles J. Ross, Joseph Burke, Ben Graham,
1915: [06.28] The Face in the Moonlight (Distribution), Režie Albert Capellani, with Robert Warwick, , H. Cooper Cliffe,
1915: [06.28] A Phyllis of the Sierras (Distribution), Režie George E. Middleton, with Beatriz Michelena, William Pike, Andrew Robson,
1915: [06.21] The Moonstone (Produkce), Režie Frank Hall Crane, with Eugene O'Brien, Elaine Hammerstein, Ruth Findlay,
1915: [06.14] Fine Feathers (Distribution), Režie Joseph A. Golden, with Janet Beecher, David Powell, Lyster Chambers,
1915: [06.07] The Little Miss Brown (Distribution), Režie James Young, with Vivian Martin, Julia Stuart, Edward Kimball,
1915: [05.31] The Builder of Bridges (Distribution), Režie George Irving, with C. Aubrey Smith, Marie Wells, Jack Sherrill,
1915: [05.24] The Boss (Distribution), Režie Émile Chautard, with Holbrook Blinn, Alice Brady, William Marion,
1915: [05.17] When It Strikes Home (Distribution), Režie Perry N. Vekroff, with Edwin August, , Muriel Ostriche,
1915: [05.03] The Model (Distribution), Režie Frederick A. Thomson, with William Elliott, , Alec B. Francis,
1915: [04.19] The Fifth Commandment (Distribution), Režie N. N., with Julius Steger, Kathryn Browne-Decker, Edith Thornton,
1915: [04.12] Hearts in Exile (Produkce), Režie James Young, with Clara Kimball Young, Montagu Love, Claude Fleming,
1915: [04.10] An Indian Diamond (Produkce), Režie Frank Hall Crane, with Vivian Martin, William Roselle, Barbara Tennant,
1915: [04.05] The Man Who Found Himself (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with Robert Warwick, Paul McAllister, Douglas MacLean,
1915: [03.29] The Arrival of Perpetua (Distribution), Režie Émile Chautard, with Vivian Martin, Julia Stuart, Nora Cecil,
1915: [03.22] What Happened to Jones (Distribution), Režie Fred Mace, with , Mary Charleson, ,
1915: [03.01] The Fairy and the Waif (Distribution), Režie Marie Hubert Frohman, George Irving, with Mary Miles Minter, , Percy Helton,
1915: [02.22] Alias Jimmy Valentine (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Robert Warwick, Robert Cummings, ,
1915: [02.15] Old Dutch (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with Lew Fields, Vivian Martin, George Hassell,
1915: [02.15] The Daughter of the People (Distribution), Režie J. Searle Dawley, with Robert Broderick, Frederick de Belleville, Laura Sawyer,
1915: [02.00] Money (Distribution), Režie James Keane, with Matt B. Snyder, , ,
1915: [01.25] Wildfire (Produkce), Režie Edwin Middleton, with Lionel Barrymore, William C. Chamberlin, James J. Gorman,
1915: [01.25] New York and Its People (Produkce), Režie Sidney Olcott,
1915: [01.18] Famous Rulers of the World (Produkce), Režie Sidney Olcott,
1915: [01/11] The Deep Purple (Distribution), Režie James Young, with Clara Kimball Young, Edward Kimball, Milton Sills,
1915: [01.11] Famous Men of Today (Produkce), Režie Sidney Olcott,
1915: [01.04] Great Americans Past and Present (Produkce), Režie Sidney Olcott,
1914: [12.28] The Pit (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Milton Sills, Gail Kane, Alec B. Francis,
1914: [12.21] As Ye Sow (Distribution), Režie Frank Hall Crane, with Alice Brady, , Douglas MacLean,
1914: [12.07] In the Land of the Head Hunters (Distribution), Režie Edward S. Curtis, with Stanley Hunt, , ,
1914: [12.07] The Seats of the Mighty (Distribution), Režie T. Hayes Hunter, with Lionel Barrymore, Millicent Evans, Lois Meredith,
1914: [12.00] In the Name of the Prince of Peace (Distribution), Režie J. Searle Dawley, with Robert Broderick, Laura Sawyer, George Stillwell,
1914: [11.16] One of Millions (Distribution), Režie J. Searle Dawley, with Laura Sawyer, Maximillian Jurgens, Gertrude Norman,
1914: [11.09] The Wishing Ring: An Idyll of Old England (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Vivian Martin, Alec B. Francis, Chester Barnett,
1914: [11.02] Across the Pacific (Distribution), Režie Edwin Carewe, with Dorothy Dalton, , Barbara Tennant,
1914: [10.14] Your Girl and Mine: A Woman Suffrage Play (Distribution), Režie Giles Warren, with Olive Wyndham, Clara Smith, John Charles,
1914: [10.12] The Man of the Hour (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Robert Warwick, Alec B. Francis, Ned Burton,
1914: [10.00] Salambò (Distribution: (USA)), Režie Domenico Gaido, with , , Cristina Ruspoli,
1914: [09.28] Mother (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Emma Dunn, , Belle Adair,
1914: [09.25] A Gentleman from Mississippi (Distribution), Režie George L. Sargent, with Thomas A. Wise, Chester Barnett, Evelyn Brent,
1914: [08.24] The Lure (Distribution), Režie Alice Guy, with James O'Neill, Fraunie Fraunholz, Kirah Markham,
1914: [08.10] Uncle Tom's cabin (Produkce), Režie William Robert Daly, with Sam Lucas, Walter Hitchcock, Hattie Delaro,
1914: [] Lola (Produkce), Režie James Young, with Clara Kimball Young, Alec B. Francis, Edward Kimball,
1914: [02.06] Trompe-la-Mort (Distribution: (USA)), Režie Charles Krauss, with Alexandre Arquillière, Paul Guidé, Henri Gouget,

. 2 . 95 . 110 . 112 . 114 . 127 . 221 . 230 . 231 . 233 . 235

Filmografie World Film Corporation nach Kategorien

Produktion Verleih

World Film Corporation in other Database records: IMDb

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - World Film Corporation - KinoTV