Giovanni Casaleggio

No Photo

Herec, Režisér - Italy
Narodil 29. červen 1876 v Torino, Piemonte, Italia
Zemžel 11. listopad 1955 v Torino, Piemonte, Italia
Also known as : Giannetto Casaleggio,

Mini-Biography:
Giovanni Casaleggio was born on June 29, 1876 in Torino, Piemonte, Italia. He was an Italian Herec, Režisér, known for I segreti dell'anima (1912), La caduta di Troia (1911), Padre (1912), Giovanni Casaleggio's first movie on record is from 1911. Giovanni Casaleggio died on November 11, 1955 in Torino, Piemonte, Italia. His last motion picture on file dates from 1918.

Giovanni Casaleggio Filmografie [Auszug]
1918: [01.31] L' albergo dei miserabili (Ředitel: (AKA Giannetto Casaleggio)), with Francesco Casaleggio, Mario Casaleggio, Valentina Frascaroli,
1918: [] Le due orfanelle di Torino (Ředitel), with Lidia Quaranta, Franz Sala, Valentina Frascaroli,
1917: [11.00] Il caporal Simon (Ředitel), with Francesco Casaleggio, Lea Garavaglia, Letizia Quaranta,
1917: [04.14] Voluttā di morte (Herci: (AKA Giannetto Casaleggio)), Režie Ugo de Simone, with Italia Almirante Manzini, Gherardo Peņa,
1917: [02.00] La figlia della tempesta (Herci), Režie Ugo de Simone, with Italia Almirante Manzini, Filippo Butera,
1917: [02.00] Tua per la vita (Herci), Režie Ugo de Simone, with Italia Almirante Manzini, Filippo Butera,
1916: [09.07] Medusa velata (Herci: Fabi, lo scultore (AKA Giannetto Casaleggio)), Režie Ugo de Simone, with Mercedes Brignone, Renata Torelli,
1916: [08.12] L' Amazzone macabra (Herci: Carutter), Režie Ugo de Simone, with Italia Almirante Manzini, Renata Torelli,
1916: [05.18] Bacio di Morte (Ředitel: (AKA Giannetto Casaleggio)), with Letizia Quaranta, Luigi Mele,
1916: [] L' enigma di Cagliostro (Ředitel), with Nino Cassardo, Lidya Ferrero, Mary Pastore,
1916: [] Madre martire (Ředitel), with Rina Albry, Rosetta Solari,
1915: [06.00] Serpe contro serpe (Herci), Režie Pier Angelo Mazzolotti, with Mario Bonnard, Elide De Sevres,
1915: [04.00] La bara di vetro (Herci), Režie Pier Angelo Mazzolotti, with Mario Bonnard, Elide De Sevres,
1915: [04.00] Titanic (Herci), Režie Pier Angelo Mazzolotti, with Mario Bonnard, Pierino Chiesa,
1915: [01.18] La morsa della morte (Herci), Režie Pier Angelo Mazzolotti, with Mario Bonnard, Elide De Sevres,
1914: [11.00] Per un'ora d'amore (Herci), Režie Luigi Maggi, with Raimondo van Riel, Alfredo Sainati,
1914: [06.00] La rivincita (Herci: Conte di Santal (AKA Giannetto Casaleggio)), Režie Eugenio Testa, with Italia Almirante Manzini, Amerigo Manzini,
1913: [09.00] Il gioiello della regina (Herci), Režie N. N., with Italia Almirante Manzini, Alex Bernard,
1913: [00.00] Disperato abbandono (Herci), Režie N. N., with Italia Almirante Manzini, Amerigo Manzini, Alex Bernard,
1913: [06.00] Smascherato! (Herci), Režie N. N., with Lidia Quaranta, Umberto Mozzato,
1913: [01.00] Ombra del male (Herci), Režie Gino Zaccaria, with Italia Almirante Manzini, Berta Nelson,
1912: [12.00] Padre (Herci: Evaristo Marni), Režie Gino Zaccaria, Dante Testa, with Ermete Zacconi, Lidia Quaranta, Dante Testa,
1912: [09.06] I segreti dell'anima (Herci), Režie Vincenzo C. Denizot, with Lidia Quaranta, Bonaventura Ibáņez,
1912: [] I misteri della psiche (Herci), Režie Vincenzo C. Denizot, with Lidia Quaranta, Edoardo Davesnes, Alex Bernard,
1911: [03.00] La caduta di Troia (Herci), Režie Giovanni Pastrone, Romano Luigi Borgnetto, with Davesnes, Romano Luigi Borgnetto, Giulio Vinā,

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Giovanni Casaleggio - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige