Marie Osborne

No Photo of Marie Osborne
Herec - USA
Narodilo 5. listopad 1911 v Denver, Colorado, USA
Zemžel 11. listopad 2010 v San Clemente, California, USA
Also known as : Baby Marie Osborne,

Mini-Biography:
Marie Osborne was born on November 5, 1911 in Denver, Colorado, USA. She was an American Herec, known for My own true love (1948), Should a Wife Forgive? (1915), Little Mary Sunshine (1916), Marie Osborne's first movie on record is from 1914. Marie Osborne died on November 11, 2010 in San Clemente, California, USA. Her last motion picture on file dates from 1948.

Filmografie [Auszug]
1948: My own true love
1919: The Old Maid
1918: The Voice of Destiny
1917: The little Patriot
1917: Tears and Smiles
1917: Captain Kiddo
1917: Sunshine and Gold
1917: When Baby Forgot
1917: Told at Twilight
1917: Twin Kiddies
1916: Joy and the Dragon
1916: Shadows and Sunshine
1916: Little Mary Sunshine
1915: Should a Wife Forgive?
1914: Kidnapped in New York

Click for Filmografie


updated Mon 16. Oct. 2017

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Marie Osborne - KinoTV © November 21, 2017 by Unicorn Media