Boris Borisov

No Photo

Herec - Russia
Narodil 1872
Zemžel 11. listopad 1939
Also known as : Борис Самойлович Борисов,

Mini-Biography:
Boris Borisov was born in 1872. He was a Russian Herec, known for Oborona Sevastopolja (1911), Leon Drej (1915), Zhenshchina zakhochet - chjorta obmorochit (1914), Boris Borisov's first movie on record is from 1911. Boris Borisov died on November 11, 1939. His last motion picture on file dates from 1915.

Boris Borisov Filmografie [Auszug]
1915: Leon Drej (Herci: Leons Vater), Režie Jevgenij Bauer, with Nikolaj Radin, Marija Khalatova,
1914: Bljustitel nravstvjennosti (Herci), Režie Jakov Protazanov, with Vladimir Kriger,
1914: Zhenshchina zakhochet - chjorta obmorochit (Herci: Bankier Rozenblat ), Režie Jakov Protazanov, with Vera Shilling, Vladimir Kriger,
1911: Oborona Sevastopolja (Herci), Režie Vasilij Goncharov, Aleksandr Khanzhonkov, with Andrej Gromov, Nikolaj Semjonov, Olga Petrova-Svantseva,

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Boris Borisov - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige