Ruben Simonov

Portrait Ruben SimonovRežisér, Scénárista, Herec - Russia
Narodil 20. březen 1899 v Moskva
Zemžel 5. prosinec 1968 v Moskva
Also known as : Рубен Николаевич Симонов,

Mini-Biography:
Ruben Simonov was born on March 20, 1899 in Moskva. He was a Russian Režisér, Scénárista, Herec, known for Admiral Nakhimov (1946), Pád Berlína (1949), Vesennije Dni (1934), Ruben Simonov's first movie on record is from 1934. Ruben Simonov died on Dezember 5, 1968 in Moskva. His last motion picture on file dates from 1949.

Ruben Simonov Filmografie [Auszug]
1949: [/ /1] Pád Berlína (Padenije Berlina) (Herci), Režie Mikhail Chiaureli, with Aleksandra Danilova, Mikhail Gelovani,
1946: [/ /1] Admiral Nakhimov (Herci: Pasha Osman), Režie Vsevolod Pudovkin, Sergej Dmitrijevich Vassilijev, with Alexej Dikij, Nikolaj Chapligin,
1934: [] Vesennije Dni (Ředitel), Režie Tatjana Lukashevich, with Galina Sergejeva,

. 4

Filmografie Ruben Simonov nach Kategorien

Regie Darsteller

Ruben Simonov in other Database records:

Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Ruben Simonov - KinoTV