Frank Newburg

No Photo

Herec, Režisér, Operatőr - USA
Narodil 9. říjen 1886 v Philadephia, Pennsylvania, USA
Zemžel 11. listopad 1969 v Woodland Hills, California, USA
Also known as : Francis Newburg, Francis Newberg,

Mini-Biography:
Frank Newburg was born on October 9, 1886 in Philadephia, Pennsylvania, USA. He was an American Herec, Režisér, Operatőr, known for A Dixie Mother (1913), The Crimson Stain (1913), The Tenderfoot's Luck (1913), Frank Newburg's first movie on record is from 1911. He was married to Jane Novak and Laura Oakley. Frank Newburg died on November 11, 1969 in Woodland Hills, California, USA. His last motion picture on file dates from 1925.

Frank Newburg Filmografie [Auszug]
1925: [11.22] The Home Maker (Herci: Harvey Bronson), Režie King Baggot, with Alice Joyce, Clive Brook, Billy Kent Schaefer,
1925: [01.18] Smouldering Fires (Herci: Member of the Committee), Režie Clarence Brown, with Pauline Frederick, Laura La Plante, Malcolm McGregor,
1918: [] The married virgin (Herci: Douglas McKee), Režie Joseph Maxwell, with Vera Sisson, Rudolph Valentino,
1918: [09.30] Unexpected Places (Herci), Režie E. Mason Hopper, with Bert Lytell, Rhea Mitchell, Rosemary Theby,
1917: [11.18] The Fuel of Life (Herci: Bob Spalding (AKA F.H. Newburg)), Režie Walter Edwards, with Belle Bennett, Eugene Burr, Texas Guinan,
1916: [05.29] The Iron Hand (Herci: Roy), Režie Ulysses Davis, with Edward Clark, Hobart Bosworth, Jack Curtis,
1916: [03.08] The Windward Anchor (Herci: Mr. Jamison), Režie Lynn Reynolds, with Myrtle Gonzalez, Antrim Short,
1916: [01.23] Her Dream Man (Herci: Jack Armston), Režie Lynn Reynolds, with Myrtle Gonzalez, Alfred Allen,
1916: [01.06] Missy (Herci: Walter Hart), Režie Lynn Reynolds, with Myrtle Gonzalez, Alfred Allen, Josie Sedgwick,
1915: [12.16] The Bride of the Nancy Lee (Herci: Alden Whitaker / Grandfather), Režie Lynn Reynolds, with Myrtle Gonzalez, Val Paul,
1915: [10.16] The Yellow Star (Herci: Robert Wharton), Režie J.P. McGowan, with Marie Walcamp, Kingsley Benedict,
1915: [08.26] The Mystery of the Tapestry Room (Herci: Howard Addison), Režie Murdock MacQuarrie, with Murdock MacQuarrie, Marjorie Beardsley, Kingsley Benedict,
1914: [11.00] The Spirit of the Conqueror: Or The Napoleon of Labor (Herci: James Morgan / Napoleon (?)), Režie N. N.,
1914: [04.02] The Story of Diana (Herci: Cupid), Režie Norval MacGregor, with Edith Johnson, Barney Furey, Harry Lonsdale,
1914: [03.27] The Story of Cupid (Herci: Cupid), Režie Norval MacGregor, with Adele Lane, William Scott,
1914: [03.17] The Story of Venus (Herci: Adonis), Režie Norval MacGregor, with Adele Lane, William Scott,
1913: [12.22] The Open Door (Herci: Howard Yarnell - the Son (as Frank Newberg), Režie Norval MacGregor, with Edwin Wallock, Adele Lane,
1913: [12.01] The Cipher Message (Herci: Bob Kent), Režie Francis J. Grandon, with Lafe McKee, Barney Furey, Al W. Filson,
1913: [10.28] When May Weds December (Herci: The Young Author), Režie Francis J. Grandon, with Roy Watson, Adele Lane,
1913: [08.01] Hoodooed on his wedding Day (Herci: Harvey (AKA Francis A. Newburg) ), Režie N. N., with Ruth Roland,
1913: [07.23] The Tenderfoot's Luck (Herci: (AKA Francis A. Newburg) ), Režie N. N., with Marshall Neilan, Ruth Roland, John E. Brennan,
1913: [07.04] The Crimson Stain (Herci: Jack Sibley - Major Sibley's Son), Režie Jay Hunt, with Edward Coxen, Leona Hutton,
1913: [07.01] The raiders from Double L Ranch (Herci: Al West - a Sheep Herder (AKA Francis Newburg) ), with Ruth Roland, Pat Hartigan,
1913: [06.04] A Dixie Mother (Herci), Režie Jay Hunt, with Frank Borzage, Gertrude Claire, Richard Stanton,
1912: [05.27] The Lady of the Lake (Herci: Malise (AKA Francis Newberg) ), Režie J. Stuart Blackton, with Harry T. Morey, Ralph Ince, Edith Storey,
1912: [02.13] Winning Is Losing (Herci: Pete - the Driver), Režie Charles L. Gaskill, with Maurice Costello, Van Dyke Brooke, Hazel Neason,
1912: [01.17] Caught in the Rain (Herci), Režie N. N., with Maurice Costello, Hazel Neason, Harry T. Morey,
1911: [11.20] Heroes of the Mutiny (Herci), Režie William V. Ranous, with Ralph Ince, Rose Tapley, Zena Keefe,

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Frank Newburg - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige