Vladimir Ivanov

No Photo

Herec - Russia
Narodil 9. červenec 1924 v Miass
Zemžel 24. leden 1995 v Moskva
Also known as : Владимир Николаевич Иванов,

Mini-Biography:
Vladimir Ivanov was born on July 9, 1924 in Miass. He was a Russian Herec, known for U Krutogo Jara (1960), Vladimir Ivanov's first movie on record is from 1960. Vladimir Ivanov died on Januar 24, 1995 in Moskva. His last motion picture on file dates from 1960.

Vladimir Ivanov Filmografie [Auszug]
1960: [] U Krutogo Jara (Herci), Režie Kira Muratova, Aleksandr Muratov, with Valentin Isakov, Marchella Chebotarenko, Viktor Markin,

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Vladimir Ivanov - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige