Giulio Questi

Portrait Giulio QuestiHerec, Režisér, Scénárista - Italy
Narodil 18. březen 1924 v Bergamo
Zemžel 3. prosinec 2014 v Roma

Mini-Biography:
Giulio Questi was born on March 18, 1924 in Bergamo. He was an Italian Herec, Režisér, Scénárista, known for Signore e Signori (1965), Giulio Questi's first movie on record is from 1965. Giulio Questi died on Dezember 3, 2014 in Roma. His last motion picture on file dates from 1965.

Giulio Questi Filmografie [Auszug]
1965: [] Signore e Signori (Herci: Franco Zaccaria), Režie Pietro Germi, with Virna Lisi, Gastone Moschin, Nora Ricci,

Filmografie Giulio Questi nach Kategorien

Darsteller

Giulio Questi in other Database records:

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Giulio Questi als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Giulio Questi bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Giulio Questi - KinoTV