Mikhail Belousov

Portrait Mikhail Belousov
Herec - Russia
Narodil 28. únor 1905 v Kazan
Zemžel 11. listopad 1960 v Moskva
Also known as : Михаил Михайлович Белоусов,

Mini-Biography:
Mikhail Belousov was born on Februar 28, 1905 in Kazan. He was a Russian Herec, known for Bogatyr idjet v Marto (1954), Mikhail Belousov's first movie on record is from 1954. Mikhail Belousov died on November 11, 1960 in Moskva. His last motion picture on file dates from 1954.

Mikhail Belousov Filmografie [Auszug]
1954: [10.25] Bogatyr idjet v Marto (Herci), Režie Jevgenij Brjunchugin, Sigizmund Navrotskij, with Vasilij Neshchiplenko, Lev Frichinskij,

Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Mikhail Belousov - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige