Michael Cacoyannis

Režisér - Greece
Narodil 11. červen 1922 v Limassol
Zemžel 25. červenec 2011 v Athen
Also known as : Mihalis Kakogiannis,

Mini-Biography:
Michael Cacoyannis was born under the given name Mikhalis Kakogiannis on June 11, 1922 in Limassol. He was a Greek Režisér, known for Zorbas the Greek (1963), The Trojan Women (1971), To koritsi me ta mavra (1956), Michael Cacoyannis's first movie on record is from 1954. Michael Cacoyannis died on July 25, 2011 in Athen. His last motion picture on file dates from 1987.

Michael Cacoyannis Filmografie [Auszug]
1987: [/ /1] Sweet Country (Ředitel),
1974: [] The story of Jacob and Joseph (Ředitel),
1971: [] The Trojan Women (Ředitel), with Brian Blessed, Geneviève Bujold, Katharine Hepburn,
1967: [/ /1] The day the fish came out (Ředitel), with Candice Bergen, Colin Blakely, Tom Courtenay,
1963: [/ /1] Zorbas the Greek (Ředitel), with Eleni Anousaki, Alan Bates, George Foundas,
1961: [/ /1] Elektra (Ředitel), with Pierre Ampeles, Elsie Pittas, Notys Peryalis,
1960: [/ /1] Eroica (Ředitel),
1957: [/ /1] To telefteo psema (Ředitel), with Elli Lambetti, Athena Michaelidou, Georges Pappas,
1956: [/ /1] To koritsi me ta mavra (Ředitel), with Georgos Foundas, Dimitris Horn, Elli Lambeti,
1954: [/ /1] Stella (Ředitel), with Melina Mercouri,

Filmografie Michael Cacoyannis nach Kategorien

Regie Drehbuch

Michael Cacoyannis in other Database records:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Michael Cacoyannis - KinoTV