Minnie Allen

Portrait Minnie AllenHerec - USA
Borndate unknown
Deathdate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of Minnie Allen is not on record. She was an American Herec, known for The Schemers (1912), Minnie Allen's first movie on record is from 1912. Minnie Allen died on an unknown date. Her last motion picture on file dates from 1912.

Minnie Allen Filmografie [Auszug]
1912: [06.20] The Schemers (Herci: Mrs. Montague), Režie Otis Turner, with King Baggot, Harry Knowles,

Filmografie Minnie Allen nach Kategorien

Darsteller

Minnie Allen in other Database records:

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Minnie Allen als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Minnie Allen bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Minnie Allen - KinoTV