Gregori Chmara

Herec - Russia
Narodil 29. červenec 1887 v Poltava, Ukraine
Zemžel 3. únor 1970 v Paris
Also known as : Grigorij Khmara, Григорий Михайлович Хмара,

Mini-Biography:
Gregori Chmara was born on July 29, 1887 in Poltava, Ukraine. He was a Russian Herec, known for Der Absturz (1923), Die freudlose Gasse (1925), Der schwarze Husar (1932), Gregori Chmara's first movie on record is from 1915. Gregori Chmara died on Februar 3, 1970 in Paris. His last motion picture on file dates from 1948.
Zivotopisné poznámky (v němčině): nach anderen Quellen verstorben in Riverside, California. Schauspieler des russischen, deutschen und amerikanischen Films, in den Zwanziger Jahren in Deutschland verheiratet mit dem dänischen Stummfilmstar Asta Nielsen.

Gregori Chmara Filmografie [Auszug]
1948: [] Die Vier im Jeep (Herci: Bit Part (/xx/) ), Režie Leopold Lindtberg, with Viveca Lindfors, Ralph Meeker, ,
1932: [10/12] Der schwarze Husar (Herci: Fürst Potovski), Režie Gerhard Lamprecht, with Mady Christians, Conrad Veidt, Wolf Albach-Retty,
1931: [/ /1] Der Schlemihl (Herci), Režie Max Nosseck, with Curt Bois, La Jana,
1931: [01/23] Der Mann, der den Mord beging (Herci: Fürst Stanislaus Cernuwicz), Režie Curtis Bernhardt, with Conrad Veidt, Heinrich George, Trude von Molo,
1925: [/ /1] Die freudlose Gasse (Herci: Der Kellner), Režie Georg Wilhelm Pabst, with Einar Hanson, Max Kohlhase, Ilka Grüning,
1925: [03.18] Athleten (Herci), Režie Friedrich Zelnik, with Asta Nielsen, Arnold Korff, Evi Eva,
1924: [03.30] Hedda Gabler (Herci: Eilert Lövborg), Režie Franz Eckstein, with Käte Haack, Paul Morgan,
1924: [11.14] Die Schmetterlingsschlacht (Herci: Max Winkelmann), Režie Franz Eckstein, with Paul Bildt, Hans Brausewetter,
1923: [/ /1] Der Absturz (Herci: Peter Karsten, Fischer), Režie Ludwig Wolff, with Albert Bozenhard, Ivan Bulatov, Arnold Korff,
1923: [/ /1] Král Nazaretský (I.N.R.I.) (Herci: Christus), Režie Robert Wiene, with Alexander Granach, Werner Krauss,
1923: [10.29] Raskolnikoff (Herci: Rodion Raskolnikov), Režie Robert Wiene, with Alla Tarasova, ,
1920: [11.00] Djeti uchat starikov (Herci: Pjotr), Režie Aleksandr Ivanovskij, with Nina Shaternikova, Faina Shevchenko,
1918: [] Tok ljubvi (Herci), Režie Vladimir Gardin, with Leonid Leonidov, Olga Preobrazhenskaja,
1917: [01.03] Rokovoje (Herci: Graf Nirod), Režie Vladimir Gardin, with , ,
1917: [] Nashe serdtse (Herci), Režie Vladimir Gardin,
1917: [01.12] Djeti satany (Herci), Režie Vladimir Gardin, Aleksej Smirnov, with , Oleg Frelikh,
1916: [11.29] Koroleva ekrana (Herci), Režie Jevgenij Bauer, with Vitold Polonskij, Vera Jurenjeva,
1916: [] Mysl (Herci), Režie Vladimir Gardin,
1916: [01.26] Nevjesta studjenta Pevtsova (Herci), Režie Jevgenij Bauer, with Aleksandr Kheruvimov, Vera Jurenjeva,
1915: [] Tri vstrechi (Herci), Režie Richard Boleslawski,
1915: [] Mara Kramskaja (Herci), Režie N. N., with Olga Gzovskaja, Vladimir Gajdarov,
1915: [05.20] Svertchok na Petchi (Herci), Režie Boris Sushkevich, Aleksandr Uralskij, with Mikhail Chekhov, Maria Durasova,
1915: [03.27] Velikij Magaraz (Herci), Režie Anatolij Kamjenskij, Victor Tourjansky, with Olga Baclanova, , Marija Goricheva,

Filmografie Gregori Chmara nach Kategorien

Darsteller

Gregori Chmara in other Database records:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Gregori Chmara - KinoTV