Carl Heinz Choynski

Herec - Německo
Narodil 31. květen 1936 v Brooklyn/ NY
Also known as : Carl-Heinz Choynski,

Mini-Biography:
Carl Heinz Choynski was born on May 31, 1936 in Brooklyn/ NY. He is a German Herec, known for Wo andere schweigen (1984), Frankenberg (1993), Kindheit (1987), Carl Heinz Choynski's first movie on record is from 1976. His last motion picture on file dates from 2013.
Zivotopisné poznámky (v němčině): Staatliche Schauspielschule Berlin, Abschluss mit Diplom

Carl Heinz Choynski Filmografie [Auszug]
2013: [09.17] Robin Hood und ich (Herci: Herr Schmidt), Režie Holger Haase, with Pasquale Aleardi, Nadja Becker, ,
2010: [09.26] Tatort - Die Unmöglichkeit, sich den Tod vorzustellen (Herci: Jürgen ), Režie Christine Hartmann, with Dominic Raacke, Boris Aljinovic, Karoline Eichhorn,
2006: [] Im Namen der Braut (Herci), Režie Peter Gersina, with Annette Frier, , ,
2005: [] Auf den Spuren der Vergangenheit (Herci: Henry), Režie Sharon von Wietersheim, with Ursula Buschhorn, Ralf Bauer, ,
2001: [] Absolut das Leben (Serienhaupttitel) (Herci: Hasso von Hübner), Režie Wolfgang F. Henschel, Clemens Keiffenheim, with , Matthias Fuchs, Stefan Franz,
2001: [] Polizeiruf 110 - Der Spieler (Herci), Režie Jürgen Brauer, with Anne-Kathrin Gummich, Jaecki Schwarz, ,
1999: [02.24] Tatort - Tödliches Verlangen (Herci: Harald Zyprick (AKA Carl-Heinz Choynski)), Režie Miko Zeuschner, with Peter Sodann, Barbara M. Ahren, Bernd-Michael Lade,
1996: [02.02] Felix - Ein Freund fürs Leben (Serienhaupttitel) (Herci: Konz), Režie Stefan Bartmann, Michael Keusch, with Elisabeth Wiedemann, Gator, Peter Fitz,
1996: [/ /1] Polizeiruf 110 - Der Pferdemörder (Herci: Rudi Winter), Režie Matti Geschonneck, with Marita Böhme, Jaecki Schwarz, Hans-Peter Reinecke,
1994: [/ /1] Dr. Stefan Frank (Serienhaupttitel) (Herci: Otto Kampmann), Režie Udo Witte, Joseph Orr, with , Peter Bond, Gregor Bloéb,
1993: [/ /1] Frankenberg (Herci: Ludof Sagmeister), Režie Wolfgang Storch, Franz Peter Wirth, with Gert Wiedenhofen, Natascha Bub, Pascal Breuer,
1991: [/ /1] Elefant im Krankenhaus (Herci: Stiesel), Režie Karola Hattop, with Hermann Beyer, Andrej Jautze,
1989: [/ /1] Johanna - Folge 1-7 (Herci: Fredy), Režie Peter Hagen, with Gerry Wolff, Hanns-Michael Schmidt, Wilfried Pucher,
1989: [/ /1] Spreewaldfamilie (Herci: Semler), Režie Georgi Kissimov, with Doris Thalmer, Solveig Müller, Wilfried Loll,
1987: [/ /1] Kindheit (Herci: Hugo Stiller), Režie Siegfried Kühn, with Carmen-Maja Antoni, Angelika Böttiger,
1985: [12.12] Die Gänse von Bützow (Herci), Režie Frank Vogel, with Kaspar Eichel, Reiner Heise,
1984: [] Wo andere schweigen (Herci: Gast in Klaus Wohnung), Režie Ralf Kirsten, with Gudrun Okras, Elke Reuter, Rolf Ludwig,
1984: [] Onkel Pelle (Herci), Režie Andreas Schreiber, with Ruth Glöss, Petra Kelling,
1982: [] Die dicke Tilla (Herci: Tillas Vater), Režie Werner Bergmann, with Carmen-Maja Antoni, Peter Bause,
1980: [/ /1] Der Baulöwe (Herci: Felix), Režie Georgi Kissimov, with Gerry Wolff, Edwin Marian, Agnes Kraus,
1979: [/ /1] Einfach Blumen aufs Dach (Herci: Jochen Müller), Režie Roland Oehme, with Carmen-Maja Antoni, Martin Trettau, Jaecki Schwarz,
1979: [05.17] Bis dass der Tod Euch scheidet (Herci: Volkspolizist), Režie Heiner Carow, with Katrin Sass, Martin Seifert, Berko Acker,
1976: [] Unterwegs nach Atlantis (Herci: Prof. Bohmann), Režie Siegfried Kühn, with Günter Margo, ,

Filmografie Carl Heinz Choynski nach Kategorien

Darsteller

Carl Heinz Choynski in other Database records:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Carl Heinz Choynski - KinoTV