Dino De Laurentiis

No Photo of Dino De Laurentiis
Producer - Italy
Narodil 8. srpen 1919 v Torre Annunciata, Napoli
Zemžel 11. listopad 2010 v Beverly Hills, California, USA
Also known as : Dino de Laurentiis,

Mini-Biography:
Dino De Laurentiis was born on August 8, 1919 in Torre Annunciata, Napoli. He was an Italian Producer, known for Riso Amaro (1949), Le Streghe - Senso civico (1966), Le Streghe - La strega brucciata viva (1967), Dino De Laurentiis's first movie on record is from 1941. Dino De Laurentiis died on November 11, 2010 in Beverly Hills, California, USA. His last motion picture on file dates from 2001.
Zivotopisné poznámky (v němčině): Produzent des italienischen, amerikanischen und internationalen Kinos. Geboren am 8. August 1919 als Sohn eines Pastabäckers in Torre Annunziata bei Neapel, seit seinem 20. Lebensjahr beim Film, anfän... Zivotopisné poznámky

Filmografie [Auszug]
2001: Hannibal
2000: U-571
1992: Body of Evidence
1991: Criminals
1991: Kuffs
1990: Desperate Hours
1986: Raw Deal
1977: Das Schlangenei
1974: Three Days of the Condor
1973: Valdez il mezzosangue
1968: Barbarella
1968: Lo sbarco di Anzio
1967: Banditi a Milano
1967: Le Streghe - La strega brucciata viva
1967: Fräulein Doktor
1966: Le Streghe - Senso civico
1965: La Bibbia
1965: I tre volti
1963: Il Diavolo
1962: Anima nera
1961: Barabba
1960: Under ten flags
1960: Crimen
1960: Il gobbo
1958: La Diga sul Pacifico

Click for Filmografie

. 5 . 8 . 10 . 15 . 16 . 17 . 19 . 20 . 25 . 32 . 43


updated Thu 21. Jul. 2016

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Dino De Laurentiis - KinoTV © November 25, 2017 by Unicorn Media