Fjodor Dostojevskij

Portrait Fjodor Dostojevskij, Archiv KinoTVScénárista - Russia
Narodil 11. listopad 1821 v Moskva
Zemžel 9. únor 1881 v St. Petersburg
Also known as : Фёдор Достоевский,

Mini-Biography:
Fjodor Dostojevskij was born on November 11, 1821 in Moskva. He was a Russian Scénárista, known for Le Notti bianche (1957), Vrah Dimitrij Karamazov (1931), The Brothers Karamazov (1957), Fjodor Dostojevskij's first movie on record is from 1910. Fjodor Dostojevskij died on Februar 9, 1881 in St. Petersburg. His last motion picture on file dates from 2011.

Filmografie [Auszug]
2011: Venice Shore Nights
2009: Le notti bianche
2005: White Nights
2001: V noci
2000: Dämonen
1995: Lagodna
1994: Nastasja
1992: Idiot
1988: A Játékos
1985: Lagodna
1977: Die Dämonen
1973: Noites Brancas
1972: Igrok
1971: Quatre nuits d'un rêveur
1968: Bratři Karamazovi (Bratja Karamazovy)
1968: Partner
1964: Helle Nächte
1962: Krotkaja
1962: Le Notti bianche
1959: Bílé noci (Belye Nochi)
1958: Le Joueur
1958: Idiot (Idiot)
1957: Le Notti bianche
1957: The Brothers Karamazov
1951: Hakuchi

Click for Filmografie

. 12 . 14 . 22 . 24 . 28


updated Wed 18. Oct. 2017

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Fjodor Dostojevskij - KinoTV © November 25, 2017 by Unicorn Media