Eiko-Film GmbH, Berlin

Produktion - Německo
Borndate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of Eiko-Film GmbH, Berlin is not on record. a German Produktion, known for Ein Kampf im Feuer (1912), Die Zigeunerin (1912), Die Launen des Schicksals (1912), Eiko-Film GmbH, Berlin's first movie on record is from 1912. His last motion picture on file dates from 1926.

Eiko-Film GmbH, Berlin Filmografie [Auszug]
1926: [01.03] Brennende Grenze (Produkce), Režie Erich Waschneck, with Jenny Hasselqvist, , Fritz Alberti,
1926: [10.01] In Treue stark (Produkce), Režie Heinrich Brandt, with Otto Gebühr, Paul Richter, Claire Rommer,
1925: [12.01] Die eiserne Braut (Produkce), Režie Carl Boese, with Clementine Plessner, , Otto Reinwald,
1924: [05.00] Der Mann um Mitternacht (Produkce), Režie Holger-Madsen, with Hella Moja, Olaf Fjord, Henrik Malberg,
1923: [] Zaida, Tragödie eines Modells (Produkce), Režie Holger-Madsen, with Olga Belajeff, Alf Blütecher, Alexander Murski,
1922: [/ /1] Das Testament des Ive Sievers (Produkce), Režie Conrad Wiene, with Hans Albers, Friedrich Kühne, Sacy von Blondel,
1921: [] Bildnis der Ahnfrau (Produkce),
1921: [08.00] Söhne der Nacht - 1. Teil: Die Verbrecher-GmbH (Produkce), Režie Manfred Noa, with Manja Tzatschewa, Hans Albers, Robert Scholz,
1921: [08.00] Söhne der Nacht - 2. Teil: Die Macht der Liebe (Produkce), Režie Manfred Noa, with Manja Tzatschewa, Hans Albers, Robert Scholz,
1921: [/ /1] Aus guten und bösen Tagen (Produkce),
1921: [02.04] Schieber (Produkce), Režie Manfred Noa, with Manja Tzatschewa, Ferry Sikla, Herr Schmelz,
1920: [] Berlin W (Produkce), Režie Manfred Noa, with Hans Albers, Esther Hagan, Loo Hardy,
1920: [] Maita (Produkce: N° 637), Režie Hubert Moest, Frieda Gerson, with Hedda Vernon, Kurt Middendorf, Martha Rhema,
1919: [] Die Hexe von Norderoog (Produkce), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Eduard von Winterstein, Paul Hartmann,
1919: [09.11] Moderne Töchter (Produkce: N° 623), Režie Manfred Noa, with Manja Tzatschewa, Rudolf Lettinger, Max Laurence,
1919: [] Liebe (Produkce: N° 634), Režie Manfred Noa, Hubert Moest, with Manja Tzatschewa, Reinhold Schünzel, Fritz Richard,
1919: [01.30] Hass (Produkce: N° 536), Režie Manfred Noa, with Manja Tzatschewa, Rudolf Lettinger, Ernst Deutsch,
1919: [] Alles verkehrt (Produkce), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Fritz Delius, Marga Köhler,
1919: [] Der Kampf der Geschlechter (Produkce), Režie Joseph Delmont, with Paul Hartmann, Eduard von Winterstein, Eva Everth,
1919: [] Der Wirrwarr (Produkce), Režie Karl Heine, with Kitty Dewall, Ria Alldorf, Paul Conradi,
1919: [07.00] Galeotto, der grosse Kuppler (Produkce), Režie Hubert Moest, with Ludwig Hartau, Hedda Vernon, Ernst Hofmann,
1919: [] Der Peitschenhieb (Produkce: N° 610), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Friedrich Kühne, Fritz Delius,
1919: [] Der Hampelmann (Produkce: N° 626), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Hubert Moest, ,
1919: [] Das Grosse Wagnis (Produkce: N° 627), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon,
1919: [] Die Erbin (Produkce), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Fritz Delius, Arnold Czempin,
1919: [00.00] Tscherkessenblut (Produkce), Režie Hubert Moest, with Lina Salten, Theodor Becker, ,
1918: [11.01] Wo ein Wille, ist ein Weg (Produkce: N° 569), Režie Hubert Moest, Richard Wilde, with Hedda Vernon, Ernst Hofmann, Olga Engl,
1918: [] Puppchen (Produkce: N° 583), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Ferry Sikla, ,
1918: [09.00] Das Todesgeheimnis (Produkce: N° 556), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Erich Kaiser-Titz, Theodor Becker,
1918: [] Unter falscher Maske (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, Walter Steinbeck, with , Walter Steinbeck, ,
1918: [] Das Grauen (Produkce: N° 585), Režie N. N.,
1918: [08.00] Mouchy (Produkce: N° 535), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Theodor Becker, Paul Hartmann,
1918: [] Die japanische Maske (Produkce), Režie Fred Sauer, with Paul Hartmann, Eva Speyer,
1918: [00.00] Der Trompeter von Säckingen (Produkce), Režie Franz Porten, with Joseph Klein, Leonore Oppermann, Paul Hartmann,
1918: [] Fesseln (Produkce: N° 610), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Ewald Brückner, Emil Albes,
1918: [] ... der Übel grösstes aber ist die Schuld (Produkce), Režie Hubert Moest, with Ruth Goetz, Hedda Vernon, Josef Peterhans,
1918: [] Der Schatten (Produkce: N° 591), Režie E.A. Dupont, with Max Landa,
1918: [] Flaschengeister (Produkce), Režie N. N., with Lya Ley, Helene Voss,
1918: [] Ein Freundschaftsdienst (Produkce), Režie N. N., with Lya Ley, Helene Voss,
1918: [] Der seltsame Gast (Produkce), Režie Fred Sauer, with Karl Falkenberg, Käte Haack, Paul Hartmann,
1918: [] Ein Scheidungsgrund (Produkce), Režie Rudolf del Zopp,
1918: [] Die Testamentsklausel (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Arthur Bergen, , Hansi Heine,
1918: [01.00] Ein verhängnisvolles Sprichwort (Produkce: N° 524), Režie Rudolf del Zopp, with Berthold Rosé, Lya Ley, Helene Voss,
1917: [01.02] Das Armband (Produkce: N° 475), Režie Hubert Moest, with Eva Speyer, Reinhold Schünzel, Hugo Werner-Kahle,
1917: [] Wenn der Wolf kommt (Produkce), Režie Hubert Moest, with Friedrich Kühne, Bruno Eichgrün, Lya Ley,
1917: [12.00] Die Abenteuer des Kapitän Hansen (Produkce: N° 474), Režie Harry Piel, with Aruth Wartan, Lu Synd, Bruno Eichgrün,
1917: [] Noemi, die blonde Jüdin (Produkce: N° 499), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Theodor Becker,
1917: [11.00] Die Verworfenen (Produkce), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Friedrich Kühne, Max Ruhbeck,
1917: [] Ja so ein Kinostar (Produkce: N° 491), Režie N. N., with Lya Ley,
1917: [08.00] Bezwungen (Produkce), Režie Wilhelm Adler,
1917: [07.00] Die roten Schuhe (Produkce: N° 448), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Hugo Flink, Lotte Erol,
1917: [] Der Klub der Einäugigen (Produkce: N° 476), Režie Josef Coenen, with Fritz Greiner, Max Weydner, Carl Auen,
1917: [] Die ledige Frau (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Hanne Brinkmann, Reinhold Schünzel, Harry Waghalter,
1917: [] Es war nicht der Richtige (Produkce: N° 462), Režie N. N., with Rudolf del Zopp,
1917: [] Blinder Lärm (Produkce: N° 456), Režie N. N., with Hanne Brinkmann, Mogens Enger,
1917: [] Die fremde Frau (Produkce: N° 421), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Mady Christians,
1916: [06.00] Teddy wird verpackt (Produkce: N° 333), Režie Paul Heidemann, with Paul Heidemann, Olga Engl, Hans Sternberg,
1916: [12.15] Suzannens Tugend (Produkce: N° 371), Režie Hubert Moest, with Olga Engl, Hedda Vernon, Marga Köhler,
1916: [12.08] Die Hand (Produkce: N° 374), Režie Fred Sauer, with Werner Krauss, Fred Sauer, Max Gülstorff,
1916: [] Das Opfer der Wera Wogg (Produkce), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Max Ruhbeck, Olga Engl,
1916: [] Hedda im Bade (Produkce: N° 393), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon,
1916: [] Klein-Evas Traum (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with , Luise del Zopp, ,
1916: [] Die Einsame (Produkce), Režie Fred Sauer, with Carl de Vogt, Hermine Körner, Fred Sauer,
1916: [] Ein goldenes Geschäft (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Sascha Oscar Schöning, Helene Voss, Rudolf del Zopp,
1916: [] Der Fang der Detektivin (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with , Sascha Oscar Schöning, ,
1916: [10.00] Herberts Sünde (Produkce: N° 377), Režie Rudolf del Zopp, with Rudolf del Zopp, Heinz Sarnow, ,
1916: [09.00] Seine kokette Frau (Produkce: N° 338), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Erich Kaiser-Titz, Reinhold Schünzel,
1916: [] Die Freundinnen (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Margarete Hruby, , Stefanie Hantsch,
1916: [] Maskenspiel der Nacht (Produkce: N° 304), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon,
1916: [08.10] Das Leid (Produkce), Režie Fred Sauer, with Hermine Körner, Erich Kaiser-Titz, Nelly Ridon,
1916: [] Der Mann im Eis (Produkce), Režie Fred Sauer, with Fred Sauer, Max Ruhbeck, Nelly Ridon,
1916: [] Hans im Glück (Produkce: N° 355), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, , ,
1916: [] Die verkaterte Mumie (Produkce), Režie N. N., with Claire Waldoff,
1916: [] Die Alte Schere (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Nelly Ridon, , ,
1916: [] Lotte besucht die Kinoschule (Produkce: N° 342), Režie Rudolf del Zopp, with , Arthur Bergen,
1916: [] Der Verkaufte Schnurrbart (Produkce: N° 344), Režie Rudolf del Zopp, with Hanne Brinkmann,
1916: [] Der Zerstreute Dichter (Produkce: N° 341), Režie Rudolf del Zopp, with , Arthur Bergen,
1916: [] Der Ungreifbare (Produkce: N° 335), Režie Fred Sauer, with Werner Krauss,
1916: [] Der höchste Wurf (Produkce: N° 332), Režie Rudolf del Zopp, with Lotte Erol, , Arthur Bergen,
1916: [] Das Wunder der Nacht (Produkce: N° 364), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon,
1916: [] Der Gipfel der Frechheit (Produkce), Režie N. N., with Claire Waldoff,
1916: [] Um ein Töpfchen Kaviar (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Rudolf del Zopp, Helene Voss,
1916: [] Renates Liebesgeschichte (Produkce: N° 323), Režie Rudolf del Zopp, with Rudolf del Zopp, Arthur Bergen, Lotte Erol,
1916: [] Das Bild der Ahnfrau (Produkce), Režie Hubert Moest, with Rudolf Forster, Hedda Vernon, Harry Liedtke,
1916: [] Die einsame Frau (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Harry Liedtke, Lya Borré, Helene Voss,
1916: [] Liebe und List (Produkce: N° 314), Režie Rudolf del Zopp, with Harry Liedtke, , Hans Ahrens,
1916: [] ...es hat nicht sollen sein (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Lotte Erol, Rosa Flügel, Fritz Achterberg,
1916: [03.00] Der Weg zum Reichtum (Produkce: N° 289), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Joseph Roemer, Ernst Ludwig,
1916: [] Amanda, das kluge Hirtenmädchen (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Helene Voss, Hans Ahrens, Robert Sortsch-Pla,
1916: [] Schloss und Hütte (Produkce: N° 293), Režie Rudolf del Zopp, with , Ernst Pittschau, Ernst Ludwig,
1916: [] Die Himbeerspeise (Produkce: N° 292), Režie Rudolf del Zopp, with Hans Ahrens, Julietta Brandt, Robert Sortsch-Pla,
1916: [] In schwebender Pein (Produkce: N° 276), Režie Rudolf del Zopp, with Joseph Roemer, Ernst Ludwig, ,
1916: [04.07] Die Bettelprinzessin (Produkce: N° 272), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, , Hermann Seldeneck,
1915: [] Auf Umwegen zum Glück (Produkce: N° 268), Režie Rudolf del Zopp, with Lotte Erol, Franz Arndt, ,
1915: [] Die Söhne des Grafen Steinfels (Produkce: N° 292), Režie Rudolf del Zopp, with Harry Liedtke, , Lotte Erol,
1915: [11.00] Zofenstreiche (Produkce: N° 261), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Anna Müller-Lincke,
1915: [] Leonie (Produkce: N° 251), Režie N. N.,
1915: [00.00] Maria Niemand und ihre zwölf Väter (Produkce: N° 250), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Theodor Loos, Hermann Seldeneck,
1915: [07.01] Zofia - Kriegs-Irrfahrten eines Kindes (Produkce: N° 210), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Hermann Seldeneck, ,
1915: [] Überlistet (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Rudolf del Zopp, Hansi Heine, Berthold Rosé,
1915: [] Evas Seelengrösse (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Franz Arndt, Rudolf del Zopp, Lotte Erol,
1915: [] Der schöne Brummel (Produkce), Režie N. N.,
1915: [00.00] Der Mann mit der leuchtenden Stirn (Produkce), Režie Fred Sauer, with Julius Markow, Olga Engl, ,
1915: [00.00] Die Austernperle (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Harry Liedtke, , Bruno Ziener,
1915: [] Er soll dein Herr sein (Produkce), Režie Rudolf del Zopp, with Harry Liedtke, , Hans Ahrens,
1915: [] Kaspar Hauser (Produkce: N° 229), Režie Kurt Matull, with Joseph Roemer,
1915: [00.00] Doch die Liebe fand den Weg (Produkce: N° 241), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon, Theodor Loos,
1915: [05.21] Die Heiratsfalle (Produkce: N° 216), Režie Hubert Moest, with Hedda Vernon,
1915: [] Des Guten zuviel (Produkce: N° 307), Režie Rudolf del Zopp, with Harry Liedtke, Hanne Brinkmann, ,
1915: [] Eine Liebesgabe (Produkce: N° 195), Režie Rudolf del Zopp, with Helene Voss, , Harry Liedtke,
1915: [] Der Krieg brachte Frieden (Produkce), Režie N. N., with Harry Liedtke, Ressel Orla, ,
1914: [01.15] Ilses Verlobung (Produkce: N° 147), Režie N. N., with Lissi Nebuschka, Ilse Bois,
1914: [11.27] Das Vaterland ruft (Produkce: N° 158), Režie N. N., with , Harry Liedtke, Albert Paul,
1914: [01.08] Ein Wiedersehen in Feindesland (Produkce), Režie Fritz Freisler, with Ressel Orla, ,
1914: [11.00] Der Evangelimann (Produkce: N° 107), Režie Conrad Wiene, with , Grete Gerhardt,
1914: [] Die Geschichte seiner Schuld (unrealized project) (Produkce),
1914: [] Der Schein trügt (Produkce: N° 102), Režie N. N.,
1914: [] Bademäuschen. Benjamins Abenteuer (Produkce), Režie William Karfiol,
1914: [] In Teufelskrallen (Produkce: N° 149), Režie Rudolf del Zopp, with , Hans Ahrens,
1914: [] Die entfesselte Bestie (Herci), Režie N. N., with Leopoldine Konstantin, Heinz Sarnow,
1914: [] Die badende Nymphe (Produkce: N° 133), Režie William Karfiol, with Johanna Terwin,
1914: [] Die Kinder des Majors (Produkce), Režie N. N.,
1914: [] Der Stern (Produkce), Režie Charles Decroix, with Fern Andra,
1913: [02.07] Bismarck (Produkce), Režie Richard Schott, Gustav Trautschold, with Anna Ludwig, Franz Ludwig, Paul Passarge,
1913: [12.05] Auf einsamer Insel (Produkce: N° 83), Režie Joseph Delmont, with , Joseph Delmont, Fred Sauer,
1913: [11.18] Der geheimnisvolle Klub (Produkce), Režie Joseph Delmont, with Fred Sauer, Ilse Bois, Joseph Delmont,
1913: [11.01] Amerika-Europa im Luftschiff (Produkce: N° 92), Režie Alfred Lind, with Max Laurence, Gussy Holl, Hermann Seldeneck,
1913: [10.10] Das Tagebuch eines Toten (Produkce: N° 47), Režie Joseph Delmont, with Jean Ducret, Fred Sauer, Hermann Seldeneck,
1913: [09.26] Erblich belastet? (Produkce), Režie Harry Piel, with , Aud Egede-Nissen,
1913: [09.19] Eine gefährliche Frau (Produkce), Režie Joseph Delmont, with Else Kupfer,
1913: [09.12] Ein Mädchen zu verschenken (Produkce: N° 72), Režie Olga Wohlbrück, with Ernst Pittschau, Thea Sandten, Emmerich Hanus,
1913: [09.05] Das rote Pulver (Produkce), Režie Joseph Delmont, with Alice Hechy,
1913: [10.17] ... denn alle Schuld rächt sich auf Erden (Produkce: N° 76), Režie Stellan Rye, with Grete Berger, Hermann Seldeneck, Paul Bildt,
1913: [] Wer andern eine Grube gräbt (Produkce: --??--), Režie Gustav Trautschold,
1913: [] Der geheimnisvolle Schatten (Produkce), Režie N. N.,
1913: [] Niemals anzutreffen (Produkce: N° 53), Režie William Karfiol,
1913: [] Das Abenteuer dreier Nächte (Produkce: N° 56), Režie N. N., with , ,
1913: [] Die Kabarett-Königin (Produkce), Režie N. N.,
1913: [05.23] Das Recht aufs Dasein (Produkce: N° 51), Režie Joseph Delmont, with Joseph Delmont, Fred Sauer,
1913: [05.09] Wie sie sich wiederfanden (Produkce), Režie N. N.,
1913: [04.03] Der Brillantenteufel (Produkce: N° 90), Režie Hans Hyan,
1913: [] Durch Nacht zum Licht (Produkce: N° 54), Režie Joseph Delmont,
1913: [] Ilse und ihre drei Freier (Produkce), Režie Gustav Trautschold, with Alice Hechy, Emmy Wyda, ,
1913: [03.28] Wie sich das Kino rächt. 2. Teil (Produkce), Režie Gustav Trautschold,
1913: [03.21] Der letzte Akkord (Produkce), Režie Joseph Delmont,
1913: [03.13] Die Champagner-Else (Produkce: N° 50), Režie N. N.,
1913: [01.25] Ein Bärenkampf (Produkce), Režie Joseph Delmont,
1912: [12.10] Die Zigeunerin (Produkce), Režie Max Mack, with Ernst Pittschau, Eva Speyer, ,
1912: [10.19] Ehrlos ? (Produkce), Režie Ernst A. Becker,
1912: [10.12] Wie sich das Kino rächt (Produkce), Režie Gustav Trautschold, with Kitty Dewall, Hanns Kräly, Fritz Kuhlbrodt,
1912: [11.02] Die Launen des Schicksals (Produkce), Režie Max Mack, with Max Mack, Lotte Neumann, Hanni Weisse,
1912: [07.12] Die Strandratten (Produkce), Režie Max Mack, with Hanni Weisse,
1912: [] Zu Grunde gerichtet (Produkce), Režie N. N., with Erwin Fichtner,
1912: [02.11] Der stellungslose Photograph (Produkce), Režie Max Mack, with Hanni Weisse,
1912: [12.28] Das Ende vom Liede (Produkce), Režie Max Mack,
1912: [11.30] Ein Kampf im Feuer (Produkce), Režie Max Mack, with Max Mack, Hanni Weisse,
1912: [11.16] Im Übermut (Produkce), Režie Max Mack, with Lotte Neumann,
1912: [09.11] Dämon Eifersucht (Produkce), Režie Max Mack, with Ewald Brückner, Max Mack, Hanni Weisse,
1912: [11.16] Das Bild der Mutter (Produkce), Režie Max Mack, with Max Mack, Hanni Weisse, Erwin Fichtner,
1912: [10.26] Die Liebe siegt (Produkce), Režie Max Mack, with Ernst A. Becker, Max Mack,
1912: [09.28] Hungrige Hunde (Produkce), Režie Max Mack, with Max Mack, Hanni Weisse,

. 23 . 40 . 43 . 70 . 72 . 76 . 78 . 96 . 114 . 120 . 146 . 156

Filmografie Eiko-Film GmbH, Berlin nach Kategorien

Produktion Verleih Darsteller

Eiko-Film GmbH, Berlin in other Database records: German Early Cinema

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Eiko-Film GmbH, Berlin - KinoTV