Bertha Neuhoff

Portrait Bertha Neuhoff
Herec - Austria
Borndate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of Bertha Neuhoff is not on record. She is an Austrian Herec, known for Private Sessions (1984), Bertha Neuhoff's first movie on record is from 1984. Her last motion picture on file dates from 1984.
Zivotopisné poznámky (v němčině): österreichische Schauspielerin u.am am Burgtheater in Wien tätig.

Bertha Neuhoff Filmografie [Auszug]
1984: [/ /1] Private Sessions (Herci: Rick Clarey), Režie Michael Pressman, with Tom Bosley, Mike Farrell,

Filmografie Bertha Neuhoff nach Kategorien

Darsteller

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Bertha Neuhoff als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Bertha Neuhoff bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Bertha Neuhoff - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige