Juliette Faber

Portrait Juliette FaberHerec - France
Borndate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of Juliette Faber is not on record. She is a French Herec, known for L' école buissonnière (1949), Picpus (1943), Juliette Faber's first movie on record is from 1943. Her last motion picture on file dates from 1949.

Juliette Faber Filmografie [Auszug]
1949: [/ /1] L' école buissonnière (Herci), Režie Jean-Paul Le Chanois, with Arius, Bernard Blier, Pierre Coste,
1943: [] Picpus (Herci: Berthe), Režie Richard Pottier, with Albert Préjean, Jean Tissier,

Filmografie Juliette Faber nach Kategorien

Darsteller

Juliette Faber in other Database records:

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Juliette Faber als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Juliette Faber bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Juliette Faber - KinoTV