Famous Players-Lasky Corporation

Produktion, Verleih - USA
Borndate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of Famous Players-Lasky Corporation is not on record. an American Produktion, Verleih, known for The Affairs of Anatol (1921), Hell Camp (1992), Moana (1926), Famous Players-Lasky Corporation's first movie on record is from 1914. His last motion picture on file dates from 1992.

Famous Players-Lasky Corporation Filmografie [Auszug]
1992: [/ /1] Hell Camp (Produkce), Režie Miloš Forman,
1929: [03.30] Wolf Song (Produkce), Režie Victor Fleming, with Gary Cooper, Lupe Velez, Louis Wolheim,
1928: [/ /1] The docks of New York (Produkce), Režie Josef von Sternberg, with Olga Baclanova, George Bancroft, Betty Compson,
1928: [] Chang: A Drama of the Wilderness (Produkce), Režie Ernest B. Schoedsack, Merian C. Cooper, with , , ,
1927: [] The Bedroom Window (Produkce), Režie William C. de Mille, with Ricardo Cortez, Medea Radzina, Guy Oliver,
1927: [05.06] Special Delivery (Produkce), Režie Roscoe Arbuckle, with Eddie Cantor, Jobyna Ralston, William Powell,
1927: [03.26] Cabaret (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Gilda Gray, Tom Moore, Chester Conklin,
1927: [02.17] It (Produkce), Režie Clarence G. Badger, with Clara Bow, Antonio Moreno, William Austin,
1927: [01.23] Paradise for Two (Produkce), Režie Gregory La Cava, with Richard Dix, Betty Bronson, Edmund Breese,
1926: [10.04] Kid Boots (Produkce), Režie Frank Tuttle, with Eddie Cantor, Clara Bow, Billie Dove,
1926: [09.20] You never know women (Produkce), Režie William A. Wellman, with Florence Vidor, Lowell Sherman, Clive Brook,
1926: [08.16] The Show-Off (Produkce), Režie Malcolm St. Clair, with Ford Sterling, Lois Wilson, Louise Brooks,
1926: [////1] Moana (Produkce), Režie Robert J. Flaherty, with , , ,
1926: [] Wet Paint (Produkce), Režie Arthur Rosson, with Helene Costello, Raymond Griffith, Natalie Kingston,
1926: [] A Social Celebrity (Produkce), Režie Malcolm St. Clair, with Louise Brooks, Adolphe Menjou, Chester Conklin,
1926: [] The Canadian (Produkce), Režie William Beaudine, with Thomas Meighan, Mona Palma, Wyndham Standing,
1926: [05.24] It's the old army game (Produkce), Režie A. Edward Sutherland, with W.C. Fields, Louise Brooks, Blanche Ring,
1926: [03/19] Love 'em or leave 'em (Produkce), Režie Frank Tuttle, with Louise Brooks, Evelyn Brent, Lawrence Gray,
1926: [01.04] (Produkce), Režie William C. de Mille, with Bebe Daniels, Neil Hamilton, Anne Cornwall,
1925: [12.07] That Royle Girl (Produkce), Režie D.W. Griffith, with Carol Dempster, W.C. Fields, James Kirkwood,
1925: [11.15] Lord Jim (Produkce), Režie Victor Fleming, with Percy Marmont, Shirley Mason, Noah Beery,
1925: [] Stage Struck (Produkce), Režie Allan Dwan, with Gertrude Astor, Marguerite Evans, Lawrence Gray,
1925: [] The Street of forgotten men (Produkce), Režie Herbert Brenon, with Louise Brooks, Percy Marmont, Neil Hamilton,
1925: [] The American Venus (Produkce), Režie Frank Tuttle, with Edna May Oliver, Louise Brooks, Esther Ralston,
1925: [] In the Name of Love (Produkce), Režie Howard Higgin, with Ricardo Cortez, Greta Nissen, Wallace Beery,
1925: [05.04] Any Woman (Produkce), Režie Henry King, with Donald Reed, George Periolat, ,
1925: [04.06] Code of the West (Produkce), Režie William K. Howard, with Owen Moore, Constance Bennett, Mabel Ballin,
1925: [03.17] Dressmaker from Paris (Produkce), Režie Paul Bern, with Leatrice Joy, Ernest Torrence, Allan Forrest,
1925: [03.01] The Thundering Herd (Produkce), Režie William K. Howard, with Jack Holt, Lois Wilson, Noah Beery,
1925: [01.05] East of Suez (Produkce), Režie Raoul Walsh, with Pola Negri, Edmund Lowe, Rockliffe Fellowes,
1924: [12.22] Argentine Love (Produkce), Režie Allan Dwan, with Bebe Daniels, Ricardo Cortez, James Rennie,
1924: [11.03] Merton of the Movies (Produkce), Režie James Cruze, with , Viola Dana, Charles Sellon,
1924: [10.19] The Border Legion (Produkce), Režie William K. Howard, with Antonio Moreno, Helene Chadwick, Rockliffe Fellowes,
1924: [10.13] Dangerous Money (Produkce), Režie Frank Tuttle, with Bebe Daniels, Tom Moore, William Powell,
1924: [10.13] Open All Night (Produkce), Režie Paul Bern, with Viola Dana, Jetta Goudal, Adolphe Menjou,
1924: [08.17] (Produkce), Režie Victor Fleming, with Jack Holt, Norma Shearer, Charles Clary,
1924: [] Peter Pan (Produkce), Režie Herbert Brenon, with Mary Brian, Betty Bronson, Cyril Chadwick,
1924: [] Manhandled (Produkce), Režie Allan Dwan, with Arthur Housman, Ian Keith, Paul McAllisher,
1924: [] Code of the Sea (Produkce), Režie Victor Fleming, with Rod La Rocque, Jacqueline Logan, George Fawcett,
1924: [04.06] The Moral Sinner (Produkce), Režie Ralph Ince, with Dorothy Dalton, James Rennie, Alphonse Ethier,
1923: [01.06] West of the Water Tower (Produkce), Režie Rollin S. Sturgeon, with , May McAvoy, Ernest Torrence,
1923: [12.16] The Call of the Canyon (Produkce), Režie Victor Fleming, with Richard Dix, Lois Wilson, Marjorie Daw,
1923: [10.25] The Light That Failed (Produkce), Režie George Melford, with Jacqueline Logan, Percy Marmont, David Torrence,
1923: [10.21] Zaza (Produkce), Režie Allan Dwan, with Gloria Swanson, H.B. Warner, Ferdinand Gottschalk,
1923: [10.07] The Spanish Dancer (Produkce), Režie Herbert Brenon, with Pola Negri, Antonio Moreno, Wallace Beery,
1923: [09.24] Adam's Rib (Produkce), Režie Cecil B. DeMille, with Milton Sills, Elliott Dexter, Theodore Kosloff,
1923: [/ /1] Bella Donna (Produkce), Režie George Fitzmaurice, with Macey Harlem, Claude King, Adolphe Menjou,
1923: [] The Ten Commandments (Produkce), Režie Cecil B. DeMille, with Theodore Roberts, Charles De Rochefort, ,
1923: [] To the last Man (Produkce), Režie Victor Fleming, with Richard Dix, Lois Wilson, Noah Beery,
1923: [] The Glimpses of the Moon (Produkce), Režie Allan Dwan, with Nita Naldi, Robert Lee Keeling, Fred Hadley,
1923: [03.16] The covered wagon (Produkce), Režie James Cruze, with J. Warren Kerrigan, Lois Wilson, Alan Hale,
1922: [11.19] Anna Ascends (Produkce), Režie Victor Fleming, with Alice Brady, Robert Ellis, David Powell,
1922: [11.12] The young Rajah (Produkce), Režie Philip Rosen, with Rudolph Valentino, Wanda Hawley, Pat Moore,
1922: [10.15] The Cowboy and the Lady (Produkce), Režie Charles Maigne, with Mary Miles Minter, Tom Moore, Viora Daniel,
1922: [10.08] The Face in the Fog (Distribution), Režie Alan Crosland, with Lionel Barrymore, Seena Owen, Lowell Sherman,
1922: [08.05] Blood and Sand (Produkce), Režie Fred Niblo, with Rudolph Valentino, Lila Lee, Nita Naldi,
1922: [] Singed Wings (Produkce), Režie Penrhyn Stanlaws, with Conrad Nagel, Mabel Trunnelle, Bebe Daniels,
1922: [08.07] The Young Diana (Distribution), Režie Albert Capellani, Robert G. Vignola, with Marion Davies, Maclyn Arbuckle, Forrest Stanley,
1922: [05.07] Beyond the rocks (Produkce), Režie Sam Wood, with Gloria Swanson, Rudolph Valentino, Edythe Chapman,
1922: [04.16] Is Matrimony a Failure? (Produkce), Režie James Cruze, with T. Roy Barnes, Lila Lee, Lois Wilson,
1922: [04.02] The Green Temptation (Produkce), Režie William Desmond Taylor, with Betty Compson, Mahlon Hamilton, Theodore Kosloff,
1922: [03.18] Beauty's Worth (Distribution), Režie Robert G. Vignola, with Marion Davies, Forrest Stanley, June Elvidge,
1922: [02.00] Her Husband's Trademark (Produkce), Režie Sam Wood, with Gloria Swanson, Richard Wayne, Stuart Holmes,
1921: [11.13] Don't Tell Everything (Produkce), Režie Sam Wood, with Wallace Reid, Gloria Swanson, Elliott Dexter,
1921: [10.30] Ladies Must Live (Distribution), Režie George Loane Tucker, with Robert Ellis, Mahlon Hamilton, Betty Compson,
1921: [] The Affairs of Anatol (Produkce), Režie Cecil B. DeMille, with Alma Bennett, Monte Blue, Elliott Dexter,
1921: [] The charm school (Produkce), Režie James Cruze, with Kate Toncray, Wallace Reid, Minna Redman,
1921: [] The Call of the North (Produkce), Režie Joseph Henabery, with Noah Beery jr., Madge Bellamy, Helen Ferguson,
1921: [] Miss Lulu Bett (Produkce), Režie William C. de Mille, with Lois Wilson, Peaches Jackson, Ethel Wales,
1921: [] The Gilded Lily (Produkce), Režie Robert Z. Leonard, with Mae Murray, Lowell Sherman, Jason Robards sr.,
1921: [06.19] The Bronze Bell (Distribution), Režie James W. Horne, with Courtenay Foote, , John Davidson,
1921: [03.27] Sentimental Tommy (Produkce), Režie John S. Robertson, with , Harry Coleman, Kate Davenport,
1921: [03.13] The Faith Healer (Produkce), Režie George Melford, with Milton Sills, Ann Forrest, Fontaine La Rue,
1921: [01.30] Frontier of the Stars (Produkce), Režie Charles Maigne, with Thomas Meighan, Faire Binney, Alphonse Ethier,
1921: [01.21] Forbidden Fruit (Produkce), Režie Cecil B. DeMille, with Agnes Ayres, Clarence Burton, Theodore Roberts,
1921: [] Forever (Produkce), Režie George Fitzmaurice, with Wallace Reid, Elsie Ferguson, Montagu Love,
1920: [11.14] Always Audacious (Produkce), Režie James Cruze, with Wallace Reid, Margaret Loomis, Clarence Geldart,
1920: [10.10] Deep waters (Produkce), Režie Maurice Tourneur, with Rudolf Christians, Barbara Bedford, John Gilbert,
1920: [10.10] Behold My Wife (Produkce), Režie George Melford, with Mabel Julienne Scott, Milton Sills, Winter Hall,
1920: [08.01] The Fighting Chance (Produkce: 1), Režie Charles Maigne, with Anna Q. Nilsson, Conrad Nagel, Clarence Burton,
1920: [] The Amateur Wife (Produkce), Režie Edward Dillon, with Irene Castle, William P. Carleton, Arthur Rankin,
1920: [06.27] You wouldn't believe it (Distribution), Režie Earl C. Kenton, with Marie Prevost, James Finlayson, Heinie Conklin,
1920: [06.00] Below the Surface (Distribution), Režie Irving Willat, with Hobart Bosworth, Grace Darmond, Lloyd Hughes,
1920: [03.18] Dr. Jekyll and Mr. Hyde (Produkce), Režie John S. Robertson, with John Barrymore, Brandon Hurst, Martha Mansfield,
1920: [03.14] Mary Ellen Comes to Town (Distribution), Režie Elmer Clifton, with Dorothy Gish, Kate Bruce, Ralph Graves,
1920: [03.14] My Lady's Garter (Distribution), Režie Maurice Tourneur, with Wyndham Standing, Sylvia Breamer, Holmes Herbert,
1920: [02.29] Huckleberry Finn (Produkce), Režie William Desmond Taylor, with Lewis Sargent, Katherine Griffith, Martha Mattox,
1920: [01.25] The Copperhead (Produkce), Režie Charles Maigne, with Lionel Barrymore, William P. Carleton, Francis Joyner,
1920: [01.17] The Thirteenth Commandment (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Ethel Clayton, Charles Meredith, Monte Blue,
1919: [12.28] Wanted: A Husband (Produkce), Režie Lawrence C. Windom, with Billie Burke, James Crane, ,
1919: [12.21] A Girl Named Mary (Produkce), Režie Walter Edwards, with Marguerite Clark, Kathlyn Williams, Wallace MacDonald,
1919: [12.14] Behind the door (Distribution), Režie Irving Willat, with Hobart Bosworth, Jane Novak, Wallace Beery,
1919: [12.07] More Deadly Than the Male (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Ethel Clayton, Edward Coxen, Herbert Heyes,
1919: [12.00] Peg o' My Heart (Produkce), Režie William C. de Mille, with Wanda Hawley, Thomas Meighan, Barbara Castleton,
1919: [11.30] Hawthorne of the U.S.A. (Produkce), Režie James Cruze, with Wallace Reid, Lila Lee, Harrison Ford,
1919: [11.23] The Invisible Bond (Produkce), Režie Charles Maigne, with Irene Castle, Huntley Gordon, Claire Adams,
1919: [11.09] What Every Woman Learns (Distribution), Režie Fred Niblo, with Enid Bennett, Milton Sills, Irving Cummings,
1919: [11.02] Turning the Tables (Distribution), Režie Elmer Clifton, with Dorothy Gish, Raymond Cannon, George Fawcett,
1919: [11.02] The Teeth of the Tiger (Produkce), Režie Chester Withey, with Marguerite Courtot, David Powell, Templar Saxe,
1919: [11.02] (Distribution), Režie Joseph De Grasse, with Dorothy Dalton, Robert Elliott, Macey Harlam,
1919: [10.26] (Distribution), Režie Erle C. Kenton, Ray Grey, with Ben Turpin, Charles Murray, Phyllis Haver,
1919: [10.16] His Official Fiancée (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Vivian Martin, Forrest Stanley, Vera Sisson,
1919: [10.12] The Grim Game (Produkce), Režie Irving Willat, with , Ann Forrest, Thomas Jefferson,
1919: [10.05] In Mizzoura (Produkce), Režie Hugh Ford, with Robert Warwick, Robert Cain, Noah Beery,
1919: [09.21] Stepping Out (Distribution), Režie Fred Niblo, with Enid Bennett, Niles Welch, Julia Faye,
1919: [09.14] The Third Kiss (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Vivian Martin, Harrison Ford, Robert Ellis,
1919: [08.31] The Valley of the Giants (Produkce), Režie James Cruze, with Wallace Reid, Grace Darmond, William Brunton,
1919: [08.31] (Distribution), Režie Edward F. Cline, Ray Hunt, with Ben Turpin, Marie Prevost, Heinie Conklin,
1919: [08.26] The Miracle Man (Distribution), Režie George Loane Tucker, with Lon Chaney, Betty Compson, Joseph J. Dowling,
1919: [08.24] The Heart of Youth (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Lila Lee, Tom Forman, Buster Irving,
1919: [08.24] Nobody Home (Distribution), Režie Elmer Clifton, with Dorothy Gish, Ralph Graves, Raymond Cannon,
1919: [08.17] (Distribution), Režie F. Richard Jones, with Charles Murray, Charlotte Mineau, James Finlayson,
1919: [08.17] (Produkce), Režie Donald Crisp, with Bryant Washburn, Lois Wilson, Theodore Roberts,
1919: [08.10] The Virtuous Thief (Distribution), Režie Fred Niblo, with Enid Bennett, Niles Welch, Lloyd Hughes,
1919: [07.20] Rose o' the River (Produkce), Režie Robert Thornby, with Lila Lee, Darrell Foss, George Fisher,
1919: [07.13] The Love Burglar (Produkce), Režie James Cruze, with Wallace Reid, Anna Q. Nilsson, Raymond Hatton,
1919: [07.20] Louisiana (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Vivian Martin, Robert Ellis, Noah Beery,
1919: [/ /1] Backstage (Produkce), Režie Roscoe 'Fatty' Arbuckle, with Roscoe 'Fatty' Arbuckle, Jack Coogan sr., Buster Keaton,
1919: [] The Hayseed (Produkce), Režie Roscoe 'Fatty' Arbuckle, with Roscoe 'Fatty' Arbuckle, Jack Coogan sr., Buster Keaton,
1919: [/ /1] The Garage (Produkce), Režie Roscoe 'Fatty' Arbuckle, with Roscoe 'Fatty' Arbuckle, Jack Coogan sr., Buster Keaton,
1919: [] Jane Goes A' Wooing (Produkce), Režie George Melford, with Lila Lee, Ida Mae McKenzien, Ella McKenzie,
1919: [06.29] The Avalanche (Produkce), Režie George Fitzmaurice, with Elsie Ferguson, Lumsden Hare, Zeffie Tilbury,
1919: [06.22] A Daughter of the Wolf (Produkce), Režie Irving V. Willat, with Lila Lee, Elliott Dexter, Clarence Geldart,
1919: [06.15] Secret Service (Produkce), Režie Hugh Ford, with Robert Warwick, Wanda Hawley, Theodore Roberts,
1919: [06.15] Square Deal Sanderson (Distribution), Režie William S. Hart, Lambert Hillyer, with William S. Hart, Ann Little, Frank Whitson,
1919: [06.15] You're Fired (Produkce), Režie James Cruze, with Wallace Reid, Wanda Hawley, Henry Woodward,
1919: [06.08] An Innocent Adventuress (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Vivian Martin, Lloyd Hughes, Edythe Chapman,
1919: [06.08] The Woman Thou Gavest Me (Produkce), Režie Hugh Ford, with Fritzi Brunette, Katherine Griffith, Jack Holt,
1919: [06.01] (Produkce), Režie Donald Crisp, with Bryant Washburn, Shirley Mason, Adele Farrington,
1919: [05.25] The Haunted Bedroom (Distribution), Režie Fred Niblo, with Enid Bennett, Dorcas Matthews, Jack Nelson,
1919: [05.18] The Woman Next Door (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Ethel Clayton, Emory Johnson, Noah Beery,
1919: [05.18] The Lady of Red Butte (Distribution), Režie Victor Schertzinger, with Dorothy Dalton, Thomas Holding, Tully Marshall,
1919: [05.11] When love is blind (Distribution), Režie Edward F. Cline, with Ben Turpin, Chester Conklin, Marie Prevost,
1919: [05.11] The Home Town Girl (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Vivian Martin, Ralph Graves, Lee Phelps,
1919: [04.27] Rustling a Bride (Produkce), Režie Irving V. Willat, with Lila Lee, Monte Blue, Lee Shumway,
1919: [04.27] The Law of Men (Distribution), Režie Fred Niblo, with Enid Bennett, Niles Welch, Andrew Robson,
1919: [04.27] For Better, for Worse (Produkce), Režie Cecil B. DeMille, with Elliott Dexter, Tom Forman, Gloria Swanson,
1919: [04.27] (Produkce), Režie James Cruze, with Wallace Reid, Ann Little, Theodore Roberts,
1919: [04.23] Let's Elope (Produkce), Režie John S. Robertson, with Marguerite Clark, Frank Mills, Gaston Glass,
1919: [04.06] The Test of Honor (Produkce), Režie John S. Robertson, with John Barrymore, Constance Binney, Marcia Manon,
1919: [04.06] Peppy Polly (Distribution), Režie Elmer Clifton, with Dorothy Gish, Richard Barthelmess, Edward Peil,
1919: [03.30] Good Gracious, Annabelle (Produkce), Režie George Melford, with Billie Burke, Herbert Rawlinson, ,
1919: [03.23] Partners Three (Distribution), Režie Fred Niblo, with Enid Bennett, Casson Ferguson, J.P. Lockney,
1919: [03.16] The marriage price (Produkce), Režie Émile Chautard, with Elsie Ferguson, Wyndham Standing, Lionel Atwill,
1919: [03.16] The Poppy Girl's Husband (Distribution), Režie William S. Hart, Lambert Hillyer, with William S. Hart, Juanita Hansen, Walter Long,
1919: [03.09] The Poor Boob (Produkce), Režie Donald Crisp, with Bryant Washburn, Wanda Hawley, Richard Rosson,
1919: [03.02] Puppy Love (Produkce), Režie Roy William Neill, with Josephine Crowell, Helen Dunbar, Emily Gerdes,
1919: [02.23] East Lynne with variations (Distribution), Režie Edward F. Cline, with Ben Turpin, Marie Prevost, Heinie Conklin,
1919: [02.23] Happy Though Married (Distribution), Režie Fred Niblo, with Enid Bennett, Hallam Cooley, Charles K. French,
1919: [02.23] Paid in Full (Produkce), Režie Émile Chautard, with Pauline Frederick, Robert Cain, Wyndham Standing,
1919: [02.23] The Winning Girl (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Shirley Mason, Theodore Roberts, Harold Goodwin,
1919: [02.23] Maggie Pepper (Produkce), Režie Chester Withey, with Ethel Clayton, Elliott Dexter, Winifred Greenwood,
1919: [02.16] You Never Saw Such a Girl (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Vivian Martin, Harrison Ford, Mayme Kelso,
1919: [02.16] Mrs. Wiggs of the Cabbage Patch (Produkce), Režie Hugh Ford, with Marguerite Clark, Mary Carr, Vivia Ogden,
1919: [02.09] The Two Brides (Produkce), with Edward José, Lina Cavalieri, Courtenay Foote,
1919: [02.02] Here Comes the Bride (Produkce), Režie John S. Robertson, with John Barrymore, Frank Losee, Faire Binney,
1919: [01.30] The End of the Road (Produkce), Režie Edward H. Griffith, with Richard Bennett, Claire Adams, Joyce Fair,
1919: [01.26] The Romance of Happy Valley (Distribution), Režie D.W. Griffith, with Lydia Yeamans Titus, Robert Harron, Kate Bruce,
1919: [01.19] His Parisian Wife (Produkce), Režie Émile Chautard, with Elsie Ferguson, David Powell, Courtenay Foote,
1919: [01.12] The Secret Garden (Produkce), Režie Gustav von Seyffertitz, with Lila Lee, Spottiswoode Aitken, Clarence Geldart,
1919: [01.12] Under the Top (Produkce), Režie Donald Crisp, with , Ella Hall, ,
1919: [01.12] Out of the Shadow (Distribution), Režie Émile Chautard, with Pauline Frederick, Wyndham Standing, Ronald Byram,
1919: [01.12] The Silver King (Produkce), Režie George Irving, with William Faversham, Barbara Castleton, Lawrence Johnson,
1918: [12.29] The Hope Chest (Distribution), Režie Elmer Clifton, with Dorothy Gish, George Fawcett, Richard Barthelmess,
1918: [12.29] Little Miss Hoover (Produkce), Režie John S. Robertson, with John J. Williams, Marguerite Clark, Alfred Hickman,
1918: [12.22] The Mystery Girl (Produkce), Režie William C. de Mille, with Ethel Clayton, Henry Woodward, Clarence Burton,
1918: [12.15] The Squaw Man (Produkce), Režie Cecil B. DeMille, with Elliott Dexter, Ann Little, Katherine MacDonald,
1918: [12.08] Arizona (Distribution), Režie Albert Parker, with Douglas Fairbanks, Theodore Roberts, Kate Price,
1918: [12.08] Under the Greenwood Tree (Produkce), Režie Émile Chautard, with Elsie Ferguson, Eugene O'Brien, Edmund Burns,
1918: [12.01] Fuss and Feathers (Distribution), Režie Fred Niblo, with Enid Bennett, Douglas MacLean, J.P. Lockney,
1918: [11.24] A Daughter of the Old South (Produkce), Režie Émile Chautard, with Pauline Frederick, Pedro de Cordoba, ,
1918: [11.24] Women's Weapons (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Ethel Clayton, Elliott Dexter, Vera Doria,
1918: [11.17] The Make-Believe Wife (Produkce), Režie John S. Robertson, with Billie Burke, Alfred Hickman, Ida Darling,
1918: [10.27] When Do We Eat? (Distribution), Režie Fred Niblo, with Enid Bennett, Albert Ray, Gertrude Claire,
1918: [10.20] A Woman of Impulse (Produkce), Režie Edward José, with Lina Cavalieri, Gertrude Robinson, Raymond Bloomer,
1918: [10.06] Such a Little Pirate (Produkce), Režie George Melford, with Lila Lee, Theodore Roberts, Harrison Ford,
1918: [10.05] His Extra Bit (Produkce), Režie Frank Lloyd, with Wallace Reid, Dorothy Davenport, Wallace Reid jr.,
1918: [09.29] The Goat (Produkce), Režie Donald Crisp, with , Fanny Midgley, Charles McHugh,
1918: [09.29] Battling Jane (Distribution), Režie Elmer Clifton, with Dorothy Gish, May Hall, Katherine MacDonald,
1918: [09.22] Her Country First (Produkce), Režie James Young, with Vivian Martin, John Cossar, Florence Oberle,
1918: [09.22] Out of a Clear Sky (Produkce), Režie Marshall Neilan, with Marguerite Clark, Thomas Meighan, E.J. Ratcliffe,
1918: [09.15] Vive la France! (Distribution), Režie Roy William Neill, with Dorothy Dalton, Edmund Lowe, Fred Starr,
1918: [09.08] The Girl Who Came Back (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Ethel Clayton, Elliott Dexter, Theodore Roberts,
1918: [09.02] Romance and Brass Tacks (Distribution), Režie Martin Justice, with Claire Adams, Harold Foshay, Olin Howland,
1918: [09.01] The Cruise of the Make-Believes (Produkce), Režie George Melford, with Lila Lee, Harrison Ford, Raymond Hackett,
1918: [08.26] The Marriage Ring (Distribution), Režie Fred Niblo, with Enid Bennett, Thomas H. Ince Corporation, Jack Holt,
1918: [08.26] Coals of Fire (Produkce), Režie Victor Schertzinger, with Enid Bennett, Melbourne MacDowell, William Elmer,
1918: [08.25] The Hun within (Distribution), Režie Chester Withey, with Dorothy Gish, George Fawcett, Charles K. Gerrard,
1918: [08.25] On the Quiet (Produkce), Režie Chester Withey, with John Barrymore, Lois Meredith, Frank Losee,
1918: [08.18] Heart of the Wilds (Produkce), Režie Marshall Neilan, with Elsie Ferguson, Thomas Meighan, Joseph W. Smiley,
1918: [08.11] The Great Love (Distribution), Režie D.W. Griffith, with George Fawcett, Lillian Gish, Robert Harron,
1918: [08.04] Fedora (Produkce), Režie Edward José, with Pauline Frederick, Alfred Hickman, Jere Austin,
1918: [08.03] Riddle Gawne (Distribution), Režie William S. Hart, Lambert Hillyer, with William S. Hart, Katherine MacDonald, Lon Chaney,
1918: [07.28] Bound in Morocco (Distribution), Režie Allan Dwan, with Douglas Fairbanks, Pauline Curley, Edythe Chapman,
1918: [07.28] A Nine O'Clock Town (Produkce), Režie Victor Schertzinger, with Charles Ray, Jane Novak, Otto Hoffman,
1918: [07.15] The City of Dim Faces (Produkce), Režie George Melford, with Sessue Hayakawa, Doris Pawn, Marin Sais,
1918: [07.15] Uncle Tom's Cabin (Produkce), Režie J. Searle Dawley, with Marguerite Clark, Sam Hardy, Jack W. Johnston,
1918: [07.14] Sandy (Produkce), Režie George Melford, with Jack Pickford, Louise Huff, James Neill,
1918: [07.14] The Vamp (Distribution), Režie Jerome Storm, with Enid Bennett, Douglas MacLean, Charles K. French,
1918: [07.08] Good Night, Nurse! (Produkce), Režie Roscoe 'Fatty' Arbuckle, with Roscoe 'Fatty' Arbuckle, Joe Bordeaux, Buster Keaton,
1918: [07.07] The Danger Mark (Produkce), Režie Hugh Ford, with Elsie Ferguson, Mahlon Hamilton, Crauford Kent,
1918: [] Say, young fellow! (Distribution), Režie Joseph Henabery, with Douglas Fairbanks, Marjorie Daw, Frank Campeau,
1918: [] We Can't Have Everything (Distribution), Režie Cecil B. DeMille, with Kathlyn Williams, Elliott Dexter, Wanda Hawley,
1918: [06.30] The Claws of the Hun (Distribution), Režie Victor Schertzinger, with Charles Ray, Jane Novak, Robert McKim,
1918: [06.23] Her Final Reckoning (Produkce), Režie Émile Chautard, with Pauline Frederick, John Miltern, Robert Cain,
1918: [06.16] Missing (Distribution), Režie James Young, with Thomas Meighan, Sylvia Breamer, Robert Gordon,
1918: [06.16] The Bravest Way (Produkce), Režie George Melford, with Sessue Hayakawa, Florence Vidor, Tsuru Aoki,
1918: [06.09] Hit-the-Trail Holliday (Produkce), Režie Marshall Neilan, with George M. Cohan, Marguerite Clayton, Robert Broderick,
1918: [06.02] Prunella (Produkce), Režie Maurice Tourneur, with Isabel Berwin, Nora Cecil, Marguerite Clark,
1918: [05.27] His Own Home Town (Produkce), Režie Victor Schertzinger, with Charles Ray, Katherine MacDonald, Charles K. French,
1918: [05.19] Resurrection (Produkce), Režie Edward José, with Pauline Frederick, Robert Elliott, John St. Polis,
1918: [05.12] Moonshine (Produkce), Režie Roscoe 'Fatty' Arbuckle, with Roscoe 'Fatty' Arbuckle, Joe Bordeaux, Charles Dudley,
1918: [06.16] Old Wives for New (Produkce), Režie Cecil B. DeMille, with Elliott Dexter, Florence Vidor, Sylvia Ashton,
1918: [05.06] The White Man's Law (Produkce), Režie James Young, with Sessue Hayakawa, Florence Vidor, Jack Holt,
1918: [05.05] Mile-a-Minute Kendall (Produkce), Režie William Desmond Taylor, with Jack Pickford, Louise Huff, Charles Arling,
1918: [04.28] Let's Get a Divorce (Produkce), Režie Charles Giblyn, with Billie Burke, John Miltern, Pinna Nesbit,
1918: [04.28] The Biggest Show on Earth (Distribution), Režie Jerome Storm, with Enid Bennett, Bliss Chevalier, Ethel Lynne,
1918: [04.22] Rich Man, Poor Man (Produkce), Režie J. Searle Dawley, with Marguerite Clark, Richard Barthelmess, George Backus,
1918: [04.14] The Lie (Produkce), Režie J. Searle Dawley, with Elsie Ferguson, David Powell, ,
1918: [04.14] Unclaimed Goods (Produkce), Režie Rollin S. Sturgeon, with Vivian Martin, Harrison Ford, Casson Ferguson,
1918: [04.01] The Honor of His House (Produkce), Režie William C. de Mille, with Sessue Hayakawa, Florence Vidor, Jack Holt,
1918: [03.31] The Blue Bird (Produkce: (AKA Famous Players-Lasky Corporation) ), Režie Maurice Tourneur, with Tula Belle, Robin Macdougall, Edwin E. Reed,
1918: [03.31] The Family Skeleton (Distribution), Režie Victor Schertzinger, Jerome Storm, with Charles Ray, Sylvia Breamer, Andrew Arbuckle,
1918: [03.28] The Whispering Chorus (Produkce), Režie Cecil B. DeMille, with Raymond Hatton, Kathlyn Williams, Edythe Chapman,
1918: [03.25] La Tosca (Produkce), Režie Edward José, with Pauline Frederick, Frank Losee, ,
1918: [03.25] Naughty, Naughty! (Distribution), Režie Jerome Storm, with Enid Bennett, Earle Rodney, Marjorie Bennett,
1918: [03.18] The Bell Boy (Produkce), Režie Roscoe 'Fatty' Arbuckle, with Roscoe 'Fatty' Arbuckle, Buster Keaton, Al St. John,
1918: [03.12] Hearts of the World (Produkce), Režie D.W. Griffith, with Lillian Gish, Robert Harron, Adolphe Lestina,
1918: [03.11] Sunshine Nan (Produkce), Režie Charles Giblyn, with Ann Pennington, Richard Barthelmess, Johnny Hines,
1918: [03.04] Eve's Daughter (Produkce), Režie James Kirkwood, with Billie Burke, Thomas Meighan, Lionel Atwill,
1918: [03.04] Huck and Tom (Produkce), Režie William Desmond Taylor, with Jack Pickford, Robert Gordon, George Hackathorne,
1918: [02.25] Headin' South (Distribution), Režie Allan Dwan, Arthur Rosson, with Douglas Fairbanks, Frank Campeau, Katherine MacDonald,
1918: [02.25] One More American (Distribution), Režie William C. de Mille, with George Beban, Marcia Manon, Mae Giraci,
1918: [02.18] The Song of Songs (Produkce), Režie Joseph Kaufman, with Elsie Ferguson, Frank Losee, Crauford Kent,
1918: [02.18] The Hidden Pearls (Distribution: (A Paramount Feature)), Režie George Melford, with Sessue Hayakawa, Margaret Loomis, Florence Vidor,
1918: [02.18] The Keys of the Righteous (Distribution), Režie Jerome Storm, with Enid Bennett, Earle Rodney, George Nichols,
1918: [02.04] A Petticoat Pilot (Distribution), Režie Rollin S. Sturgeon, with Vivian Martin, Theodore Roberts, James Neill,
1918: [01.27] Flare-Up Sal (Distribution), Režie Roy William Neill, with Dorothy Dalton, Thurston Hall, William Conklin,
1918: [01.26] The Spirit of '17 (Distribution), Režie William Desmond Taylor, with Jack Pickford, Clarence Geldart, Edythe Chapman,
1918: [01.21] Rimrock Jones (Distribution), Režie Donald Crisp, with Wallace Reid, Ann Little, Charles Ogle,
1918: [01.07] Rose of the World (Produkce), Režie Maurice Tourneur, with Elsie Ferguson, Wyndham Standing, Percy Marmont,
1918: [01.07] Mrs. Dane's Defense (Distribution), Režie Hugh Ford, with Pauline Frederick, Frank Losee, Leslie Austin,
1918: [01.01] Wolves of the Rail (Distribution), Režie William S. Hart, with William S. Hart, Vola Vale, C. Norman Hammond,
1918: [06.09] A Doll's House (Produkce), Režie Maurice Tourneur, with Elsie Ferguson, Holmes Herbert, Alex Shannon,
1917: [12.30] A modern musketeer (Distribution), Režie Allan Dwan, with Douglas Fairbanks, Marjorie Daw, Kathleen Kirkham,
1917: [12.24] Love Letters (Distribution), Režie Roy William Neill, with Dorothy Dalton, William Conklin, Dorcas Matthews,
1917: [12.17] Nan of Music Mountain (Distribution), Režie George Melford, Cecil B. DeMille, with Wallace Reid, Ann Little, Theodore Roberts,
1917: [12.10] The Land of Promise (Distribution), Režie Joseph Kaufman, with Billie Burke, Thomas Meighan, Helen Tracy,
1917: [12.09] The Eternal Temptress (Distribution), Režie Émile Chautard, with Lina Cavalieri, Elliott Dexter, Mildred Conselman,
1917: [12.03] The Secret Game (Distribution), Režie William C. de Mille, with Jack Holt, Florence Vidor, Mayme Kelso,
1917: [11.26] The Silent Man (Distribution), Režie William S. Hart, with William S. Hart, Vola Vale, Robert McKim,
1917: [11.19] The Judgement House (Distribution), Režie J. Stuart Blackton, with Violet Heming, Wilfred Lucas, Conway Tearle,
1917: [11.18] Are Waitresses Safe? (Distribution), Režie Victor Heerman, Hampton Del Ruth, with Louise Fazenda, Ben Turpin, Slim Summerville,
1917: [11.05] The Hungry Heart (Distribution), Režie Robert G. Vignola, with Pauline Frederick, Howard Hall, Robert Cain,
1917: [10.28] Bab's Burglar (Distribution), Režie J. Searle Dawley, with Marguerite Clark, Leone Morgan, Richard Barthelmess,
1917: [10.21] The Price Mark (Distribution), Režie Roy William Neill, with Dorothy Dalton, William Conklin, Thurston Hall,
1917: [10.15] The Call of the East (Distribution), Režie George Melford, with Sessue Hayakawa, Tsuru Aoki, Jack Holt,
1917: [10.14] Arms and the Girl (Distribution), Režie Joseph Kaufman, with Billie Burke, Thomas Meighan, ,
1917: [10.13] The Sunset Trail (Distribution), Režie George Melford, with Henry A. Barrows, William Elmer, Harrison Ford,
1917: [10.01] Ghost House (Distribution), Režie William C. de Mille, with Jack Pickford, Louise Huff, Olga Grey,
1917: [10.00] All-Star Production of Patriotic Episodes for the Second Liberty Loan (Distribution), Režie Marshall Neilan, with William S. Hart, Theodore Roberts, Mary Pickford,
1917: [09.16] Double Crossed (Distribution), Režie Robert G. Vignola, with Pauline Frederick, Crauford Kent, Riley Hatch,
1917: [09.10] The Hostage (Distribution), Režie Robert Thornby, with Wallace Reid, Dorothy Abril, Gertrude Short,
1917: [08.19] Hashimura Togo (Distribution), Režie William C. de Mille, with Sessue Hayakawa, Florence Vidor, Mabel Van Buren,
1917: [07.19] The Cook of Canyon Camp (Distribution), Režie Donald Crisp, with George Beban, Monroe Salisbury, Florence Vidor,
1917: [07.16] What Money Can't Buy (Distribution), Režie Lou Tellegen, with Jack Pickford, Louise Huff, Theodore Roberts,
1917: [07.12] Forbidden Paths (Distribution), Režie Robert Thornby, with Vivian Martin, Sessue Hayakawa, Tom Forman,
1917: [06.11] The Jaguar's Claws (Distribution), Režie Marshall Neilan, with Sessue Hayakawa, Fritzi Brunette, Tom Moore,
1917: [05.10] The Silent Partner (Distribution), Režie Marshall Neilan, with Blanche Sweet, Thomas Meighan, Henry Hebert,
1917: [05.03] Sacrifice (Distribution), Režie Frank Reicher, with Margaret Illington, Jack Holt, Winter Hall,
1917: [04.26] The Girl at Home (Distribution), Režie Marshall Neilan, with Vivian Martin, Jack Pickford, James Neill,
1917: [04.23] The Valentine Girl (Distribution), Režie J. Searle Dawley, with Marguerite Clark, Frank Losee, Richard Barthelmess,
1917: [04.15] Sleeping Fires (Distribution), Režie Hugh Ford, with Pauline Frederick, Maurice Steuart, Helen Dahl,
1917: [04.12] The Tides of Barnegat (Distribution), Režie Marshall Neilan, with Blanche Sweet, Elliott Dexter, Tom Forman,
1917: [03.26] The Bottle Imp (Distribution), Režie Marshall Neilan, with Sessue Hayakawa, , H Komshi,
1917: [03.11] Sapho (Distribution), Režie Hugh Ford, with Pauline Frederick, John St. Polis, Pedro de Cordoba,
1917: [02.05] Each to his kind (Distribution), Režie Edward J. Le Saint, with Sessue Hayakawa, Tsuru Aoki, Vola Vale,
1917: [01.21] Lost and Won (Distribution), Režie Frank Reicher, Cecil B. DeMille, with Marie Doro, Elliott Dexter, Carl Stockdale,
1916: [11.02] Seventeen (Distribution), Režie Robert G. Vignola, with Louise Huff, Jack Pickford, Winifred Allen,
1916: [10.12] Her Father's Son (Distribution), Režie William Desmond Taylor, with Vivian Martin, Gayne Whitman, Herbert Standing,
1916: [10.01] The Lash (Distribution), Režie James Young, with Marie Doro, Elliott Dexter, James Neill,
1916: [09.10] The Reward of Patience (Distribution), Režie Robert G. Vignola, with Louise Huff, John Bowers, Lottie Pickford,
1916: [09.07] The Big Sister (Distribution), Režie John B. O'Brien, with Harry C. Browne, Armand Cortes, Ida Darling,
1916: [08.31] Each Pearl a Tear (Distribution), Režie George Melford, with Fannie Ward, Charles Clary, Jack Dean,
1916: [08.13] The Stronger Love (Distribution), Režie Frank Lloyd, with Vivian Martin, Edward Peil, Frank Lloyd,
1916: [08.06] The Woman in the Case (Produkce), Režie Hugh Ford, Allan Curtis, with Pauline Frederick, Marie Chambers, Alan Hale,
1916: [07.30] Hulda from Holland (Produkce), Režie John B. O'Brien, with Mary Pickford, Frank Losee, John Bowers,
1916: [07.30] Common Ground (Distribution), Režie William C. de Mille, with Marie Doro, Thomas Meighan, Theodore Roberts,
1916: [07.23] An International Marriage (Distribution), Režie Frank Lloyd, with Rita Jolivet, Marc Robbins, Elliott Dexter,
1916: [07.17] The Dream Girl (Distribution), Režie Cecil B. DeMille, with Mae Murray, Theodore Roberts, Earle Foxe,
1916: [07.16] Davy Crockett (Distribution), Režie William Desmond Taylor, with Dustin Farnum, , ,
1916: [07.09] The Selfish Woman (Distribution), Režie E. Mason Hopper, with Wallace Reid, Cleo Ridgely, Edythe Chapman,
1916: [06.29] The American Beauty (Distribution), Režie William Desmond Taylor, with Myrtle Stedman, Elliott Dexter, Howard Davies,
1916: [06.04] A Gutter Magdalene (Distribution), Režie George Melford, with Fannie Ward, Jack Dean, Charles West,
1916: [05.28] The Thousand-Dollar Husband (Distribution), Režie James Young, with Blanche Sweet, Theodore Roberts, Tom Forman,
1916: [05.04] The Red Widow (Distribution), Režie James Durkin, with John Barrymore, Flora Zabelle, ,
1916: [04.27] The Moment Before (Distribution), Režie Robert G. Vignola, with Pauline Frederick, Thomas Holding, Frank Losee,
1916: [04.20] The Innocent Lie (Produkce), Režie Sidney Olcott, with , Jack J. Clark, J. Morris Foster,
1916: [03.26] Audrey (Produkce), Režie Robert G. Vignola, with Pauline Frederick, Charles Waldron, Mady Christians,
1916: [03.23] The Saleslady (Distribution), Režie Frederick A. Thomson, with Hazel Dawn, Irving Cummings, ,
1916: [03.20] The Lost Bridegroom (Distribution), Režie James Kirkwood, with John Barrymore, Katherine Corri Harris, Ida Darling,
1916: [03.02] Poor Little Peppina (Distribution), Režie Sidney Olcott, with Mary Pickford, Eugene O'Brien, ,
1916: [02.27] Diplomacy (Distribution), Režie Sidney Olcott, with Marie Doro, Elliott Dexter, Edith Campbell,
1916: [02.20] The Blacklist (Distribution), Režie William C. de Mille, with Blanche Sweet, Charles Clary, Ernest Joy,
1916: [02.06] Madame la Presidente (Distribution), Režie Frank Lloyd, with Anna Held, Forrest Stanley, Herbert Standing,
1916: [01.23] The Call of the Cumberlands (Distribution), Režie Frank Lloyd, with Dustin Farnum, , Herbert Standing,
1916: [05.21] Pasquale (Distribution), Režie William Desmond Taylor, with George Beban, Helen Jerome Eddy, Page Peters,
1915: [12.27] Lydia Gilmore (Produkce), Režie Hugh Ford, Edwin S. Porter, with M.W. Rale, Robert Cain, Jack Curtis,
1915: [11.11] The Mummy and the Humming Bird (Distribution), Režie James Durkin, with , Charles Coleman, Arthur Hoops,
1915: [11.15] Bella Donna (Produkce), Režie Hugh Ford, Edwin S. Porter, with Pauline Frederick, Thomas Holding, Julian L'Estrange,
1915: [04.15] May Blossom (Distribution), Režie Allan Dwan, with Gertrude Robinson, Russell Bassett, Donald Crisp,
1915: [04.05] When We Were Twenty-One (Distribution), Režie Hugh Ford, Edwin S. Porter, with William Elliott, Charles Waldron, Marie Empress,
1915: [02.22] David Harum (Produkce), Režie Allan Dwan, with William H. Crane, Harold Lockwood, May Allison,
1915: [02.01] Mistress Nell (Distribution), Režie James Kirkwood, with Mary Pickford, Owen Moore, Arthur Hoops,
1914: [12.21] The Sign of the Cross (Distribution), Režie Frederick A. Thomson, with William Farnum, Rosina Henley, Sheridan Block,
1914: [12.07] The Ghost Breaker (Distribution), Režie Oscar Apfel, Cecil B. DeMille, with H.B. Warner, Rita Stanwood, Theodore Roberts,
1914: [08.10] The Call of the North (Distribution), Režie Oscar Apfel, Cecil B. DeMille, with Robert Edeson, Theodore Roberts, ,
1914: [07.13] The Man on the Box (Distribution), Režie Oscar Apfel, Cecil B. DeMille, with Max Figman, C.F. Le None, Fred Montague,
1914: [06.15] The Only Son (Distribution), Režie Thomas N. Heffron, Oscar Apfel, with Jim Blackwell, A. MacMillan, Thomas W. Ross,
1914: [03.01] A Good Little Devil (Distribution), Režie J. Searle Dawley, with Edwin S. Porter, Mary Pickford, ,
1914: [02.14] Hearts Adrift (Distribution), Režie Edwin S. Porter, with Mary Pickford, Harold Lockwood,
1914: [01.20] The Day of Days (Produkce), Režie Daniel Frohman, with Cyril Scott, , David Wall,

. 2 . 11 . 13 . 20 . 24 . 25 . 32 . 33 . 42 . 51 . 66 . 69 . 76 . 112 . 114 . 120 . 136 . 140 . 142 . 143 . 149 . 155 . 156 . 165 . 174 . 180 . 181 . 184 . 187 . 192 . 197 . 215 . 217 . 226 . 230 . 233 . 247 . 266 . 271 . 272 . 273 . 292 . 311 . 321 . 344 . 350 . 388 . 394 . 395 . 398

Filmografie Famous Players-Lasky Corporation nach Kategorien

Produktion Verleih

Famous Players-Lasky Corporation in other Database records:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Famous Players-Lasky Corporation - KinoTV