William Fildew

Operatőr - USA
Narodil 25. únor 1890 v Michigan, USA
Zemžel 17. červenec 1943 v Los Angeles, California, USA
Also known as : William E. Fildew,

Mini-Biography:
William Fildew was born under the given name William Ewart Fildew on Februar 25, 1890 in Michigan, USA. He was an American Operatőr, known for The Lamb (1915), Double trouble (1915), Reggie mixes in (1916), William Fildew's first movie on record is from 1915. William Fildew died on July 17, 1943 in Los Angeles, California, USA. His last motion picture on file dates from 1925.

William Fildew Filmografie [Auszug]
1925: [12.28] A Daughter of the Sioux (Kamera), Režie Ben F. Wilson, with , Neva Gerber, Robert Walker,
1924: [06.08] The Reckless Age (Kamera), Režie Harry A. Pollard, with Reginald Denny, , John Steppling,
1923: [10.21] The Day of Faith (Kamera), Režie Tod Browning, with Eleanor Boardman, Tyrone Power, Raymond Griffith,
1921: [] Outside the Law (Kamera), Režie Tod Browning, with Lon Chaney, Priscilla Dean, Ralph Lewis,
1920: [03.27] The virgin of Stamboul (Kamera), Režie Tod Browning, with Priscilla Dean, Wheeler Oakman, Wallace Beery,
1919: [12.01] The Pointing Finger (Kamera: (--??--)), Režie Edward A. Kull, with Mary MacLaren, , Carl Stockdale,
1919: [10.05] Bonnie Bonnie Lassie (Kamera), Režie Tod Browning, with Mary MacLaren, Spottiswoode Aitken, Arthur Edmund Carewe,
1919: [06.02] Almost married (Kamera), Režie Charles Swickard, with May Allison, Walter I. Percival, Frank Currier,
1919: [05.04] The red lantern (Zweite Kamera), Režie Albert Capellani, with Alla Nazimova, Margaret McWade, Virginia Ross,
1919: [04.07] The Island of Intrigue (Kamera), Režie Henry Otto, with May Allison, Jack Mower, Frederick Vroom,
1919: [02.24] Peggy Does Her Darndest (Kamera), Režie George D. Baker, with May Allison, Frank Currier, Rosemary Theby,
1918: [12.30] Her Inspiration (Kamera: (AKA William E. Fildew)), Režie Robert Thornby, with May Allison, Herbert Heyes, Charles Edler,
1918: [09.23] The Return of Mary (Kamera: (AKA William E. Fildew)), Režie Wilfred Lucas, with May Allison, Clarence Burton, Claire McDowell,
1918: [05.26] The Fair Pretender (Kamera: (AKA William E. Fildew)), Režie Charles Miller, with Madge Kennedy, Tom Moore, Robert Walker,
1918: [05.13] Cyclone Higgins, D.D. (Kamera), Režie Christy Cabanne, with Francis X. Bushman, Beverly Bayne, ,
1917: [11.15] Draft 258 (Kamera), Režie Christy Cabanne, with Mabel Taliaferro, Walter Miller, ,
1917: [07.30] Miss Robinson Crusoe (Kamera), Režie Christy Cabanne, with Emmy Wehlen, Walter Miller, Harold Entwistle,
1917: [07.16] The Slacker (Kamera: (AKA William E. Fildew) ), Režie Christy Cabanne, with Emily Stevens, Walter Miller, Leo Delaney,
1917: [02.12] One of Many (Kamera), Režie Christy Cabanne, with Frances Nelson, Niles Welch, Mary Mersch,
1917: [01.08] The Great Secret (Kamera), Režie Christy Cabanne, with Francis X. Bushman, Beverly Bayne, Fred R. Stanton,
1916: [07.09] Flirting with fate (Kamera: (AKA William E. Fildew)), Režie Christy Cabanne, with Douglas Fairbanks, Jewel Carmen, Howard Gaye,
1916: [/ /1] Reggie mixes in (Kamera), Režie Christy Cabanne, with Frank Bennett, Joseph Singleton, Allan Sears,
1916: [04.16] Sold for Marriage (Kamera: (AKA William E. Fildew)), Režie Christy Cabanne, with Lillian Gish, Frank Bennett, Walter Long,
1916: [03.05] Daphne and the Pirate (Kamera: (AKA William E. Fildew)), Režie Christy Cabanne, with Lillian Gish, Elliott Dexter, Walter Long,
1916: [04.21] The Danger Game (Kamera), Režie Harry A. Pollard, with Madge Kennedy, Tom Moore, Paul Doucet,
1915: [12.05] Double trouble (Kamera: (AKA William E. Fildew)), Režie Christy Cabanne, with Douglas Fairbanks, Margery Wilson, Richard Cummings,
1915: [11.21] Martyrs of the Alamo (Kamera: (AKA William E. Fildew)), Režie Christy Cabanne, with Allan Sears, Alfred Paget, John T. Dillon,
1915: [09.23] The Lamb (Kamera: (AKA William E. Fildew)), Režie Christy Cabanne, with Douglas Fairbanks, Seena Owen, William Lowery,
1915: [05.27] The Failure (Kamera: (AKA William E. Fildew)), Režie Christy Cabanne, with John Emerson, Juanita Hansen, Allan Sears,
1915: [05.08] The Absentee (Kamera), Režie Christy Cabanne, with Robert Edeson, Allan Sears, Alfred Paget,
1915: [04.08] Enoch Arden (Kamera), Režie Christy Cabanne, D.W. Griffith, with Alfred Paget, Lillian Gish, Wallace Reid,
1915: [03.25] The Lost House (Kamera), Režie Christy Cabanne, with Lillian Gish, Wallace Reid, F.A. Turner,

. 9 . 27

Filmografie William Fildew nach Kategorien

Kamera Zusätzliche Kamera

William Fildew in other Database records: IMDb

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - William Fildew - KinoTV