Hansi Arnstaedt

Portrait Hansi ArnstaedtHerec - Německo
Narodilo 8. prosinec 1878 v Dresden
Zemžel 8. květen 1945 v Berlin
Also known as : Johanna Arnstädt,

Mini-Biography:
Hansi Arnstaedt was born on Dezember 8, 1878 in Dresden. She was a German Herec, known for Hurra, ich bin Papa (1939), Und es leuchtet die Pusta (1932), Liebe muss verstanden sein (1933), Hansi Arnstaedt's first movie on record is from 1912. Hansi Arnstaedt died on May 8, 1945 in Berlin. Her last motion picture on file dates from 1943.

Hansi Arnstaedt Filmografie [Auszug]
1943: [09.24] Tolle Nacht (Herci: Marions Tante), Režie Theo Lingen, with Hilde Classen, Gustav Fröhlich, Marte Harell,
1941: [09.09] Annelie, die Geschichte eines Lebens (Herci), Režie Josef von Baky, with Margarete Schön, Axel von Ambesser, ,
1941: [/ /1] Ich klage an (Herci: Frau Klapper ), Režie Wolfgang Liebeneiner, with Willi Rose, , ,
1940: [] Was wird hier gespielt ? (Herci), Režie Theo Lingen, with Fita Benkhoff, Theo Lingen,
1940: [02.16] Lauter Liebe (Herci: Frau Nathusius ), Režie Heinz Rühmann, with Helmut Weiss, Gretl Theimer, Ilse Stobrawa,
1940: [] Herz geht vor Anker (Herci: Frau Crusius ), Režie Joe Stöckel, with , Gustav Fröhlich, Viktoria von Ballasko,
1939: [07.18] Die Frau ohne Vergangenheit (Herci: Frau Willmann), Režie Nunzio Malasomma, with Hans Zesch-Ballot, Maria von Tasnady, Rudolf Schündler,
1939: [11.16] Hurra, ich bin Papa (Herci: Hausdame Frau Koch ), Režie Kurt Hoffmann, with Albert Florath, Ilse Stobrawa, ,
1939: [/ /1] Die Geliebte (Herci: Freifrau von Schmieden), Režie Gerhard Lamprecht, with Paul Bildt, Dieter Borsche, Willy Fritsch,
1938: [] Das Mädchen von gestern Nacht (Herci: Mrs. Barrow ), Režie Peter Paul Brauer, with Georg Alexander, , Rudolf Platte,
1938: [/ /1] Die Umwege des schönen Karl (Herci: Die Baronin), Režie Carl Froelich, with Paul Westermeier, Sybille Schmitz, Heinz Rühmann,
1937: [] Die göttliche Jette (Herci: Frau des Kommerziensrats (AKA Hansi Arnstädt) ), Režie Erich Waschneck, with Hella Tornegg, Willi Rose,
1937: [] Die fromme Lüge (Herci: Mrs. Latour ), Režie Nunzio Malasomma, with Pola Negri, Ernst Legal,
1936: [] Diener lassen bitten (Herci: Lady Spiller ), Režie Hans Hellmut Zerlett, with , Gertrud de Lalsky,
1936: [] Intermezzo (Herci: Jean Cukler`s Wife ), Režie Josef von Baky, with Ernst Legal,
1934: [] Der Schlafwagenkontrolleur (Herci: Frau Direktor Werner ), Režie Richard Eichberg, with Albert Préjean, Danielle Darrieux, Lucien Baroux,
1933: [06.23] Der Kampf um den Bär (Herci), Režie Fred Sauer, with Maly Delschaft, Harry Gondi,
1933: [04.03] Die kleine Schwindlerin (Herci: Mabel), Režie Johannes Meyer, with Dolly Haas, Harald Paulsen, Betty Amann,
1933: [/ /1] Liebe muss verstanden sein (Herci: (AKA H. Arnstädt)), Režie Hans Steinhoff, with Wolf Albach-Retty, Georg Alexander, Hilde Hildebrand,
1933: [] Mutter und Kind (Herci: Frau Kröger ), Režie Hans Steinhoff, with Henny Porten, Peter Voss, Wolfgang Keppler,
1933: [/ /1] Zwei gute Kameraden (Herci: Jeanettes Tante ), Režie Max Obal, with Paul Hörbiger, Fritz Kampers, ,
1932: [/ /1] Der Feldherrenhügel (Herci: Frau Oberst Leukfeld ), Režie Eugen Thiele, with Max Weydner, Max Hermann, Julius Eckhoff,
1932: [] Der tolle Bomberg (Herci: Frau v. Gutelager ), Režie Georgij Azagarov, with Paul Heidemann, Arthur Bergen,
1932: [/ /1] Und es leuchtet die Pusta (Herci: Baronin Inokay ), Režie Heinz Hille, with Wolf Albach-Retty, Rosi Barsony,
1932: [] Ich bleib bei Dir (Herci), with Eva Speyer,
1931: [] Der wahre Jakob (Herci: Mila), Režie Hans Steinhoff, with Ralph Arthur Roberts, Anna Müller-Lincke,
1931: [02.18] Drei Tage Liebe (Herci: Frau Wernicke ), Režie Heinz Hilpert, with Hans Albers, Harry Nestor, Camillo Kossuth,
1931: [02.03] Der Bettelstudent (Herci: Gräfin Palmatica Nowalska), Režie Victor Janson, with Hans-Heinz Bollmann, Jarmila Novotna, Fritz Schulz,
1931: [] So'n Windhund (Herci: Frau des Bauunternehmers ), Režie Carl Heinz Wolff, with Max Adalbert, Ralph Arthur Roberts,
1931: [] Kyritz - Pyritz (Herci: Henriette), Režie Carl Heinz Wolff, with Max Adalbert, Eugen Rex,
1931: [] Der Tanzhusar (Herci), Režie Fred Sauer, with Géza L. Weisz, Ernst Verebes,
1930: [10.24] Dolly macht Karriere (Herci), Režie Anatole Litvak, with Géza L. Weisz, Oskar Karlweis, Julius E. Herrmann,
1930: [12.04] 1000 Worte deutsch (Herci: Frau Kersten), Režie Georg Jacoby, with Carl Schenstrøm, Harald Madsen, Paul Westermeier,
1924: [] Deutsche Helden in schwerer Zeit (Herci), Režie Kurt Blachy, Franz Porten, with Fritz Delius, Rolf Loer,
1912: [] Ein Film von der Königin Luise (Herci: Königin Luise), Režie Franz Porten, with Hanni Reinwald, Otto Reinwald,

. 20 . 27

Filmografie Hansi Arnstaedt nach Kategorien

Darsteller

Hansi Arnstaedt in other Database records:

Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Hansi Arnstaedt - KinoTV