Hesperia

Portrait  Hesperia
Herec - Italy
Narodilo 9. červenec 1885 v Bertinoro, Emilia-Romagna, Italia
Zemžel 30. květen 1959 v Roma
Also known as : Alda Hesperia,

Mini-Biography:
Hesperia was born under the given name Negroni on July 9, 1885 in Bertinoro, Emilia-Romagna, Italia. She was an Italian Herec, known for La Maschera dell'onestà (1914), L' aigrette (1917), La principessa di Bagdad (1918), Hesperia's first movie on record is from 1912. She was married to Baldassarre Negroni. Hesperia died on May 30, 1959 in Roma. Her last motion picture on file dates from 1923.
Zivotopisné poznámky (v němčině): eigentlich Olga Mambelli, italienische Schauspielerin im italienischen Stummfilm

Hesperia Filmografie [Auszug]
1923: [] Il velo di una colpa (Herci), Režie Baldassarre Negroni, with Andrea Habay,
1919: [03.17] Bimbi lontani (Herci: Magda), Režie Baldassarre Negroni, with Tullio Carminati, Guido Guiducci,
1919: [03.00] (Herci), Režie Baldassarre Negroni, with Ida Carloni Talli, Tullio Carminati,
1918: [] Madame Flirt (Herci), Režie Baldassarre Negroni, with Tullio Carminati,
1918: [04.05] La principessa di Bagdad (Herci: Lionella), Režie Baldassarre Negroni, with Andrea Habay, Goffredo D'Andrea,
1917: [04.15] La via della Luce (Herci), Režie Baldassarre Negroni, with Tullio Carminati, Diomira Jacobini,
1917: [05.07] L' aigrette (Herci: Susanna Leblanc ), Režie Baldassarre Negroni, with Tullio Carminati, Andrea Habay,
1917: [03.02] La Cuccagna (Herci: Renata Beraud ), Režie Baldassarre Negroni, with Ida Carloni Talli, Alberto Collo,
1916: [01.10] Il potere sovrano (Herci: Lotys, idolo del popolo), Režie Percy Nash, Baldassarre Negroni, with Emilio Ghione, Diana D'Amore,
1916: [11.03] Jou-Jou (Herci: Jou-Jou), Režie Baldassarre Negroni, with Alberto Collo, Diana D'Amore,
1916: [07.13] Anime buie (Herci: Casque d'Or / Hesperia), Režie Emilio Ghione, with Emilio Ghione, Kally Sambucini,
1916: [] Mater purissima (Herci), Režie N. N., with Alberto Collo,
1916: [04.03] A guardia di Sua Maestà (Herci: Hesperia, la spia), Režie Baldassarre Negroni, with Attilio de Virgiliis, Ignazio Lupi,
1916: [03.17] La Morsa (Herci: Maddalena), Režie Emilio Ghione, with Emilio Ghione, Alberto Collo,
1915: [05.13] L' ostacolo (Herci), Režie Baldassarre Negroni, with Luigi Serventi, Giulio del Torre,
1915: [08.12] La Signora delle camelie (Herci: Marguerite Gauthier), Režie Baldassarre Negroni, with Alberto Collo, Ida Carloni Talli,
1915: [01.23] L' agguato (Herci), Režie Guglielmo Zorzi, with , Camillo Apolloni,
1914: [12.00] Nel nido straniero (Herci: Hesperia Orlof), Režie Baldassarre Negroni, with Livio Cesare Pavanelli, Ugo Gracci,
1914: [11.20] Dopo il veglione (Herci), Režie Augusto Genina, with Luigi Serventi, Ugo Gracci,
1914: [11.00] Vizio atavico (Herci: Hesperia), Režie Baldassarre Negroni, with Livio Cesare Pavanelli, ,
1914: [07.00] L' ultima battaglia (Herci: Hesperia, la spia), Režie Baldassarre Negroni, with Attilio de Virgiliis, Livio Cesare Pavanelli,
1914: [03.00] La Maschera dell'onestà (Herci: Hesperia), Režie Baldassarre Negroni, with Livio Cesare Pavanelli, Franz Sala,
1913: [12.29] Fra uomini e belve (Herci: Mrs. Marie Ross ), Režie Giulio Antamoro, with Amleto Novelli, Ignazio Lupi,
1913: [12.01] Ombra e Luce (Herci: Mada), Režie Baldassarre Negroni, with Ignazio Lupi, Fulvia Perini,
1913: [09.23] Dopo la Morte (Herci: Contessa Kercadec ), Režie Giulio Antamoro, with Luciano Molinari, Ignazio Lupi,
1913: [09.18] Un Contrasto (Herci), Režie N. N., with Augusto Mastripietri, Pina Menichelli,
1913: [08.00] Metempsicosi (Herci: Hesperia / Pierrette), Režie Giulio Antamoro, with Ignazio Lupi, ,
1913: [07.07] Sulla via dell'oro (Herci: Kate Sampson), Režie Baldassarre Negroni, with Amleto Novelli, Ignazio Lupi,
1913: [] La porta chiusa (Herci: Hesperia), Režie Baldassarre Negroni, with Ignazio Lupi, Alberto Nepoti,
1913: [05.05] La Sfumatura (Herci: La maestra di buone maniere), Režie Giulio Antamoro, with Luciano Molinari, Leda Gys,
1913: [04.14] Zuma (Herci: Zuma), Režie Baldassarre Negroni, with Leda Gys, Ignazio Lupi,
1913: [03.03] La madre (Herci: Nanà), Režie Baldassarre Negroni, with Alberto Collo, Leda Gys,
1912: [12.16] (Herci: Hesperia), Režie N. N., with Alberto Collo, Ignazio Lupi,
1912: [11.18] (Herci: Bianca), Režie N. N., with Gustavo Serena, Ida Carloni Talli,

. 24

Filmografie Hesperia nach Kategorien

Darsteller

Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Hesperia - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige