Jiří Holý

No Photo of Jiří Holý
Herec - CZ
Narodil 27. listopad 1922 v Ružomberok
Zemžel 11. listopad 2009 v Praha
Also known as : Jiri Holy,

Mini-Biography:
Jiří Holý was born on November 27, 1922 in Ružomberok. He was a Czech Herec, known for Poslední propadne peklu (1982), Vreckari (1967), Spravedlnost pro Selvina (1968), Jiří Holý 's first movie on record is from 1967. Jiří Holý died on November 11, 2009 in Praha. His last motion picture on file dates from 1982.

Filmografie [Auszug]
1982: Poslední propadne peklu
1968: Spravedlnost pro Selvina
1967: Vreckari


updated Tue 21. Jun. 2011

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Jiří Holý - KinoTV © November 18, 2017 by Unicorn Media