Aleksandr Knjazhinskij

No Photo

Operatőr - Russia
Narodil 24. leden 1936 v Moskva
Zemžel 14. červen 1996 v Moskva
Also known as : Alexander Knjashinski, Александр Леонидович Княжинский,

Mini-Biography:
Aleksandr Knjazhinskij was born on Januar 24, 1936 in Moskva. He was a Russian Operatőr, known for Stalker (1979), Ja rodom iz detstva (1966), Pisma k zhivym (1964), Aleksandr Knjazhinskij's first movie on record is from 1964. Aleksandr Knjazhinskij died on June 14, 1996 in Moskva. His last motion picture on file dates from 1992.

Aleksandr Knjazhinskij Filmografie [Auszug]
1992: [10.00] Zhenshchina v more (Kamera),
1990: [01.00] Zakat (Kamera),
1990: [] Mir v drugom izmjerenii (Kamera),
1989: [] Zhizn po limitu (Kamera),
1984: [] Peppi Dlinnyjchulok (Kamera),
1983: [] Jesli vjerit Lopotukhinu (Kamera),
1981: [] Koltso iz Amsterdama (Kamera),
1981: [] Ozhidajutsja pokholodanije i snjeg (Kamera),
1980: [] Bumjerang (Herci),
1980: [] Iz zhizni otdykhajushchikh (Kamera),
1979: [] Stalker (Kamera), Režie Andrej Tarkovskij, with Natacha Abramowa, Alisa Frejndlikh, Nikolaj Grinko,
1978: [] Pravo pervoj podpisi (Kamera),
1977: [] Vragi (Kamera),
1976: [] Podranki (Kamera),
1975: [] Povtornaja svadba (Kamera),
1974: [] Osen (Kamera),
1973: [] Goroda i gody (Kamera),
1971: [] Ty i ja (Kamera),
1969: [] Pokhishchenije (Kamera),
1966: [12.27] Ja rodom iz detstva (Kamera), Režie Viktor Turov, with Nina Urgant, Tanja Ovchinko, Eduard Dovnar,
1965: [] Gorod masterov (Kamera),
1964: [] Pisma k zhivym (Kamera),

. 12

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Aleksandr Knjazhinskij - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige