Elizza La Porta

Portrait Elizza La PortaHerec - Německo
Narodilo 1. březen 1904 v Rumänien
Zemžel 1997
Also known as : Eliza La Porta,

Mini-Biography:
Elizza La Porta was born on March 1, 1904 in Rumänien. She was a German Herec, known for Fundvogel (1930), Der Student von Prag (1926), Die Sporckschen Jäger (1926), Elizza La Porta's first movie on record is from 1926. Elizza La Porta died on , 1997. Her last motion picture on file dates from 1930.
Zivotopisné poznámky (v němčině): nach anderen Angaben 1902 geboren, Schauspielerin des deutschen Stummfilms mit einer kurzen Karriere zwischen 1926 und 1930, zog sich mit Beginn des Tonfilms zurück. Ihre bekannteste Rolle hatte sie als Partnerin von Paul Wegener in der zweiten Verfilmung des "Student von Prag" (1926).

Elizza La Porta Filmografie [Auszug]
1930: [/ /1] Fundvogel (Herci), Režie Wolfgang Hoffmann-Harnisch, with Camilla Horn, Franz Lederer,
1930: [] Grosstadtpiraten (Herci), Režie Hans Schönlank, with Clifford McLaglen,
1929: [07.06] Das Recht der Ungeborenen (Herci), Režie Adolf Trotz, with Maly Delschaft, Hans Adalbert Schlettow,
1929: [] Engel im Séparée - Mädchen in Gefahr (Herci), with Sybil Morel,
1928: [/ /1] Der Kampf des Donald Westhof (Herci), Režie Fritz Wendhausen, with Karin Evans, Imre Ráday, Paul Otto,
1928: [/ /1] Anastasia, die falsche Zarentochter (Herci), Režie Arthur Bergen, with Wilhelm Bendow, Maria Forescu,
1928: [] Robert und Bertram (Herci),
1928: [05.15] Casanovas Erbe (Herci), Režie Manfred Noa, with Maly Delschaft, Andrée Lafayette, Margarete Maria Langen,
1927: [] Die Hölle der Jungfrauen (Herci), Režie Robert Dinesen, with Dagny Servaes, Maria Forescu, Werner Krauss,
1927: [] Leichte Kavallerie (Herci), Režie Rolf Randolf, with Sig Arno, Fritz Kampers,
1927: [] Das Spielzeug schöner Frauen (Herci), Režie Fritz Freisler, with Evi Eva, Alphons Fryland,
1927: [05.10] Die Frauengasse von Algier (Herci: Mira), Režie Wolfgang Hoffmann-Harnisch, with Maria Jacobini, Camilla Horn, Warwick Ward,
1927: [04.04] Laster der Menschheit (Herci: Maleine - Das Experiment), Režie Rudolf Meinert, with Alfred Abel, Carla Meissner, Sibylle Lerchenfeld,
1926: [01.10] Die Sporckschen Jäger (Herci), Režie Holger-Madsen, with Otto Gebühr, Grete Mosheim,
1926: [] Der Herr der Nacht (Herci), Režie Carl Heinz Wolff, with Rudolf Klein-Rogge, Aud Egede-Nissen, Kurt Brenkendorf,
1926: [10/25] Der Student von Prag (Herci: Lyduschka, Blumenmädchen), Režie Henrik Galeen, with Conrad Veidt, Fritz Alberti,
1926: [01.00] Schenk' mir das Leben (Herci), Režie Klaus Fery, with Grete Reinwald, , ,

. 2

Filmografie Elizza La Porta nach Kategorien

Darsteller

Elizza La Porta in other Database records:

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Elizza La Porta als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Elizza La Porta bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Elizza La Porta - KinoTV