Giuseppe La Torre

No Photo

Operatőr - Italy
Narodil 11. listopad 1915 v Roma
Also known as : Joseph L. Tower,

Mini-Biography:
Giuseppe La Torre was born on November 11, 1915 in Roma. He is an Italian Operatőr, known for A tale of five cities (1951), Violette nei capelli (1941), La granduchessa si diverte (1940), Giuseppe La Torre's first movie on record is from 1940. His last motion picture on file dates from 1971.

Giuseppe La Torre Filmografie [Auszug]
1971: La ragazza dalle mani di corallo (Kamera), Režie Luigi Petrini, with Bernard de Vries, Gianni Dei, Susanna Levi,
1969: Quinto: non ammazzare (Kamera), Režie Léon Klimovsky, with Giuseppe Cardillo, Sarah Ross, Alfonso Rojas,
1968: La vuole lui... lo vuole lei (Kamera), Režie Mario Amendola, with Riccardo Garrone, Gisella Sofio, Lijudmila Lijulovna,
1967: Occhio per occhio, dente per dente (Kamera: (AKA Joseph L. Tower)), Režie Miguel Iglesias, with Giacomo Rossi Stuart, Giuliano Raffaelli, Lea Nanni,
1967: Lola Colt (Kamera), Režie Siro Marcellini, with Lola Falana, Pietro Martellanza, German Cobos,
1967: Tecnica per un massacro (Kamera), Režie Roberto Bianchi Montero, with German Cobos, María Mahor, Franco Ressel,
1951: A tale of five cities (Kamera), Režie Romolo Marcellini, Emil Edwin Reinert, with Bonar Colleano, Barbara Kelly, Anne Vernon,
1941: Brivido (Kamera), Režie Giacomo Gentilomo, with Umberto Melnati, María Mercader, Carlo Campanini,
1941: Violette nei capelli (Kamera), Režie Carlo Ludovico Bragaglia, with Lilia Silvi, Carla Del Poggio, Irasema Dilián,
1940: La canzone rubata (Kamera), Režie Max Neufeld, with Vivi Gioi, Nino Taranto, Sandro Ruffini,
1940: Cento lettere d'amore (Kamera), Režie Max Neufeld, with Armando Falconi, Vivi Gioi, Giuseppe Porelli,
1940: La granduchessa si diverte (Kamera), Režie Giacomo Gentilomo, with Paola Barbara, Carlo Campanini, Giacomo Moschini,

. 4 . 6 . 12

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Giuseppe La Torre - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige