Jean-Pierre Léaud

Portrait Jean-Pierre Léaud
Herec - France
Narodil 28. květen 1944 v Paris
Also known as : Jean-Pierre Leaud,

Mini-Biography:
Jean-Pierre Léaud was born on May 28, 1944 in Paris. He is a French Herec, known for Domicile conjugal (1970), Porcile (1969), Détective (1984), Jean-Pierre Léaud's first movie on record is from 1950. His last motion picture on file dates from 2003.

Jean-Pierre Léaud Filmografie [Auszug]
2003: [] The Dreamers (Herci), Režie Bernardo Bertolucci, with Michael Pitt, Eva Green, Louis Garrel,
2001: [10.03] Le pornographe (Herci), Režie Bertrand Bonello, with Jérémie Renier, Dominique Blanc,
2000: [] L' affaire Marcorelle (Herci), Režie Serge Le Péron, with Irène Jacob, Mathieu Amalric,
1997: [] Pour Rire (Herci: Nicolas), Režie Lucas Belvaux, with Antoine Chappey, Bernard Fau,
1996: [/ /1] Irma Vep (Herci), Režie Olivier Assayas, with Antoine Basler, Maggie Cheung,
1995: [02.21] Mon homme (Herci), Režie Bertrand Blier, with Dominique Valadie, Bernard Lecoq, Gérard Lanvin,
1992: [/ /1] La vie de Bohème (Herci: Blancheron), Režie Aki Kaurismäki, with André Wilms, Kari Väänänen, Sylvie van den Eisen,
1990: [/ /1] I hired a contract killer (Herci: Henri Boulanger), Režie Aki Kaurismäki, with Margie Clarke, Kenneth Colley,
1989: [/ /1] Le Gorille: Operation Poker (Herci: Bicchieri), Režie Peter Patzak, with Karim Allaoui, Birgit Doll,
1987: [/ /1] Jane B. par Agnès V. (Herci), Režie Agnès Varda, with Jane Birkin, Farid Chopel, Serge Gainsbourg,
1987: [/ /1] 36 Fillette (Herci: Boris Golovine), Režie Catherine Breillat, with Etienne Chicot, Berta Dominguez,
1984: [/ /1] Détective (Herci), Režie Jean-Luc Godard, with Nathalie Baye, Pierre Bertin, Claude Brasseur,
1984: [] Rebelote (Herci), with Tina Aumont, Olga Georges-Picot,
1974: [/ /1] Spectre (Herci), Režie Jacques Rivette, with Juliet Berto, Bulle Ogier,
1972: [10.14] L' ultimo tango a Parigi (Herci: Tom), Režie Bernardo Bertolucci, with Marlon Brando, Maria Schneider, Michel Delahaye,
1972: [] La nuit americaine (Herci: Alphonse), Režie Francois Truffaut, with Pierre Zucca, Valentina Cortese, Jean Champion,
1971: [] Les deux anglaises et le continet (Herci: Claude Roc), Režie François Truffaut, with Philippe Léotard, Marie Mansart,
1971: [/ /1] Out 1 - Noli me tangere (1,2,3,4) (Herci: Colin), Režie Jacques Rivette, with Juliet Berto, Michel Lonsdale,
1970: [/ /1] Domicile conjugal (Herci: Antoine), Režie Francois Truffaut, with Hiroko Berghauer, Daniel Ceccaldi, Claire Duhamel,
1969: [/ /1] Porcile (Herci), Režie Pier Paolo Pasolini, with Luigi Barbini, Ugo Tognazzi,
1969: [] Os herdeiros (Herci: Roger, der Franzose), Režie Carlos Diegues, with Sergio Cardoso, André Gouveia, Mario Lago,
1968: [] Baisers volés (Herci: Antoine Doinel), Režie François Truffaut, with Delphine Seyrig, Claude Jade,
1967: [/ /1] La Chinoise (Herci), Režie Jean-Luc Godard, with Anne Wiazemsky,
1967: [////1] Weekend (Herci: Saint-Just), Režie Jean-Luc Godard, with Jean Yanne, Mireille Darc, Jean-Pierre Kalfon,
1966: [/ /1] Masculin - Féminin (Herci), Režie Jean-Luc Godard, with Brigitte Bardot, Michel Debord, Chantal Goya,
1966: [/ /1] Made in USA (Herci: Donald), Režie Jean-Luc Godard, with Yves Afonso, Jean-Claude Bouillon, Anna Karina,
1964: [12.31] Mata Hari, Agent H.21 (Herci: Absalon (/xx/) ), Režie Jean-Louis Richard, with Jeanne Moreau, Pierre Cardin, Jean-Louis Trintignant,
1962: [/ /1] L' Amour à 20 ans (Herci: Antoine Doinel), Režie Renzo Rossellini, Francois Truffaut, with Barbara Kwiatkowska, Eleonora Rossi Drago, Marie-France Pisier,
1960: [] Boulevard (Herci), Režie Julien Duvivier, with Anne Bequet, Monique Brienne, Jacques Duby,
1959: [05.04] Les 400 coups (Herci: Antoine Doinel), Režie François Truffaut, with SEDIF S.A., Claire Maurier,
1950: [] Un homme marche dans la ville (Herci: L), Režie Marcello Pagliero, with Jean-Pierre Kérien, Ginette Leclerc, Robert Dalban,

. 1 . 3 . 7 . 15 . 32

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Jean-Pierre Léaud als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Jean-Pierre Léaud bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Jean-Pierre Léaud - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige