Joseph MacDonald

Operatőr - USA
Narodil 15. prosinec 1906 v Mexiko
Zemžel 26. květen 1968 v Woodland Hills, California, US
Also known as : Joe MacDonald,

Mini-Biography:
Joseph MacDonald was born on Dezember 15, 1906 in Mexiko. He was an American Operatőr, known for A Hatful of Rain (1957), Invitation to a gunfighter (1964), A Guide for a married man (1967), Joseph MacDonald's first movie on record is from 1913. Joseph MacDonald died on May 26, 1968 in Woodland Hills, California, US. His last motion picture on file dates from 1967.

Joseph MacDonald Filmografie [Auszug]
1967: [05/25] A Guide for a married man (Kamera), Režie Gene Kelly, with Walter Matthau, Inger Stevens, Sue Ann Langdon,
1966: [/ /1] Alvarez Kelly (Kamera), Režie Edward Dmytryk, with William Holden, Patrick O'Neal, Janice Rule,
1965: [] Blindfold (Kamera), Režie Philip Dunne, with Jack Warden, Alejandro Rey, Mort Mills,
1964: [/ /1] Invitation to a gunfighter (Kamera), Režie Richard Wilson, with Yul Brynner, George Segal, Janice Rule,
1963: [] Kings of the Sun (Kamera), Režie J. Lee Thompson, with , Armando Silvestre, Ford Rainey,
1963: [] 40 pounds of trouble (Kamera), Režie Norman Jewison, with Phil Silvers, Tony Curtis, Suzanne Pleshette,
1962: [/ /1] Taras Bulba (Kamera), Režie J. Lee Thompson, with , Vladimir Sokolov, Guy Rolfe,
1960: [/ /1] Pepe (Kamera), Režie George Sidney, with Zsa Zsa Gabor, Cesar Romero, Frank Sinatra,
1958: [/ /1] The fiend who walked the west (Kamera), Režie Gordon Douglas, with Linda Cristal, Robert Evans, Stephen McNally,
1957: [/ /1] A Hatful of Rain (Kamera), Režie Fred Zinnemann, with Anthony Franciosa, William Hickey, Don Murray,
1957: [/ /1] Will success spoil Rock Hunter ? (Kamera), Režie Frank Tashlin, with Joan Blondell, Betsy Drake, Mickey Hargitay,
1954: [/ /1] Broken Lance (Kamera), Režie Edward Dmytryk, with Robert Adler, Carl Benton Reid, Everett G. Marshall,
1954: [02.06] Hell and High Water (Kamera), Režie Samuel Fuller, with Richard Widmark, Bella Darvi, Victor Francen,
1953: [11.04] How to marry a Millionaire (Kamera: (AKA Joe MacDonald) ), Režie Jean Negulesco, with Betty Grable, Marilyn Monroe, Lauren Bacall,
1953: [05.29] Pick up on South Street (Kamera), Režie Samuel Fuller, with Richard Widmark, Jean Peters, Thelma Ritter,
1952: [08.07] O'Henry's Full House (Kamera), Režie Henry Hathaway, Howard Hawks, with John Steinbeck, Everett Glass, Dale Robertson,
1951: [////1] Fourteen Hours (Kamera), Režie Henry Hathaway, with Ossie Davis, Martin Gabel, Jeffrey Hunter,
1951: [/ /1] Viva Zapata! (Kamera), Režie Elia Kazan, with Marlon Brando, Jean Peters, Anthony Quinn,
1950: [/ /1] Panic in the Streets (Kamera), Režie Elia Kazan, with Paul Douglas, Barbara Bel Geddes, Alexis Minotis,
1949: [09.29] Pinky (Kamera), Režie Elia Kazan, John Ford, with Jeanne Crain, Ethel Barrymore, Ethel Waters,
1946: [] My Darling Clementine (Kamera), Režie John Ford, with Henry Fonda, Ward Bond, Walter Brennan,
1943: [] Wintertime (Kamera), Režie John Brahm, with Cesar Romero, , Donald Douglas,
1942: [/ /1] The Man Who Wouldn't Die (Kamera), Režie Herbert I. Leeds, with Billy Bevan, Robert Emmett Keane, Charles Irwin,
1913: [11.28] (Herci), Režie Harry Solter, with Florence Lawrence, Matt Moore, Percy Standing,

. 1 . 3 . 4 . 6 . 8 . 10 . 14 . 22 . 23

Filmografie Joseph MacDonald nach Kategorien

Kamera Darsteller

Joseph MacDonald in other Database records:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Joseph MacDonald - KinoTV