Eva Ingeborg Scholz

Portrait Eva Ingeborg ScholzHerec - Německo
Narodilo 1928 v Berlin
Also known as : Eva-Ingeborg Scholz,

Mini-Biography:
Eva Ingeborg Scholz was born in 1928 in Berlin. She is a German Herec, known for 08/15 (I) (1954), 08/15 (II) (1955), Ball im Savoy (1955), Eva Ingeborg Scholz's first movie on record is from 1948., married to George Hurdalek and Wilfried Seyferth. Her last motion picture on file dates from 2003.

Eva Ingeborg Scholz Filmografie [Auszug]
2003: [] Der Herr der Wüste (Herci), Režie Vivian Naefe, with Butz Ulrich Buse, Marie-Luise Schramm,
1998: [12.13] Rosamunde Pilcher - Dornen im Tal der Blumen (Herci: Winifred), Režie Dieter Kehler, with Vanessa Jung, Ursula Karven, Jana Leipziger,
1995: [10.16] Zwischen Tag und Nacht (Serienhaupttitel) (Herci: Grete), Režie Renate Brackhahn-Witt, Karin Hercher, with , Jürgen Goslar, Karin Giegerich,
1995: [/ /1] Zwischen Nacht und Tag (Herci: Grete), Režie Karin Hercher, with Mathieu Carrière, , ,
1993: [/ /1] Auf eigene Gefahr (Herci: Annas Mutter), Režie Frank Strecker, Bernd Böhlich, with , Janusz Cichocki, Carlton Chance,
1991: [/ /1] Felix und zweimal Kuckuck (Herci: Tantchen), Režie Wolfgang Luderer, with , Britta Schmeling,
1989: [/ /1] Jolly Joker (Herci), Režie Marco Serafini, with Stefan Fleming, Irene Schiesser, Anouschka Renzi,
1988: [] SOKO 5113 (Serienhaupttitel) (Herci: Folge 18), Režie Marcus Ulbricht, Thomas Nickel, with , Peter Carsten, Franziska Bronnen,
1987: [02.03] Schwarz Rot Gold: Zucker, Zucker (Herci: Chefin), Režie Marco Serafini, with Helmut Zierl, Witta Pohl, George Meyer-Goll,
1982: [07.24] Der Jagerloisl (Herci: Frau Fehse), Režie Stephan Rinser, with Michael Gahr, , Fritz Strassner,
1982: [. .] Bretter, die die Welt bedeuten (Serienhaupttitel) (Herci), with , Siegfried W. Kernen, Werner Hinz,
1981: [05.31] Tatort - Das Zittern der Tenöre (Herci: EIse Buchholz), Režie Hans Dieter Schwarze, with Erik Schumann, Paul Edwin Roth,
1971: [/ /1] Heiss und Kalt (Herci), Režie Gustav Ehmck, with Rainer Basedow, Axel Schiessler,
1970: [/ /1] Der amerikanische Soldat (Herci), Režie Rainer Werner Fassbinder, with Marius Aicher, Elga Sorbas,
1969: [06.06] Der Kommissar - Schrei vor dem Fenster (Herci), with Gunther Beth, Günther Schramm,
1968: [/ /1] Spielst du mit schrägen Vögeln (Herci), Režie Gustav Ehmck, with Jürgen Draeger, Brigitte Harrer, Horst Janson,
1964: [08.04] Die Fahrt nach Strassburg (Herci: Margot Kerner ), Režie Eugen York, with Alexander Kerst, Maria Sebaldt,
1963: [////1] Der schwarze Abt (Herci: Mary Werner), Režie Franz Josef Gottlieb, with Joachim Fuchsberger, Dieter Borsche, Grit Boettcher,
1960: [/ /1] Der Hauptmann von Köpenick (Herci), Režie Rainer Wolffhardt, with Alexander Kerst, Hans Mahnke, Werner Peters,
1959: [/ /1] Liebe, Luft und lauter Lügen (Herci: Katrin), Režie Peter Beauvais, with Fita Benkhoff, Veronika Bayer, Marianne Wischmann,
1958: [/ /1] Blitzmädels an die Front (Herci), Režie Werner Klingler, with Edith Elmay, Bert Fortell, Horst Frank,
1958: [/ /1] Das Mädchen vom Moorhof (Herci), Režie Gustav Ucicky, with Maria Emo, Claus Holm, Wolfgang Lukschy,
1955: [] 08/15 (II) (Herci: Elisabeth Asch), Režie Paul May, with O.E. Hasse, Rolf Kutschera, Emmerich Schrenk,
1955: [/ /1] Ball im Savoy (Herci), Režie Paul Martin, with Rudolf Prack, ,
1955: [/ /1] Banditen der Autobahn (Herci), Režie Géza von Cziffra, with Hans Christian Blech, Karl Ludwig Diehl, Paul Hörbiger,
1955: [] Urlaub auf Ehrenwort (Herci), Režie Wolfgang Liebeneiner, with Claus Biederstaedt, Karl John, Reinhard Kolldehoff,
1954: [02.23] Des Teufels General (Herci: Waltraud Mohrungen), Režie Helmut Käutner, with Wolfgang Borchert, Harry Mayen,
1954: [] 08/15 (I) (Herci), Režie Paul May, with Wolfgang Wahl, Rudolf Rhomberg,
1952: [/ /1] Pension Schöller (Herci), Režie Georg Jacoby, with Ludwig Schmitz, ,
1952: [/ /1] Der fröhliche Weinberg (Herci), Režie Erich Engel, with Paul Henckels, Gustav Knuth, Reinhard Kolldehoff,
1951: [09.04] Stips (Herci), Režie Carl Froelich, with Heli Finkenzeller, Gustav Fröhlich, Otto Gebühr,
1951: [/ /1] The Lost One (Herci: Ursula Weber), Režie Peter Lorre, with , Helmuth Rudolph,
1948: [] 1-2-3 Corona (Herci: Corona), Režie Hans Müller, with Piet Clausen, Horst Gentzen, Hans Leibelt,

. 7 . 13

Filmografie Eva Ingeborg Scholz nach Kategorien

Darsteller

Eva Ingeborg Scholz in other Database records:

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Eva Ingeborg Scholz als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Eva Ingeborg Scholz bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Eva Ingeborg Scholz - KinoTV