Barbara Schöne

Portrait Barbara Schöne
Herec - Německo
Narodilo 19. květen 1947 v Berlin
Also known as : Bärbel Schöne,

Mini-Biography:
Barbara Schöne was born on May 19, 1947 in Berlin. She is a German Herec, known for Willi wird das Kind schon schaukeln (1971), Die Bank ist nicht geschädigt (1991), Aber ehrlich ...! (Serienhaupttitel) (1994), Barbara Schöne's first movie on record is from 1957. Her last motion picture on file dates from 2016.

Barbara Schöne Filmografie [Auszug]
2016: Mängelexemplar (Herci), Režie Laura Lackmann Popescu, with Katja Riemann, Joachim Paul Assböck, Christoph Letkowski,
2015: Eins ist nicht von dir (Herci: Heide), Režie Udo Witte, with Michael Gwisdek, David Rott,
2014: Die letzten Millionen (Herci: Inge), Režie Udo Witte, with Michael Gwisdek, Anna Loos, Ursula Karusseit,
2014: Der Staatsanwalt - Hackordnung (Herci), Režie Martin Kinkel, with Rainer Hunold, Fiona Coors, Simon Eckert,
2007: Wie verführ' ich meinen Ehemann (Herci: Edna Halmich ), Režie Karola Hattop, with Katharina Schubert, Jochen Horst, Marco Girnth,
2006: Die Sturmflut (Herci: Lotte (/xx/) ), Režie Jorgo Papavassiliou, with Nadja Uhl, Jan Josef Liefers, Heiner Lauterbach,
2005: Tote Hose - Kann nicht, gibt's nicht (Herci: Hilde Möbius ), Režie Simon X. Rost, with Oliver Mommsen, Wolke Hegenbarth, Johanna Baumann,
2004: Das Traumschiff - Sri Lanka (Herci: Ursel), Režie Karola Meeder, with Siegfried Rauch, Heide Keller, Horst Naumann,
2003: Baltic Storm (Herci: Ingrid Peters), Režie Reuben Leder, with Gitte Haenning, Greta Scacchi, Jürgen Prochnow,
2002: Auch erben will gelernt sein (Herci: Frau Bogner), Režie Karola Meeder, with Ralf Wolter, Wolfgang Völz, Julia Thurnau,
2001: Zweikampf (Herci), Režie Gert Steinheimer, with Gerd Baltus, Walter Kreye, Jürgen Schornagel,
1999: Showpalast (Herci), Režie Frank Hof, with Dieter Thomas Heck, Antoine Monot jr.,
1998: Dr. Sommerfeld - Neues vom Bülowbogen (Herci: Carla Richter), Režie Marcus Ulbricht, Kai Borsche, with Fabi Passamonte, Gerhard Friedrich, Kathleen Fiedler,
1995: Eine Frau wird gejagt (Herci), Režie Vadim Glowna, with Justine del Corte, Katja Hoffmann, Rafi Guessous,
1994: Der Gartenkrieg (Herci: Inge), Režie Dieter Kehler, with Thomas Freitag, Ingrid van Bergen, Ortrud Beginnen,
1994: Heimliche Zeugin (Herci: Mrs. Ackermann), Režie Oley Sassone, with Rufus Beck, Leonor Bruna, Constanze Engelbrecht,
1994: Aber ehrlich ...! (Serienhaupttitel) (Herci), Režie Kai Borsche, with Marek Wlodarczyk, Thomas Fritsch, Peter Fricke,
1994: Ein Richter zum Küssen (Herci: Irene Kraus), Režie Otto W. Retzer, with Klausjürgen Wussow, Heinrich Schweiger,
1994: Nich' mit Leo (Herci: Else), Režie Ralf Gregan, with Jürgen von der Lippe, Harald Schmidt,
1994: Sylter Geschichten - Die Streithähne (Herci: Isolde Wolters), Režie Harald Philipp, Dietrich Haugk, with Saskia Fischer, Ulf Garritzmann, Dana Golombek,
1994: Unser Charly - Charly und das Känguruh (Herci), Režie Dieter Kehler, with Mike Zobrys, Ralph Schicha, Susanne Scherbel,
1992: Der Forstarzt - Juhnke & Co. (Herci: Trudi), Režie Joachim Röhring, with Katja Bienert, Harald Juhnke, Paul Kuhn,
1991: Die Bank ist nicht geschädigt (Herci: Frau Passack), Režie Hartmut Griesmayr, with Fiona Coors, Fiona Schwartz,
1986: Berliner Weisse mit Schuss (Herci), Režie Ralf Gregan, with Günter Pfitzmann, Pascal Freitag, Henning Gissel,
1975: Lichtspiele am Preussenkorso (Herci), Režie Hans Dieter Schwarze, with Johanna König, Harald Juhnke, Wolfgang Kieling,
1971: Willi wird das Kind schon schaukeln (Herci: Betty), Režie Werner Jacobs, with Hans Terofal, Henning Schlüter, Ernst H. Hilbich,
1969: Kamasutra - Vollendung der Liebe (Herci), Režie Kobi Jaeger, with Richard Abbott, Franziska Bronnen, Bruno Dietrich,
1967: Frank V. - Oper einer Privatbank (Herci: Franziska), Režie Friedrich Dürrenmatt, with Josef Fröhlich, Hubert von Meyerinck, Ellen Schwiers,
1957: Drei leere Räume (Herci: Kathy (AKA Bärbel Schöne) ), Režie Hans Waldemar Bublitz, with Ina Halley, Friedrich Siemers, Kitty Franke,

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Barbara Schöne als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Barbara Schöne bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Barbara Schöne - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige