Run Run Shaw

Portrait Run Run ShawProducer - HK
Narodil 4. říjen 1907 v Ningbo
Zemžel 5. leden 2014

Mini-Biography:
Run Run Shaw was born on October 4, 1907 in Ningbo. He was Producer, known for Vermilion Door (1969), Empress Wu (1965), Run Run Shaw's first movie on record is from 1965. Run Run Shaw died on Januar 5, 2014. His last motion picture on file dates from 1969.

Run Run Shaw Filmografie [Auszug]
1969: [] Vermilion Door (Producent), Režie Lo Chen, with , Ivy Ling Po, Ruey Ming,
1965: [] Empress Wu (Producent), Režie Li Han Hsiang, with Yen Chaun, Lo Chi, Paul Chang Chung,

Filmografie Run Run Shaw nach Kategorien

Produzent

Run Run Shaw in other Database records:

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Run Run Shaw als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Run Run Shaw bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Run Run Shaw - KinoTV