Der Teufelsreporter

Režie: Ernst Laemmle, Německo, 1929

Německo, 1929
Szenenphoto aus Der Teufelsreporter, © Production Company


Obsazení a osádka

Produkce
Výrobní ředitel Joe Pasternak
Ředitel Ernst Laemmle
Napsal Billy Wilder [As Billie Wilder]
Kamera Charles J. Stumar
Architekt Gustav A. Knauer
Willy Schiller
Herci Maria Forescu [Madame Lourdier]
Jonas Garrison [Jonas]
Fred Grosser [Redaktionsjunge Maxe]
Gritta Ley [Miss Bessie]
Eddie Polo [Reporter der Zeitung Rapid]

Technická specifikace
Technické Formát: 35 mm - černý a bílý film,Lenght: 60 minut, 1762 metr, 6 jednání
Zvukový systém: silent
Premiéra: 9. červenec 1929 in Hamburg, Schauburg Millerntor

Recenze (v němčině): "... bei Bühne und Film scheint das Thema 'Journalist' aktuell zu sein. Aber dieser Teufelsreporter ist gerade keine besonders glückliche dieses an sich hochinteressanten Berufes. Billie Wilders Manuskript und Ernst Laemmles Regie sind merkwürdig veraltet, trotz der Zugtelephonie... Eddie Polo bringt körperliche Gewandtheit für die Rolle mit, spielt einige gute Sensationen, bleibt aber mimisch alles schuldig. Maria Forescu und Robert Garrison zeigen ihre bekannten Gaunertypen. Gritta Ley ist hübsch, blond aber steif..." (-au-, Berliner Morgenpost Nr. 178, 27. Juli 1929)

General Information

Der Teufelsreporter is a motion picture produced in the year 1929 as a Německo production. The Film was directed by Ernst Laemmle, with Maria Forescu, Jonas Garrison, Fred Grosser, Gritta Ley, Eddie Polo, in the leading parts. We have currently no synopsis of this picture on file;

Publikace Der Film der Weimarer Republik 1929, Nr. 191
Locarno Festival 2004 Katalog

Referenzen zum Film in anderen Datenbanken:

    Unter anderem wurde der Film bei folgenden Filmfestivals aufgeführt:

    Disclaimer
    Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Der Teufelsreporter (1929) - KinoTV Movie Database (M)