Four Wives

Režie: Michael Curtiz, USA, 1939

USA, 1939
Szenenphoto aus Four Wives, © First National Pictures Inc.


Obsazení a osádka

Produkce First National Pictures Inc.
Ředitel Michael Curtiz
Napsal Julius J. Epstein
Architekt John Hughes
Herci Eddie Albert
Claire du Brey [Nurse Telling Crowley It's a Girl]
John Garfield
Priscilla Lane
Frank McHugh
Gale Page [Emma Lemp Talbot]
Claude Rains

Technická specifikace
Technické Formát: 35 mm - černý a bílý film,
Zvukový systém: mono

Obecné připomínky (v němčině): Trois filles aident leur soeur à se trouver un nouveau compagnon après un veuvage prématuré. Une chronique de la vie de quatre soeurs, qui embrassent une vie de femme mariée et de mère de famille. (tcm)

General Information

Four Wives is a motion picture produced in the year 1939 as a USA production. The Film was directed by Michael Curtiz, with Claire du Brey, Eddie Albert, John Garfield, Claude Rains, Gale Page, in the leading parts. We have currently no synopsis of this picture on file; There are no reviews of Four Wives available.

Referenzen zum Film in anderen Datenbanken:

    Disclaimer
    Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Four Wives (1939) - KinoTV Movie Database (M)